Jump to content
Dogomania

….jeden zwykły niezwykły dzień….


Bell_a

Recommended Posts

Gdyby każdy z nas, który stracił w swoim życiu tego jedynego i wątkowego przyjaciela-psa, otrzymał dodatkowy dzień, w którym mógłby się z nim spotkać to jakby ten dzień wyglądał? 

Wiem że to nigdy nie nastąpi za naszego życia, ale chociaż można sobie w myślach wyobrazić taką sytuację J

 

To byłby zwykły niezwykły dzień.

 

Zabrałabym moją sunię nad morze, bo nie pamiętam żebym była z nią kiedykolwiek w tamtych okolicach. 

Na samą myśl łezka mi się kręci w oku niejedna… 

 

Aniołku myślę o Tobie bez przerwy :( [*]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bym ze swoim pograła w piłkę. Uwielbiał to. Pożniej dałabym mu wielką michę NIEZDROWEGO jedzenia:) był wielkim żarłokiem a przez ostatni rok życia był na ścisłej diecie. Na koniec tego dodatkowego dnia poleżelibyśmy wspólnie przytuleni.Też to uwielbialiśmy.

Link to comment
Share on other sites

Przypomniałaś mi o jedzeniu ;-)

 

Dałabym również michę niezdrowego jedzenia, które uwielbiała, a już z uwagi na źle pracujące nerki nie mogła w ogóle jeść czyli dużo mięsnych przekąsek + śmierdzące ucho :-) 

 

Pamiętam jak kiedyś wystawiłyśmy z mamą pasztet na balkon (była zima) wyjęty z piekarnika i jakimś cudem psiul się prześliznął do niego, chyba musiał wykorzystać nieuwagę, że byłby drzwi niedomknięte.... 

 

Wcale jej nie przeszkadzało że temperatura była -15st C na zewnątrz :D Na szczęście w porę żeśmy zareagowały, bo nie byłoby co podać na Święta :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Elżbieta481

ja?Gdyby był taki dzień mi dany,że powróciłby mój Gucio przytuliłabym się do niego i poprosiłabym,żeby jeśli musi odejść zabrał mnie ze sobą.Boga jeśli jest poprosiłabym by już nigdy nas nie rozdzielał i dał mi możliwość zapomnienia wszystkiego bólu,żalu i pogardy dla małych,tycich ludzików.I poszłabym bez najmniejszego zastanowienia razem z Guciem.Nawet bym się nie obejrzała-byle z nim,byle przy nim do końca i bez końca.

Tak bardzo Ciebie piesku kocham i tak mi żle bez Ciebie.

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...