Jump to content
Dogomania

Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]


Recommended Posts

Na serduszko póki co atropina i teofilina... nie wiemy czy do końca życia , zobaczymy

rachunku jeszcze nie odebrałam bo jak byłam była kolejka i piesio z wypadku i nie było czasu wypisywać kwitów, weźmiemy przy okazji...

ODPUKAĆ, hormony zaczęły działać, Ignaś już tylko sporadycznie próbuje posiadać kolegów..

.w ogóle jest jakby lepiej , dziadek zintegrował się trochę z resztą towarzystwa   :)  :)   :)

 

2253e5ecfc9bbe10gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

.w ogóle jest jakby lepiej , dziadek zintegrował się trochę z resztą towarzystwa   :)   :)   :)

 

to fajnie, że Ignaś trochę wyciszony, bądź grzeczny misiaczku :)

 

Czupurek na kastrację chemiczną dostał 6 tabletek Ypozone, ciekawe czy to takie samo działanie co zastrzyk Ignasia , jak się Ignasiowy lek nazywa na kastrację ?

Link to comment
Share on other sites

Na serduszko póki co atropina i teofilina... nie wiemy czy do końca życia , zobaczymy

rachunku jeszcze nie odebrałam bo jak byłam była kolejka i piesio z wypadku i nie było czasu wypisywać kwitów, weźmiemy przy okazji...

ODPUKAĆ, hormony zaczęły działać, Ignaś już tylko sporadycznie próbuje posiadać kolegów..

.w ogóle jest jakby lepiej , dziadek zintegrował się trochę z resztą towarzystwa   :)   :)   :)

 

2253e5ecfc9bbe10gen.jpg

Nie uwierzyłabym gdybym nie zobaczyła, chyba że to fotomontaż - Pegisa, Zębak i Ignacy razem na jednym łóżku?I wszyscy w 1 kawałku?:D No to faktycznie chyba hormony działają:)

Pytałam o leki na wypadek gdyby udało się coś gdzieś zdobyć:D Już sobie zapisuje i będę węszyć za nimi tak na zapas:)

Link to comment
Share on other sites

to fajnie, że Ignaś trochę wyciszony, bądź grzeczny misiaczku :)

 

Czupurek na kastrację chemiczną dostał 6 tabletek Ypozone, ciekawe czy to takie samo działanie co zastrzyk Ignasia , jak się Ignasiowy lek nazywa na kastrację ?

 

nie,  nie ypozane (trochę się dziwię że to przepisano na obniżenie popędu bo to w sumie lek na obkurczenie prostaty ale pewnie ma jakiś wpływ na testosteron skoro  zadziałało), Ignaś dostał po prostu chyba estrogen (ale przyznam że nie zapytałam dokładnie o nazwę preparatu i skład, zadowoliłam się stwierdzeniem: hormony - dopytam dokładnie)

 

 

A jeśli chodzi o konflikty to w chwili obecnej najbardziej Ignaś się nie lubi z rudą Figą... chyba ruda furia jest bardziej męska niż kastrowani kumple :)

Link to comment
Share on other sites

nie,  nie ypozane (trochę się dziwię że to przepisano na obniżenie popędu bo to w sumie lek na obkurczenie prostaty ale pewnie ma i inne zastosowania skoro  zadziałało), Ignaś dostał po prostu chyba estrogen (ale przyznam że nie zapytałam dokładnie o nazwę preparatu i skład, zadowoliłam się stwierdzeniem: hormony - dopytam dokładnie)

 

 

A jeśli chodzi o konflikty to w chwili obecnej najbardziej Ignaś się nie lubi z rudą Figą... chyba ruda furia jest bardziej męska niż kastrowani kumple :)

Te rude to chyba tak mają:)

Link to comment
Share on other sites

w piątek odbierałam rachunki innego piesia i odrazu dopytałam o ten hormon jaki Ignaś dostał,  tak to był estrogen. Powinien działać od 1m-ca do 3ch ale nie wiadomo jakie zmiany ma chłopak i co mu tam ten testosteron napędza więc po prostu kolejną dawkę dostanie jak znowu zacznie pokrywać kolegów..

badania Ignasia 150 zł

od wtorku ani jednego zemdlenia, odpukać  :D

 

W ogóle super jest chłopaczek, uspokoił się znacząco, spróbował swoich sił z każdym, ustalił pozycję w stadzie, trzyma się bardzo przy pańci, to taki pieseczek który bardzo potrzebuje obecnosci człowieka, szczeka w tej chwili tylko jak mu znikam z oczu, jest duuuuużo lepiej.

Link to comment
Share on other sites

badania Ignasia 150 zł

 

Kasiu, pieniążki dzisiaj poleciały , dziękujemy Ci za opiekę nad dziadziusiem

 

w imieniu Ignasia dziękuję wszystkim Cioteczkom za wpłaty, dokładnie nie wiem za jaki miesiąc niektóre Ciocie płaciły  :

 

Mdk8-5zł 26/07 za 07

Zachary-15zł 29/07 za

Szira-20zł 30/07 za

Bakusiowa-30zł 30/07 za 07

Dorcia2-20zł 30/07 za 08

 

 

stan konta Ignasia to :

466,4 -150,00 = 316,40

 

w piątek były imieniny Ignacego , składam więc naszemu solenizantowi życzenia miłości, zdrówka i pełnej miseczki :D

nie ypozane (trochę się dziwię że to przepisano na obniżenie popędu bo to w sumie lek na obkurczenie prostaty ale pewnie ma jakiś wpływ na testosteron skoro  zadziałało)

 

u Czupurka celem była kastracja chemiczna bo gruczoł prostaty był powiększony no i przy okazji gwałty odeszły w niepamięć , właśnie wczoraj z nim pół dnia u lekarza spędziałam ale to już tak jest z tymi starowinkami

Link to comment
Share on other sites

Piękne stadko. Ignacy niesamowity przytulak. Jak można było pozbyć się takiego fajnego psiaka.

Niestety duzo starszych psów, nawet fajniejszych od Ignaca ląduje na bruku:( W schronie co chwilę powstają nowy boksy geriatrii a w nich po 5,6 psów nieraz. Najgorzej mają te duże, nad małym nieraz się ktoś zlituje a z dużym to problem i trzeba mieć warunki do trzymania 40-50kg starego psa, niestety o takie nikt nie pyta...:(

 

dobrze, że dziadek się trochę uspokoił, oby już całkiem dał sobie spokoj z kolegami i zajął się cieszeniem z tego co ma:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzis z kikou - Ignaś po kilkunastu dniach brania leków stał się psem idealnym:)

Przestał szczekać, przestał gwałcic, przestał skakać do psów, stał psem miziakiem, nakolankowym, napoduszkowym, takie ciepłe kudłate kluchy do kochania:)

Na dodatek w ostatnie dni mimo upałów tylko raz zemdlał:)

Niestety cała jego paszcza wymaga renowacji a że nie ma co myśleć o narkozie to chyba będzie trzeba powoli próbować na żywca robić mu porządek w mordziaszce ale na razie póki co najgorsze u Ignasia przeszło:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzis z kikou - Ignaś po kilkunastu dniach brania leków stał się psem idealnym:)

Przestał szczekać, przestał gwałcic, przestał skakać do psów, stał psem miziakiem, nakolankowym, napoduszkowym, takie ciepłe kudłate kluchy do kochania:)

Na dodatek w ostatnie dni mimo upałów tylko raz zemdlał :)

Niestety cała jego paszcza wymaga renowacji a że nie ma co myśleć o narkozie to chyba będzie trzeba powoli próbować na żywca robić mu porządek w mordziaszce ale na razie póki co najgorsze u Ignasia przeszło:)

cieszę się, że z Ignacym jest tak dobrze, ale proszę wytłumacz mi, co znaczy na żywca robić porządek w paszczy?

Link to comment
Share on other sites

cieszę się, że z Ignacym jest tak dobrze, ale proszę wytłumacz mi, co znaczy na żywca robić porządek w paszczy?

Widzę, że kasia pierwsza odpowiedziała:) Jak psiak spokojny to nieraz możńa zrobić porządek w paszczy:) Nieraz nie ma wyjścia i trzeba tak próbować bo niesttey od chorych zębów wiele paskudztwa może się porobić

Link to comment
Share on other sites

Nieraz nie ma wyjścia i trzeba tak próbować bo niesttey od chorych zębów wiele paskudztwa może się porobić

 

to fakt, ciekawe czy Ignaś pozwoli sobie gmerać w buziulce

dobrze że się uspokoił bo przy jego chorym serduszku takie ekscytacje nie są wskazane

 

wpłynęły pieniążki od Cioci Nuncek-20,00 08/08 za sierpień z dopiskiem dla Cejlonka ale zakładam , że to ma być dla Ignasia

 

dziękuję w imieniu Ignasia k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,052_kD_orig

stan finansów Ignaśka to 411,40

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...