Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT


Bgra

Recommended Posts

Witam wszystkich ;) ...ale z Ciebie bgra żartownisia  ;) 

 

dwa domki zastanawiają się...wielki pies,większe wyzwanie,gdyby nie dysplazja stawów to pewnie więcej domków biłoby się o psinkę,a może i nie,kto to wie?

jedno wiem,już nie będę pomagała,samej mi cholernie ciężko,mam poczucie,że zaprzepaszczam szanse psa !swoją nieudolnością.

Link to comment
Share on other sites

Ech, Bożenko, martwy wakacyjny sezon... Ja zaglądam  i trzymam kciuki :)

Ty sie urlopuj i odetchnij od codzienności :) mam nadzieję,że pogoda daje radę ;) Renatko te szczeniorki shih ...no tak jak przewidywałyśmy,chyba jednak przypominały nieco rasę i pan je opylił ;) nie daje znaku życia ,ale jutro zadzwonię do Ciebie bo jest 1,5 roczny chłopak,wesoły rezolutny,energiczny,zostaje sam w domku i załatwia się na spacerkach ,wow ;) co na to ten twój drugi domek? buziaki !mizianka dla Siśki, Tofisia :)

 

 

Ja tez zaglądam ale mogę tylko mieć nadzieje ze sunie trafi do cudnego domku.

tak się cieszę,że wpadłaś i skrobnęłaś,jak widzisz piszę sama dla siebie ;) ciężko tak ;)

teraz sezon urlopowy,więc z wszystkimi adopcjami ciężej,cóż mam nadzieję w jesieni ;) pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe słowa :)

Link to comment
Share on other sites

Fotki Luny piękne, Luna piękna :) Kawał fajnego psiska :)

 

Witam wszystkich ...ale z Ciebie bgra żartownisia  

:lol:

 

jedno wiem,już nie będę pomagała,samej mi cholernie ciężko,mam poczucie,że zaprzepaszczam szanse psa !swoją nieudolnością.

Co Ty mówisz? :( I z dogo chcesz odejść? 

Nikt nie jest w stanie pomóc od A do Z. Dlatego tu jesteśmy i każdy pomaga po trochu, ile może.

 

Prawda, prawda :D

 

Dzięki wielkie Ewciu,że zaglądasz bo przyjdzie mi zamknąć wątek.

Niedługo zamkniesz...jak już Luna w DS będzie :)

 

wszystkie domki z ogłoszen wykruszone,został jedne pan,dowcipniś chciałby Lunkę do budy i to się zastanawia ,pewnie ile karmy marketowej wyjdzie na miesiąc

Chyba nie muszę się wypowiadać w tej kwestii ;)

 

kolejny Ktoś się zastanawia,warunki świetne,tylko martwi pana ta Lunkowa dysplazja...

To już brzmi lepiej...

 

 

http://i57.tinypic.com/mw4ao7.jpg

 

Jeszcze dwa zdjęcia,jakby tak chociaż Ktoś chciał zajrzeć :( smutny wątek ...

I lubi wodę w łazience??? A to rzadkość! :)

Czy ja wiem czy smutny? Smutny by był gdyby Lunie działa się krzywda i nikt by nie chciał pomóc. Ale w tym wypadku to chyba norma. Pies zaopiekowany, nie potrzebuje pomocy. Jedynie domu mu do szczęścia potrzeba. Jak nie dzieje się tragedia lub chociaż na coś się nie zbiera to za wiele na wątku ruchu nie ma. Niestety tu jeszcze wakacje pogarszają sprawę. 

Jednak rozumiem Cię. Ale nie piszesz sama dla siebie bo to prędzej czy później zostaje przeczytane:)

 

Lunia nadal czeka...

I się doczeka!!!:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Maćku ,że zajrzałeś :) ciężki mam okres w życiu,wiele się zadziało niedobrego i to mnie tak trochę pesymistycznie nastraja.

No cóż muszę przyznać,że nie spodziewałam się wielu odwiedzin,bo pies zadbany,dopinka schowana,bezpieczna,kasy nie potrzeba...tak jak piszesz :)

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle.

Mam nadzieję,że Elżbieta podeśle jeszcze Luninkowe fotki,żeby chociaż na co zerknąć było :)

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście tutaj wszyscy jesteśmy w tym samym wieku :D

 

Z takim wyglądem tekst do ogłoszeń niepotrzebny ;)

 

Może faktycznie ten ktoś się skusi :)

 

Jeszcze nic nie zauważyłem ;) Z resztą łatwo niechcący coś palnąć, tak ja ja ostatnio nawet nie wiedziałem, że to co mówię jest z gwary (poznańskiej) i moja rozmówczyni nie wiedziała o co mi chodzi :)

A jak tu wszyscy jestesmy 18 letni :-D

sunia rzeczhywiscie sliczna

Napewno sie skusza :-)

Link to comment
Share on other sites

Zagladauniam z mnostwem pozdrowien 

dla wszystkich czerolapeczkow 

ciociuniu nie zalalmuj sie 

zdarzy cud napewno 

napewno ciociu 

pozdrawiam sciskam

ide zaprosic cioteczki na watus sunieczki przecudnejpozdro33ss.JPG

Ewciu łap pw, kochana jesteś :)

 

Jestem na zaproszenie.Ta Lunkowa dysplazja nie powinna być jakoś leczona?

Witam i dziekuję,że jesteś :)

na razie Lunka zażywa tylko suplementy diety,z tego co dowiedziałam się dzisiaj,a właściwie przeczytałam na wydarzeniu

Ela pisze ...Koszt to pare tysięcy i zalezy od obecnego stanu bioder .nie zasiegalam więcej wiadomości bo nie stać mnie na nią . Musialabym zrobić aktualne zdjęcie bioder i wtedy bym juz wiedziała dokładnie. W listopadzie ze zdjęć jakie miala jeden weterynarz powiedzial 6 tys około....

 

 

 

zaglądam do ślicznotki z zaproszenia i jeśli można to proszę o link to jakiegoś ogłoszenia,roześlę na FB może tam ktoś się zakocha w Lunce :)

 

Edit  znalazłam link do wydarzenia i rozesłałam gdzie mogłam

Witam, pięknie dziękuję za udostępnianie :)

 

A jak tu wszyscy jestesmy 18 letni :-D

sunia rzeczhywiscie sliczna

Napewno sie skusza :smile:

śliczna i kochana,mam taką nadzieję,tylko musi zobaczyć ją ten KTOŚ :)

 

ja juz z zaproszenia wpadlam na wateczek

Witamy pięknie,chyba będę potrzebowała podpowiedzi ...

 

Ewunia nas tu zwołała - jestem i ja :)

Ta nasza niezastąpiona Ewa :) witam,witam,bardzo mi miło :)

Link to comment
Share on other sites

Elżbieta opiekunka Luny,to też dogomanka,ma jeszcze dwie adopcyjne sunie,jedną zaadopotwała przy pomocy dogo.obecnie korzysta tylko z interntu w tel,więc nie za bardzo mogłaby sobie poradzić sama,więc poprosiła mnie o pomoc.

Z zebranych informacji wynikało,że Luna wymaga tylko suplementacji i ograniczeń w chodzeniu po schodach.

Luna jest aktywna,biega,normalnie chodzi.Tyle wiedziałam.

Dzisiaj dowiaduję się z wydarzenia,gdzie odpisała na pytanie,że ...jak wyżej.

Poprosiłam o zrobienie nowych zdjęć,diagnozę weta.Na nic więcej nie mam pomysłu! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...