Jump to content
Dogomania

Ignacy - serduszkowy dziadeczek w DT za TM [*]


Recommended Posts

Ignaś ma się kiepsko, serduszko słabnie lawinowo, mały mdleje nawet ze dwa razy dziennie... doktor włączył mu jeszcze koenzym Q ale to nawet nie lek ot tylko suplement na wzmocnienie serduszka ale weci nie pozostawiają zbyt wiele złudzeń..... :(

 

ale sam Ignaś nie ma tego świadomości oczywiście co się z nim dzieje i w sumie oprócz tego momentu kiedy akurat mdleje to czuje się znakomicie, wyleguje się na kanapie, podgryza kolegów jak cos mu się nie spodoba, dokazuje, szczeka. Jesienny chłodek mu nie straszny bo przesadnie dużo to on na dworze nie przebywa, a jak już wyjdzie to na dworek to szybko biega a i futerko ma przyzwoite i na żeberkach troszkę ciepłego tłuszczyku też się znajdzie...   :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,ale umkneła mi gdzieś deklaracja na Ignasia. Przez przypadek zajrzałam na wątek Cejlona i dotarło do mnie ,że nie płacę stałej.

Wpłacam zaraz 20zł,czyli 10 za X  i 10zł zaległej.Poproszę jedynie o konto do wpłat

Jeszcze raz przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, stan konta Ignasia to: 201,40 

 

wczoraj opłaciłam domek Ignasia -200zł

 

przyszły wpłaty od : Szira-20zł i Dorcia2-20zł  (30/10) - dziękuję w imieniu naszego dziadziusia 

 

 

Ciociu Arim -wysłałam Ci nr konta (już wcześniej do wszystkich wysyłałam ale to różnie bywa z tą korespondencją ), napisałam tez do Cioci Beli i Agat 

 

Kasiu, mamy jakieś nierozliczone wydatki Ignasia ? 

 

Nasz kochany bidulinek i to jego chore serduszko pies-ruchomy-obrazek-0219.gif

 

w połowie października odszedł za TM Maksik z mojej sygnaturki, który jak Ignaś chorował na serduszko pozostał po nim zapas Vetmedinu (100 tabl-2,5 mg)  no ale Ignaś zażywa inny lek na serce 

Link to comment
Share on other sites

mamy następne wpłaty dla naszego dziadziusia , dziękuję kochani w imieniu Ignasia 

 

Armin-20zł -01/11 (09,10)

Mdk8-5zl-02/11 (10)

Asiuniab-15zł- 02/11 (11)

Bela51-15zł -02/11 (09,10,11)

Zachary-15zł-06/11 (11)

 

jak coś źle napisałam to mnie poprawcie 

 

napisała jeszcze Ciocia Agar21 , że wpłaciła stałe, jak wpłyną pieniążki to uzupełnię

 

Kasiu, jak tam nasz Ignaś się czuje  

Link to comment
Share on other sites

w imieniu Ignasia dziękuję bardzo za wpłaty 

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

Agat21-40zł 09/11 (08-11/15)

Mudiczka-10zł 10/11 (11/15)

Nuncek-20zł 12/11 (11/15)

 

na koncie Ignaś ma   341,40zł

co u naszego staruszeczka słychać ?

 

zapraszam do Ralfika, psiaczka bez oczka, którego udało się wyrwać ze schroniska 

http://www.dogomania.com/forum/topic/333849-ralf/#entry16635059

Link to comment
Share on other sites

Kasie ostatnio trochę mało komputerowa, rozmawiałam z nią w weekend, m.in. o Ignasiu. No więc chłopak ma wzloty i upadki, obecnie wzlatuje i omdlenia pojawiają się raz na jakis czas, tak ok 1 na tydzień, ale chyba dobrze się czuje bo się rozbestwił :) Kiedyś jak tylko kasia znikała mu z oczy to darł morde za mamusią, teraz drze morde cały czas:) Jakiś kolega przejdzie mu drogę - drze morde, ktoś połozy się w koszyczku do którego on chciał wejść - drze morde, ktoś niechcący go potrąci - drze morde:) Jako że to "cycuś" mamusi, no i też z tego powodu że drze morde, jako nieliczny dostaje zgodę na spanie w łóżku z mamusią:) Zrobił się z niego taki stary, roszczeniowy dziad, oczywiście w pozytywnym znaczeniu:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani , dziękuję za wpłaty dla Ignasia  :)

Arim-20zł 27/11 (11,12)

Mdk8-5zł 28/11 (12)

Szira-20zł 30/11 (12)

Dorcia2-20zł 30/11 (12)

Asiuniab-15zł 02/12 (12)

 

zapłaciłam za hotelik 200zl -29/11

 

Saldo Ignasia to:


  1201,40zł

 -950,00zł
=======
   
251,40z
ł

 

ale cudny widok , Ignasiowi zielone oczki wyszły na zdjęciu 0heart.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

dziękuję za następną wpłatę 

Anna G.R.-50 zł 27/12/2015

 

dziękuję kochana Pani Aniu pies-ruchomy-obrazek-0807.gif

 

moja skromna wplata 20 zł za styczeń 2016

 

stan konta Ignasia to;

 

 396,40zł

 

 

Kochani, życzę Wam i wszystkim zwierzaczkom wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku 2408202900_1450862198.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...