Jump to content
Dogomania

Reakcja na zmianę wody ? a może stres?


BlackSheWolf

Recommended Posts

witajcie

Mam dość dziwny problem z psiakiem. W poniedziałek jadę do kliniki porozmawiać co z nim dalej ale pomyślałam, że może ktoś z Was też coś podpowie.

Mój psiak ma 2 latka, mieszkamy w bloku, tutaj jest ok. Chodzi na dwór co 4-6 h i wytrzymuje. Mam działkę nad jeziorem, jezdzimy tam co weekend prawie i tam ostatnio zaczyna się problem. Po jednym dniu na działce zaczyna mieć problem z siusianiem, zdarza mu się stanąć i poprostu nasiusiać w domku, czasem też napina się podczas oddawania moczu. Tydzień temu byłam z nim na parę dni i aż pojawiła się krew :( dostał antybiotyk. Ale najdziwniejsze, wracam do domu, mija trochę czasu i problem znika. Czy on może tak reagować na zmianę wody do picia?

Pilnuję go na działce żeby nie spał na płytkach, wszędzie ma koce, pilnuję go non stop. Teraz byłam z nim na trzy dni, nadal brał antybiotyk i problem też się powtórzył. Dziś już kropelkował trochę i przykucał by się załatwić. Wróciliśmy do domu parę godzin temu i jest już normalnie.

Nie rozumiem tego zupełnie. A bardzo się boję takich rzeczy, mój poprzedni psiak odszedł po ciężkiej chorobie nerek :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...