Jump to content
Dogomania

Czy ktos zna hodowce - hodowla Thunder ?


joskaw

Recommended Posts

Pomówić na forum jest bardzo latwo.
Nie wierzę ze hodowca ten hoduje bezmyslnie.
Oczywistym jest dla mnie że szczeniaki sprzedane robią reklamę.
Kto by robil sobie antyreklamę i to swiadomie?
Kwestia tylko czego oczekujemy od naszego nabytego szczylusia,co jest dla nas priorytetem?
Wygląd,psychika,zdrowie????
Oczywistym jest czego można oczekiwać od hodowcy który hoduje tylko pod wystawy[piekność],wiadomym jest czego można spodziewać się od hodowcy ktory hoduje tylko pod zawody[brzydota i dobra psychika].
Myśle,że należy szukać kompromisu.... przyzwoity w wyglądzie i dobry psychicznie.
Chyba ze kogos rajcuje tylko pies wystawowy lub tylko sportowy.

Link to comment
Share on other sites

Mam psa z tej hodowli Canto Thunder i jestem z niego bardzo zadowolony. Pies mimo iz przebyl pare tysiecy kilometrow od poczatku byl zdrowy posiada super charakter i niewiarygodna kondycje fizyczna.
Tomek wlasciciel hodowli to czlowiek uczciwy i zawsze sluzy pomoca.

Wiecej o Canto
[url]http://vomhausgregor.weebly.com/canto-thunder-poland.html[/url]

Pozdrowienia dla Wszystkich forumowiczow

Grzegorz
vom Haus Gregor
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam,wszystkich dogomaniaków i hodowce Thunder, nabyłem szczeniaka rasy Owczarek niemiecki, psa odebrałem jako pełnowartościowego, rodowego szczeniaka. W momencie zakupu pies miał 4 i pół miesiąca. Hodowca zapewniał, że piesek jest zdrowy. W dniu następnym od zakupu poszedłem z psiakiem do weterynarza w celu ogólnego stanu zdrowia. Okazało się, że pies ma jedno jądro.
Według mojej oceny hodowca dopuścił się kłamstwa zapewniając mnie o zdrowiu pieska. Czy należy mi się słowna rekompensata za sprzedaż takiego psa? Nie pisze tego w celu wyciągnięcia od hodowcy pieniędzy, jedynie proszę o Państwa stanowisko, czy potencjalny nabywca powinien być o takim defekcie/ chorobie podczas zakupu poinformowany? Będę wdzięczny za Państwa odpowiedź! [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam,nie będę powtarzał wpisów na temat wnętrostwa ani po raz kolejny przytaczał Pana wypowiedzi,z których wynika,że nawet Pan nie podjął próby sprowadzenia jądra do worka mosznowego,bo jak Pan określił CYTAT "...a do leczenia może jeszcze nie było za późno tylko to dużo kosztuje..." szkoda,bo może nie było za późno wszak był czas do 6 miesiąca. Po za tym napisałem, że mogę Panu dać szczeniaka,ale widzę,że woli Pan dalej pisać.Nie stać Pana na telefon? Proszę podać swój to zadzwonię.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

10 lat temu kupilismy od hodowcy Thunder suczke owczarka niemieckiego. Fantastycza zdrowa suczka. Spokojna o idealnym charakterze i psychice. Polecam hodowce. Sama po raz kolejny skontaktuje sie niedlugo w sprawie kolejnego pieska i wierze ze bedzie rownie cudowny jak poprzedni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...