Jump to content
Dogomania

Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT


Bgra

Recommended Posts

Coś ponad rok,dokładnie 14- miesięczna sunia do adopcji.

Obecnie przebywa w BDT w Krakowie
Luna,bo tak się wabi,to grzeczny pies,zostaje bez problemu sama w domu.Dogaduje się z psami i kotami,bo mieszka z nimi od około roku,natomiast do małych dzieci jest nieufna.
Posiada wszystkie szczepienia,jest odrobaczona,zadbana.Wymagaregularnego czesania,ale to dla niej nie problem ;) Lubi długie spacery,harce i swawole nad rzeką czy w polach.
Nie może niestety chodzić po schodach i z tej przyczyny nie może dłużej pozostać w ciepłym i kochanym BDT ,bo obecnie mieszka na 4 piętrze w bloku ,bez windy!
Luna ma stwierdzoną dysplazję stawów biodrowych.
Marzenie to domek z ogrodem.....
Prosimy,tylko rozważne decyzje
Warunkiem adopcji jest wcześniejsze zapoznanie się z Luną i wizyta przed i poadopcyjna.

 

 

Prosze o pomoc,zostałam poproszona o założenie wątku,zrobiłam także wydarzenie na FB

 

https://www.facebook.com/events/824469540964739/

 

4g2hz8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Się melduję, może ktoś wypatrzy...

dzięki moja Plaskata maminko,że nie zostawiłaś mnie tu samej :)

 

Zjawiam się u pięknej Luny :)

Że też ona jeszcze czeka. Pasowałaby mi ;) Gdyby nie to...i tamto...to kto wie :D Ale niestety nie :unsure:

Będę kibicował i w razie potrzeby pomogę w miarę możliwości :)

Maćku cieszę się bardzo i już żałuję,że gdyby nie to coś ;) że niestety :(

dzięki za oferowaną pomoc,oj będę prosić już ja to wiem ;)

 

Tak piękna ta nasza Luna,mam nadzieję,że ogłoszenia przyniosą oczekiwany sukces !

Link to comment
Share on other sites

Wal śmiało :)

 

To ja czekam za ogłoszeniami :)

żebyś tak synku starszy był ,albo ja młodsza nie opędziłbyś się ode mnie  ;) dzięki,dzięki,dzięki :)

wczoraj powalił mnie potworny ból głowy,więc dopiero dzisiaj zasiądę nad tekstami do ogłoszeń.

na Fb ktoś tammm... sie zastanawia...byłoby to za piękne,więc jestem sceptycznie nastawiona,ale najważniejsze ,że jakieś zainteresowanie jest .

Link to comment
Share on other sites

Piękna jest ,trzymam kciuki za cudowny domek dla niej.

cieszę się bardzo,że zajrzałaś,za kciukanie buziaki :)

 

nie mam doświadczenia w prowadzeniu wątku,więc przepraszam dobrzy ludzie jak coś nie tak,plisss nie łapcie mnie za słówka ;) ja kobita ze Śląska,biegle władam gwarą,więc czasami mogę coś i tu palnąć ;)

Link to comment
Share on other sites

żebyś tak synku starszy był ,albo ja młodsza nie opędziłbyś się ode mnie   ;) dzięki,dzięki,dzięki :)

wczoraj powalił mnie potworny ból głowy,więc dopiero dzisiaj zasiądę nad tekstami do ogłoszeń.

na Fb ktoś tammm... sie zastanawia...byłoby to za piękne,więc jestem sceptycznie nastawiona,ale najważniejsze ,że jakieś zainteresowanie jest .

Na szczęście tutaj wszyscy jesteśmy w tym samym wieku :D

 

Z takim wyglądem tekst do ogłoszeń niepotrzebny ;)

 

Może faktycznie ten ktoś się skusi :)

 

nie mam doświadczenia w prowadzeniu wątku,więc przepraszam dobrzy ludzie jak coś nie tak,plisss nie łapcie mnie za słówka ;) ja kobita ze Śląska,biegle władam gwarą,więc czasami mogę coś i tu palnąć ;)

Jeszcze nic nie zauważyłem ;) Z resztą łatwo niechcący coś palnąć, tak ja ja ostatnio nawet nie wiedziałem, że to co mówię jest z gwary (poznańskiej) i moja rozmówczyni nie wiedziała o co mi chodzi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

i jak dobrze wychowany :) oj mam słabość do Ciebie :) ale wiesz starszej pani wszystko wolno ;)

 

coś tam napisałam,czytelne chyba jest,resztę muszą ugrać zdjęcia :)

że też Elunia mieszka tak wysoko,trudno Jej będzie się z ,,malutką " rozstać,będzie płacz.

 

Ali mnie woła,miglanc nauczył się wołać o pieluszkę .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O matulu jaka cudna przecudna

sciskam sciskam ogromnie i za te serduszka wszystkie z dt 0heart.gif0heart.gif

przecudny ten dt 

jakies czary 

kciuki mocno za zdrowko i domus dla laluni 0heart.gif0heart.gif

Witam Ewciu :) Lili i Haeven ,obie adoptowane,jest jeszcze kociczka :) to ich domek stały na zawsze,oj gdyby nie te schody...

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedziała pani z ogłoszenia,że musi porozmawiać z mężem i oboje zadecydują .                                                                                                       Na razie ogłoszenia idą na Kraków,tam mieszka Lunka,fajnie gdyby tak znalazła dom w okolicy,wtedy Elżbieta miałaby czas na oku.

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedziała pani z ogłoszenia,że musi porozmawiać z mężem i oboje zadecydują .                                                                                                      

Na razie ogłoszenia idą na Kraków,tam mieszka Lunka,fajnie gdyby tak znalazła dom w okolicy,wtedy Elżbieta miałaby czas na oku.

Dobrze się zapowiada :) Jeśli jeszcze do tego blisko to już w ogóle świetnie :)

Link to comment
Share on other sites

zaczyna się ruch,jeden domek trochę poważniejszy od innych,Elżbieta opowiada o Lunie telefonicznie,ja natomiast @ z innymi zainteresowanymi ;) mniej zdecydowanymi ;) chyba pogadać sobie ludzie lubią,ale ok,ja też lubię,więc cierpliwie odpowiadam wszystkim.

kolejne zdjęcia Luny,tym razem  ze spacerku :

 

2dba435.jpg

 

2vuinbn.jpg

 

2wg6mae.jpg

 

2n9ajgz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...