Jump to content
Dogomania

Daga_27 - rozliczenie wpłat na psy


LALUNA

Recommended Posts

[COLOR=seagreen][B]Ten temat jest wyłacznie dla osób lub przedstawiciela Fundacji, które wpłacały na psy w potrzebie, którymi opiekowała sie Daga_27, jak i Emir która podjeła sie wyjasnienia na drodze prawnej czy kwoty te zostały przeznaczone w całosci na pomoc tym psom.[/B][/COLOR]

[COLOR=seagreen][B]Prosze o nie wpisywanie innych postów jak i nie wypowiadanie sie w tym topicu osób, które nie wpłaciły żadnych pieniedzy.[/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]Wszystkie zbędne posty jak i offy będą usunięte.[/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]Prosze o wpisywanie samych suchych informacji i faktów, bez zbędnych offowych ozdobników. Każdy inny post bedzie natychmiast moderowany.[/B][/COLOR]
[COLOR=seagreen][B]Napisanie postu w tym topicu jest jednocześnie wyrazeniem zgody na tak prowadzony watek.[/B][/COLOR]

[COLOR=seagreen][B]Dziękuje za zrozumienie.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dla przejrzystości rozliczeń i jasności w ustalaniu kwot, jakie wpłynęły na poszczególne zwierzęta - prosze o przesyłanie info na maila Fundacji;każa informacja zostanie podana na tym wątku z zachowaniem tajemnicy danych osobowych
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[U][B][SIZE=3]WPŁATY [/SIZE][/B][/U][U][B][SIZE=3]OGÓLNE[/SIZE][/B][/U]

20.03.07 150 ,- "dla biednych dobków"- M.J - przelew
? 80,- bazarek - eloise/Karilka ?
[COLOR=blue]saldo 230,-[/COLOR]

[B][COLOR=black][U]CYRAN[/U][/COLOR][/B]
? - 50,00 - Ag.P. - przelew
[COLOR=blue]saldo 50,00[/COLOR]

[B][U]EMIL (bokser)[/U][/B]
? ? - AgaiTheta ? ?

[B][U]GROMIK[/U][/B]
? 150 ,- kastracja - Kruffinka ?
? 100,- - Beata ( nieznana) ?
? 30,- szelki - AisaK ?
? 250,- hotel i tasiemiec -Kruffinka ?
? 200,- schronisko Dzierżoniów - przelew
? 200,- hotel - kier schr. ( prywatnie) ?
? 150,- dogo (nieznana) ?
? 250,- Monikusf ?
? 200,- na hotel - AFN - przelew
18.04.07 - 200,- karusiap - przelew
03.05.07 - 150,- M.T-F i W.F. - przelew
11.05.07 - 50,- J.Z-N - przelew
16.05.07 - 80,- J.K. - przelew
24.05.07 - 100,- M.T-F. - przelew
31.05.07 - 31,50 - bazarek - warg2003warg ?
31.05.07 - 28,50 - bazarek - HAN&DOM ?
31.05.07 - 10,50 - bazarek - dzodzo ?
31.05.07 - 15,00 - bazarek JOWITA Poznań ?
31.05.07 - 14,50 - bazarek - dariaopole ?
12.06.07 - 23,00 - bazarek - Kuba P. - przelew
? ? - AgaiTheta ?
[COLOR=blue]saldo 2233,-[/COLOR]


[B][U]LATKA [/U][/B]
02.07 50,- sterylka - masienka ?
? 54,- - dzodzo ?
? ? - bazarki - zasadzkas ?
[COLOR=blue]saldo 104,-[/COLOR]

[B][U]LUCJANEK([/U][/B] kot bialo-rudy)
25.04.07 -50,- A.R. - przelew
10.05.07 40,- na karmę - A.M. - przelew
[COLOR=blue]saldo 90,-[/COLOR]
[B][U][COLOR=#0000ff]ogólem wg wiedzy na 19.08.07 - 2707,-[/COLOR][/U][/B]
[B][U][COLOR=#0000ff]ogólem wg wiedzy na 8.09.07 - 2757,-[/COLOR][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

w maju przekazałam Karilce (Karilka-tak brzmi nick) płyty i inne drobiazgi na bazarek, na rzecz psów którym pomagała daga27
miałam takich rzeczy sporo, a nie mogłam sama wystawiać bazarków, a ze (jak wiele innych osób) poruszyła mnie daga27 i jej podopieczni, to przekazałam te rzeczy na bazarek.
Karilka zajęła sie też rozliczeniami z bazarków, a nastepnie wpłaciła pieniądze- tak jak widać na wykazie-80 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']JA bym prosiła o wyjaśnienie tych znaków zapytania. Czy to sa kwoty niepotwierdzone? A o ile sa one potwierdzone to zlikwidowac zapytania.[/quote]

Jeszcze raz b. proszę ( dla klarowności zestawienia) aby info podawać na maila fundacji albo na wątku infromacyjnym; potrzebne będą też kserokopie przelewów i pełne dane darczyńcy - tylko wtedy może to być dokument dla organów ścigania
W przeciwnym wypadku NiE ZOSTANIE TO UZNANE ZA WIARYGODNY DOWÓD! i oczywiście mowa o policji i sądzie)
( jak juz pisałam dane osobowe będą utajnione)
Znaki zapytania dot. braku konkretnej daty, braku informacji czy to był przelew czy inny sposób przekazania pieniędzy - zostały postawione po to, aby osoby czytające, jeśli mają taką wiedzę mogły mi to podać, a wpis zostanie wtedy uzupełniony o brakujące dane;

EMIR

Link to comment
Share on other sites

koniec maja/czerwiec daga wystawila bazarek z rzeczami przeznaczonymi na Groma. Kupilam od niej portfel- nieduza suma bo 15 zł na jej konto wplacilam.

Jeszcze kilka osob na tym bazarku licytowalo, pamietam jedynie warg2000warg ( chyba taki nick)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69857[/url]
watek do bazarku- znalazlam jeszcze jest

nie wiem czy ta informacja sie liczy, jesli nie prosze o skasowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']ja poproszę o wyjaśnienie- czy wpłaty podane w 2 poście to wpłaty na AFN?[/quote]
wpłaty są w 3 poście; ale juz wyjasniem - AFN poinformował, że sami będą dochodzić swoich roszczeń od dagi 27 - stąd w naszym wykazie nie umieszczamy wpłat dokonywanych za posrednictwem Afn.
JESLI NA SKUTEK POMYŁKI TAKA POZYCJA POJAWIŁA SIE W ZESTAWIENIU - PROSZE O SPROSTOWANIE
emir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...