Jump to content
Dogomania

Frisbee w Poznaniu?


BlackDream

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Niestety nie załapałyśmy się :( Jak często Artefakt organizuje takie warsztaty? I czy w ogóle Poznań nie ma już nic więcej do zaoferowania? :( 

Czy może w takim razie ktoś mógłby polecić mi chociaż jakieś dobre filmiki instruktażowe? Chciałabym już zacząć na serio ćwiczyć.

Link to comment
Share on other sites

A nie możesz iść na obserwatora? To wbrew pozorom dużo daje.
Paula organizuje warsztaty jak ma wolne w grafiku, ostatnio były w połowie kwietna ;) Może jeszcze coś będzie jesienią

Ewentualnie możesz napisać na facebooku do Pauli Gumińskiej albo Joasi Korbal, może udzielą lekcji indywidualnych

 

Tu jest playlista z rzutami:

https://www.youtube.com/watch?v=AYbOjdEPz_U&list=PLx4ohzpKTeSQKHlFA8Qg5uP4OQnzDgQ_X&index=2

Link to comment
Share on other sites

O tym nie pomyślałam, a w sumie dobry pomysł :) 

Ja "niefesbukowa", ale w sumie może ktoś by mi swojego użyczył swojego, żebym mogła się skontaktować... Inną drogą nie ma możliwości? Jakiś mail np.? Kiedyś pisałam na artefaktowego maila w sprawie agility, ale nie było żadnej odpowiedzi.

Dzięki za tę playlistę :)

 

Eh, nie łatwo być początkującym :P

Link to comment
Share on other sites

Tja do artefaktu się dostać to marzenie :P tu jest mail Pauli - psiaki1(małpa)o2.pl a tu Asi - asia.oriero(małpa)vp.pl

ewentualnie my z Poznania nie mamy daleko do Annówki (annowka.pl/), można pilnować czy coś się nie pojawi, ale ostrzegam z zapisami jeszcze gorzej :D

ja też byłam nie fejsbukowa, ale się przerzuciłam właśnie ze względu na szybki przepływ informacji o seminariach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...