Jump to content
Dogomania

Ekipa z Wrocławia zaprasza :)


ripley55

Recommended Posts

Cześć!

 

Chciałabym przedstawić wam moją małą zwierzęcą ekipę :)

 

1.Simba - 4-letni kocur, uratowany z piwnicy przez fundację Koci Zakątek, jedyny z czworga rodzeństwa przeżył. Jest strasznym miziakiem i typowym nakolankowcem, potrafi przespać całą noc leżąc obok mnie (częściej na mnie :D). Niesamowity złodziejaszek wszystkiego co jadalne. Przezywany pieszczotliwie panem dyrektorem za autorytarne zapędy.

 

IMG_0703.JPG

 

 

IMG_2091213.jpg

 

 

2. Dżoker - ok 10 miesięczny rozrabiaka, również uratowany przez Koci Zakątek. Z tego co pamiętam został znaleziony z mamą i rodzeństwem na terenie budowy. Szukałam młodego kocurka na dokocenia dla Dyrektora :P i tak trafił do mnie. Dżoker kocha wodę, a najbardziej zabawę pt:"wsadzić łapsko do soku pańci" - nie powiem ile litrów wody i różnego rodzaju napojów straciłam przez  tego huncwota :P

 

IMG_8954.JPG

 

 

IMG_9255.JPG

 

 

3. Aria - najmłodszy, nieplanowany "dodatek" ^^ .  Prawie 4-miesięczna panna, zakochana na zabój w Dżokerze (z wzajemnością). Szybka, silna, zwinna, bardzo mądra. Uwielbia aportować, przeciągać się,kopać....  i pływać ^^  powoli zaczynam z nią frisbee :)  Straszny z niej przytulak i wylizywacz  wszystkiego co żywe :)  Na zdjęciach ma ok. 7-8 tyg, 

 

IMG_9027.JPG

 

 

IMG_9045.JPG

 

20150714_083340.jpg

 

 

4. Pongo - 16- letni seńor, dorastał razem ze mną. Trochę schorowany ale i tak w niezłej kondycji. Bardzo wierny psiak, zapatrzony we mnie. Jest już na zasłużonej emeryturze i odpoczywa całymi dniami, leżakując na kanapie.

 

IMG_9038.JPG

 

 

To mój pierwszy post, bądźcie wyrozumiali :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...