Jump to content
Dogomania

Mania ma DS, jej córka nadal u Murki


Recommended Posts

Ale maluchy się zmieniły przez te kilka dni :) Świetne zdjęcia, jeszcze dziś zacznę robić nowe ogłoszenia.

 


 

Czy one dostały coś na pchły/kleszcze? Bo nie wiem czy im podawać.

 

18-go zakropiłam je Ektoparem. Pierwsze odrobaczenie było Galcesem+, Riley źle je zniosła.

Mi wydawało się, że Mania waży poniżej 16kg, bo jeszcze byłam w stanie ją podnieść.

 

Murko, mam do przesłania trochę formalności (m.in. od Skarpety ONkowej) ale od wczoraj nie mogę dostać się do mojego komunikatora. Mogę to wszystko wysłać na maila ze strony hoteliku? 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za informacje :) No i zasypię pytaniami, bo wszyscy trochę tęsknimy.   Jak psiaki się czują? Kali zrobiła się odważniejsza? Riley dalej tak histerzy kiedy coś jej się nie podoba? A Mania? Zaaklimatyzowała się dobrze? Dogaduje się z innymi lokatorami?

 

Ogłoszenia, trwało to dłużej niż powinno, ale mój najnowszy problem zdrowotny przybrał na sile :/

Murko, podałam też Twój numer telefonu;

 

http://olx.pl/oferta/riley-i-kali-7-tygodniowe-suczki-szukaja-domkow-na-zawsze-CID103-IDb6bcR.html#b7ebe9a3a6

Lublin, Rzeszów jeszcze wisi w oczekujących :/

http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/lublin/riley-i-kali-7+tygodniowe-suczki-szukaja-nowych-domkow/1001380500470910523914809

http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/rzesz%C3%B3w/riley-i-kali-7+tygodniowe-suczki-szukaja-nowych-domkow/1001380497550910523914809

Zrobiłam też na alegratce ale system najpierw stwierdził, że ogłoszenie jest nieaktualne a potem moje konto przestało istnieć. WTF?

Link to comment
Share on other sites

Kali już odważniejsza, ale jeszcze z boksu wychodzi ostatnia :) ale potem dokazuje już na równi z siostrzyczką :)

Riley nadal lamentuje :) a głosik ma, że ho ho.

Mania chodzi jeszcze na lince, ale jest bardzo zabawowa, bawi się i bryka z innymi psami, także z suczkami. Ma dużo energii i zachowuje się jak podrostek (z maluchami też się często bawi), to chyba młodziutka suczka.

Ma zadatki na dobrego stróża, jest bardzo czujna i dziamgotliwa :) Jak wychodzą inne psy to muszę przymykać drzwi do boksów wewnętrznych, bo Mańka będąca w swoim boksie drze się na każdego psa, który przechodzi w polu jej widzenia. A na spacerach już dwa razy obszczekała sąsiadkę :)

Ładnie chodzi na smyczy i zachowuje czystość, wyraźnie trzyma do wyjścia z boksu i załatwia się zaraz po wyjściu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zadzwonili państwo zainteresowani adopcją Riley, potrzbny ktoś do zrobienia wizyty przedadopcyjnej w Łodzi ok ul. Dąbrowskiego. Kogo znacie z tamtych stron?

 

Na OLX dostałam też taką  wiadomość

 

 

Witam ci.chcialam wezma o pies wole chlopiec.za darmo pewno.jest w mieszka leczna jakie umowic gdzie.odpisz mi sms.

 

Mam dylemat czy w ogóle traktować takie coś poważnie -_-

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonili państwo zainteresowani adopcją Riley, potrzbny ktoś do zrobienia wizyty przedadopcyjnej w Łodzi ok ul. Dąbrowskiego. Kogo znacie z tamtych stron?

 

Na OLX dostałam też taką  wiadomość

 

 

Mam dylemat czy w ogóle traktować takie coś poważnie -_-

Z Łodzi jest Ania i Kajber, Moge jutro zadzwionic i zapytac. Czy chodzi o szczeniaczka ?

Link to comment
Share on other sites

Z Łodzi jest Ania i Kajber, Moge jutro zadzwionic i zapytac. Czy chodzi o szczeniaczka ?

 

Zadzwoń, proszę.

 

Wczoraj na wieczornym spacerze spotkałam gromadę 6 psów, z czego 2 to suki, jedna z nich chyba szczenna :( Psiaki były dość wrogo nastawione do moich, było nieciekawie <_< Coś węszę, że kojec po Mańce nie będzie pusty długo. 

 

Rodzina adopcyjna Nomi przysłała mi zdjęcie, zobaczcie jak się zmieniła :)

 

[URL=http://iv.pl/]92180300699003935904.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Skontaktowałaś się z osobą, którą Ci podesłałam?

 

Wcześniej dałabym sobie rękę uciąć, że mail poszedł w piątek, ale jak spytałaś to sprawdziłam folder wysłanych i lipa. :huh:  Eh, zdecydowanie za dużo ketonalu biorę ostatnio. Wysłałam teraz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...