Jump to content
Dogomania

Zezolek- mam zeza, nie widzę i w główce coś nie tak


DoPi

Recommended Posts

Nie wliczyłam do wydatków kasy za odrobaczenie sary i tych 20 zł. na karme. I tak nie ma z czego wrócić. jeżeli czegoś nie mogłam odliczyć proszę o info.

Pani to taka mało wylewna i odnisłam wrazenie, że nie wiedziała jak sie ma zachowac, choc powiedziała, że nie myslała, że spotka "taką miłą panią" :D

Link to comment
Share on other sites

W sumie to dla detującego lepiej, jeśli tymczas ma w nosie to, że został "porzucony" ;) Gdyby za Tobą rozpaczał, byłoby Ci ciężej!

 

Mój mózg nigdy niestety nie był "ten" do przedmiotów wymaganych na weterynarię. Bo z powołania, to ja i psim i ludzkim lekarzem mogłabym być, i pielęgniarką. Ale z takim mózgiem i z niepatrzeniem na pobieranie krwi - bez szans ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wliczyłam do wydatków kasy za odrobaczenie sary i tych 20 zł. na karme. I tak nie ma z czego wrócić. jeżeli czegoś nie mogłam odliczyć proszę o info.

Pani to taka mało wylewna i odnisłam wrazenie, że nie wiedziała jak sie ma zachowac, choc powiedziała, że nie myslała, że spotka "taką miłą panią" :D

DoPi, wrzuć wszystkie wydatki, ja będę robiła teraz bazarek, to część kasy dam na spłatę długu po Dyziu.

 

Dziewczyny drogie , gdyby była potrzebna akcja dla Sary na FB służę pomocą :)

Sama bym się chętnie nauczyła. Założyłam sobie konto kilka dni temu i ... tyle :) Dalej nie wiem co i jak tam się robi :) A, kilka polubień zaznaczyłam :)

Link to comment
Share on other sites

Alfikowo dziękuję za bazarek. :)

Rudzia , a da się na fejsa wrzucic bazarek Alfikowej?

Jola_li bardzo dziękuję za oferowaną pomoc, ale ja nie wiem, czy tak mozna po prostu wpłacac komuś na psa co ma dom? ale potrzebuje pomocy?

W sobotę zawiozłam trochę karmy od mojej sasiadki(tak z 4 kg) . Boksia Sarusia spała w domu, a pani mówiła, że kupiła jej pedigree i Sarusia nabrała wigoru po niej.

Dyzio się aklimatyzuje w nowym domku. Zaczął od tego, że "wygryzł" z posłania Silvera (40 kg psa) na co sa dowody. i ma chętnych do bawienia się.

[url=http://www.tinypic.pl/31j96gwfai66]31j96gwfai66_t.jpg[/URL]chociaż tak patrząc, to czy niewydaje się smutny :(

[url=http://www.tinypic.pl/mhpzek1rvo6l]mhpzek1rvo6l_t.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To mały emocjonalny terrorysta, specjalnie robi takie minki, jak na pierwszy zdjęciu, żeby zwrócić na siebie uwagę i jak mój pies kiedy wychodzę do pracy :)

 

Bo na drugi to już rozbrykany:) i pewnie tak jak lubi , młody człowiek się mim zajmuje.

Link to comment
Share on other sites

a że terrorysta to ja się zgodzę w zupełności. Mnie też terroryzował. Siadał koło mojej nogi i wyciągał główke do góry i patrzył tymi niewidzącymi oczami tak, że nie było mowy, zeby się na niego gniewac, bo znowu cos zbroił :)

Oj w sobotę wymarzłam na cmentarzach, no i teraz kichawka mi się włączyła.

Link to comment
Share on other sites

Alfikowo dziękuję za bazarek. :)

Rudzia , a da się na fejsa wrzucic bazarek Alfikowej?

Jola_li bardzo dziękuję za oferowaną pomoc, ale ja nie wiem, czy tak mozna po prostu wpłacac komuś na psa co ma dom? ale potrzebuje pomocy?

W sobotę zawiozłam trochę karmy od mojej sasiadki(tak z 4 kg) . Boksia Sarusia spała w domu, a pani mówiła, że kupiła jej pedigree i Sarusia nabrała wigoru po niej.

Dyzio się aklimatyzuje w nowym domku. Zaczął od tego, że "wygryzł" z posłania Silvera (40 kg psa) na co sa dowody. i ma chętnych do bawienia się.

31j96gwfai66_t.jpgchociaż tak patrząc, to czy niewydaje się smutny :(

mhpzek1rvo6l_t.jpg

DoPi, dzięki ale na razie wolałabym żeby bazarek pozostał na dogo.

Link to comment
Share on other sites

tak Dyzio ponoć dobrze. Jak z uśmieszkiem w smsie napisała pani Anita, sprawia pewne kłopoty wychowawcze. Pewnie szczeka, sika i koopale strzela. No ale może w końcu kiedyś się nauczy załatwiać poza domem swoje potrzeby. Jak był u mnie na weekendy to nic nie zrobił musiał pilnować tylko co jakies półtorej godziny na polko i tyle. No i po jedzeniu chwilkę tez trzeba go na polko. Ale wtedy byłam cały dzień w domu. Jednak trochę pracy trzeba włożyć , no i mieć czas.

Link to comment
Share on other sites

Doszły pieniążki od Joli_Li 20zł, a Karusiap przelała 50 zł z konta fundacji od Irenas oraz 100 zł od siebie. Zaraz wrzuce do postu z rozliczeniami.

Byłam u boksi-Sarusi z kolejna dostawa karmy. Nie zastałam właścicieli, a sunia była na podwórzu nieogrodzonym. Nie bardzo przytyła, a jak zaczęłam karmić ją i jej kolegę z reki to zjadała az sie kurzyło. Dostała jakieś 5 garści jedzenia. U mnie przez 2 dni prztyła 40 dkg. Zabiore ją na szczepienie przeciw wściekliźnie w przyszłym tygodniu to zważę. Sarusia jak podjeżdżałam pod dom to biegła za samochodem i merdoliła ogonkiem (kolor i wielkość podobna do samochodu właścicieli)pewnie myślała, że wracają. Potem dostałam sms-a z podziekowaniem za dostawę.

Dyzio bieduś. Miał 3 atak padaczki :( Nie wróży to dobrze. Za często są te ataki. Myślę, że ustalą mu odpowiednio leki. Jest w dobrych rękach.

Zostało 23,75 to moze zaszczepię Sarę?

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Dyzio tylko z powodu zmiany otoczenia zareagował atakiem. Wiem, że mu tam dobrze, ale nie ma swojego Maksa, za którym przepadał i olewał nawet ludzi, bo miał przy boku idola. Nie wierzę, żeby przeszedł zmianę bez stresu.Jakoś musiał odreagować. Tylko ta reakcja dla niego jest niebezpieczna.

Co do Sary-boksi, to ja też nie wiem co lepsze. Czy jakoś interweniować jeszcze? Ona pewnie tak cały czas żyła. Tylko, że teraz niedowidzi i niedosłyszy i dlatego się gubi, więc pozostawianie jej na zewnątrz nie jest dobrym pomysłem. Nie wiem czemu nie może zostać w domu na czas wyjazdu domowników. Przy następnej wizycie zapytam. Tą miałam niezapowiedzianą i dobrze, bo zobaczyłam jak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...