Jump to content
Dogomania

amsffka 15 lat


ajwan123

Recommended Posts

Witam

 

Dla mnie to bardzo ciężka decyzja, z jednej strony sunia chodzi i przejawia jakieś funkcje życiowe z 2-giej nie je już nic od 5 dni... wiem, że jest to spowodowane mocznicą...

Jak radzicie przy takich wynikach? walczyć jeszcze o pieska czy pozwolić  mu odejść... :(

60575546908054991240.jpg23454408944804772597.jpg

Link to comment
Share on other sites

Brak łaknienia raczej nie jest spowodowany mocznicą,te wyniki nie sa tragiczne,natomiast zmiany w wątrobie uwidocznione w usg - są mocno niepokojące.
Obserwuj sunię,dopóki nie cierpi - a raczej nie mozna tego nie zauwazyć - za wszelką cenę staraj się ja nakarmić.)karmy mokre,weterynaryjne,ale tez gotowany ryz I kurczak).Musi coś jeść...W tym tkwi odpowiedz na Twoje pytanie,bo bnie możesz pozwolić,żeby odeszła z głodu,Pilnuj tez picia,jest gorąco,wet nie proponuje kroplowek?

Link to comment
Share on other sites

No to na co czekasz? Zgódź się na kroplówkę, niech przepłucze jej organizm, nawet jeśli nie odniesie to skutku leczniczego to psina na pewno lepiej się poczuje, a to ogromna różnica dla Ciebie, a przede wszystkim dla psa. Niestety Twój pies jest w takim wieku, że wszystko jest możliwe, wątroba nie jest najlepsza, ale to nie znaczy, że nie da się jej choć trochę pomóc. Po kroplówce poczuje się nieco lepiej i może dzięki temu zje. Trzeba jej wprowadzić leki na nerki na wątrobę, gryf słusznie zauważył, że antybiotyk też by się przydał. O usypianiu pomyśl jeśli pełne leczenie nie przyniesie poprawy choćby komfortu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...