Jump to content
Dogomania

Ofiary Wakacji ? Dwie Kruszynki wyrzucone jak śmieci na wsi... Bardzo potrzebują pomocy...


Recommended Posts

Mogę prosić na PW o nr konta na które będę mogła wysłać pieniądze z bazarku cegiełkowego? Jeszcze nie dostałam wszystkich wpłat, ale przeleje pieniądze jak tylko wszystko wpłynie.

 

Dziękujemy, Pinczerka podeśle numer konta :)

 

 

Tak, słyszałyśmy o niej... niestety na chwilę obecną nie mamy jak jej pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Kciuki za Fantę cały czas zaciśnięte- szepnijcie choć słówko czy coś się wyklarował w Jej sprawie ;)

Jak tam Krysia? Ona cały czas chodzi mi po głowie. Mój TZ jak zobaczył zdjęcia Kryśki zapytał czy mam zamiar odgrzać wątek Zuzy :) i co to za rudy pies, bo on nie pamięta :) 

Gdyby tylko moje dziecko było ciut starsze to już bym Wam proponowała wzięcie Jej na BDT... 

Link to comment
Share on other sites

Kciuki za Fantę cały czas zaciśnięte- szepnijcie choć słówko czy coś się wyklarował w Jej sprawie ;)

Jak tam Krysia? Ona cały czas chodzi mi po głowie. Mój TZ jak zobaczył zdjęcia Kryśki zapytał czy mam zamiar odgrzać wątek Zuzy :) i co to za rudy pies, bo on nie pamięta :)

Gdyby tylko moje dziecko było ciut starsze to już bym Wam proponowała wzięcie Jej na BDT... 

 

Fanta pojechała do nowego domku ! Zapomniałam całkowicie o tym wspomnieć bo mamy kolejnego szczeniaka

którego musiałyśmy zabrać aby nie wylądował w schronie... Bo za duża wyrosła ehhh :( 

 

Z Krysią ciężko... Załatwia się w domu, spacer i smycz to dla niej straszna rzecz... 

Musiała być kopana... Kiedy dziewczyna z DT chciała ją przekroczyć bo ta leżała to  uciekła ze strasznym wrzaskiem :( 

Strach ją opanował całkowicie :( 

 

Zdjęcia będą lada dzień :)

Link to comment
Share on other sites

Mogę prosić na PW o nr konta na które będę mogła wysłać pieniądze z bazarku cegiełkowego? Jeszcze nie dostałam wszystkich wpłat, ale przeleje pieniądze jak tylko wszystko wpłynie.

 

Z lekkim opóźnieniem, ale już wysyłam! : )

 

 

Kciuki za Fantę cały czas zaciśnięte- szepnijcie choć słówko czy coś się wyklarował w Jej sprawie ;)

Jak tam Krysia? Ona cały czas chodzi mi po głowie. Mój TZ jak zobaczył zdjęcia Kryśki zapytał czy mam zamiar odgrzać wątek Zuzy :) i co to za rudy pies, bo on nie pamięta :)

Gdyby tylko moje dziecko było ciut starsze to już bym Wam proponowała wzięcie Jej na BDT... 

 

Ja dodam jeszcze, że adopcja Krystynki będzie ciężka - o ile przyzwyczaiła się już do DT i psiego stada, to potwornie boi się człowieka, kiedy przyszłam ją odwiedzić i spróbować zrobić zdjęcia to nie wiedziała gdzie się schować ze strachu... :(

Link to comment
Share on other sites

Wobec DT jest już radosna i spokojna - wywala się na kanapie i daje głakać. Problem duży jest ciągle ze spacerami - załatwia się w domu, bo każda próba zapięcia smyczy kończy się położeniem się na ziemi i ani rusz... jak długo by się nie czekało...

 

Wobec obcych niestety strach paraliżujący, jak przyjechałam zrobić malutkiej zdjęcia to wyglądała właśnie tak jak na zdjęciach od Lili... wycofana, schowała się w najciemniejszy kąt, a jak Agula wzięłą małą na ręce to posiusiała się ze strachu... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...