Jump to content
Dogomania

CZARNY ZA TM :-) NIE DANE MU BYŁO DŁUGO CIESZYĆ SIĘ WOLNOŚCIĄ :-(


Nilsson

Recommended Posts

Nie wytrzymałyśmy ,zaryzykowałyśmy i Czarny dzisiaj dotarł do DT . Mam nadzieję że nie zostawicie nas bez pomocy .

Yolanovi wstawi nowe zdjęcia bo ja mam z tym problem (nowe dogo :-()

 

Karinka zabrała Czarnego wykąpała i zawiozła do DT.Piesek mega pozytywny,grzeczny ,kontaktowy ,lubi głaskanie, przytulanie.

Na tą chwilę musimy go odrobaczyć , odkarmić bo jest chudy ,podać jakieś preparaty na sierść bo nie jest za ładna  i żeby go wzmocnić ,zaopatrzyć w porządną obrożę albo szelki -chyba że ktoś może mu podarować.Jest bardzo szczęśliwy ,wszystko obwąchuje i obsikuje :smile:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałyśmy ,zaryzykowałyśmy i Czarny dzisiaj dotarł do DT . Mam nadzieję że nie zostawicie nas bez pomocy .

Yolanovi wstawi nowe zdjęcia bo ja mam z tym problem (nowe dogo :-()

 

Karinka zabrała Czarnego wykąpała i zawiozła do DT.Piesek mega pozytywny,grzeczny ,kontaktowy ,lubi głaskanie, przytulanie.

Na tą chwilę musimy go odrobaczyć , odkarmić bo jest chudy ,podać jakieś preparaty na sierść bo nie jest za ładna  i żeby go wzmocnić ,zaopatrzyć w porządną obrożę albo szelki -chyba że ktoś może mu podarować.Jest bardzo szczęśliwy ,wszystko obwąchuje i obsikuje :smile:

super :) bardzo bardzo się cieszę :)

Link to comment
Share on other sites

...

Elik, tak, mam tymczasowiczkę. Tutaj, to znaczy dla Ciebie "tam". Myślałam, że może zostanie na stałe, ale chyba jednaka się to nie uda. 

To super :) Ja mam na tymczasie 6 kociąt chorych na kk i świerzb razem z ich mamcią dlatego z groszem u mnie krucho :( Ale mogę pomóc przy bazarku.

Napisz na PW lub e-mail jak z Twoja sunią :)

 

Bardzo się cieszę, że psiaczek już poza schronem.

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie będzie 30 zł miesięcznie, na razie na pół roku - przelew pójdzie hurtem. 

 

Elik, tak, mam tymczasowiczkę. Tutaj, to znaczy dla Ciebie "tam". Myślałam, że może zostanie na stałe, ale chyba jednaka się to nie uda. 

 

WIELKIE DZIĘKI ,MAM NADZIEJĘ ŻE DO PÓŁ ROKU ZNAJDZIE DOMEK .  :-)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki czy dobrze zrozumiałam ,że Czarny był w schronisku gdzie psy NIE WYCHODZĄ nie opuszczają boksów i nie wychodzą na spacery z wolontariuszami?Jeśli tak napiszcie jakie to schronisko??? Czy znacie inne takie miejsca -piszcie.To jest niedopuszczalne i schroniska powinny organizować regularny wolontariat-wspaniałych ,chętnych osób do pomocy jest mnóstwo ale teki wolontariat musi być zorganizowany przez schronisko.W przypadku kiedy taka sytuacja ma miejsce /brak wolontariatu/wystarczy czasami trochę "pognębić" pytaniami o wolontariat kierownictwo schroniska,zainteresować sprawą media i często to wystarcza aby ruszył regularny wolontariat.Nie wyobrażam sobie w jakiej kondycji psychcznej są psy siedzące np.rok w kojcu???

Link to comment
Share on other sites

Jaki on podobny do mojego tymczasa Miśka i mimo że Misio jest starszy i baaardzo chory to wygląda jak Czarny na początku schroniskowej tułaczki, więc wiem jak Czarny może wyglądać za parę tygodni w DT, ode manie 20 stałej, pod warunkiem że mi będziecie przypominać o wpłatach. 

Link to comment
Share on other sites

Jaki on podobny do mojego tymczasa Miśka i mimo że Misio jest starszy i baaardzo chory to wygląda jak Czarny na początku schroniskowej tułaczki, więc wiem jak Czarny może wyglądać za parę tygodni w DT, ode manie 20 stałej, pod warunkiem że mi będziecie przypominać o wpłatach. 

 

jaguska DZIĘKUJĘ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest, stare oko niedowidzi ;), wpłacę i za lipiec, może na jakiś suplemencik dla Czarniutka wystarczy. 

 

Dzieki jaguska ,właśnie chciałam mu kupić jakieś witaminki czy tran ale muszę zapytać wetki co będzie najlepsze dla poprawy ogólnej i sierści..

 

postaram się co tydzień potwierdzać wpłaty,nie mam bezpośredniego dostępu do konta.Tak ,że proszę o wyrozumiałość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...