Jump to content
Dogomania

Di-nożarł :) czyli nowe życie mini haszczaka :)


Alynkaaa

Recommended Posts

Witam 

przedstawiam Di

15 kg szczęścia :)

Adoptowana 30 stycznia 2015 r. z Elbląskiego schroniska.

 

xG5DlE.jpg

Jak to bywa ze schroniskami idziesz po małego kundelka wracasz z mini wersja haszczaka zakochana po uszy  :)

Z lekkim niepokojem umieszczonym gdzieś z tyłu głowy szepczącym: "poradzisz sobie? to dorosły pies dasz rade? czy TŻ zaakceptuje? czy psina zaakceptuje was?"

i nagle patrzysz jak ostatnia łapa ląduje za bramą gdzie smutek słychać z daleka, a w psicy zmienia się coś bliżej nie określonego może uszy stawia bardziej? może ogon unosi wyżej? może oczy zaczynają bardziej lśnić...?? nie wiesz co dokładnie, ale widzisz mega zmianę i już wiesz...że dasz radę, że zrobisz wszystko żeby psica miała kochający dom i żeby nigdy już nie musiała tam wrócić.A wiecie co jest najpiękniejsze??  że w tej samej chwili kiedy brama schroniska zostaje za wami między tobą a psicą rodzi się mega więź...na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć że tak silna iż nikt i nic nie może was rozdzielić :) 

3WY6sZ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cóż, pozostaje mi tylko życzyć Wam Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia :) pięknie po prostu pięknie się czyta, że kolejny psiak ma nowy dom, opiekę i miłość.

Witaaaamy cieplutko i  dziękujemy :) staramy się jak możemy :) po cichutku namawiam TŻ na jeszcze jedna istotkę ze schronu...niestety póki co zostaje niewzruszony na moje prośby i groźby :(:(:( aleee nie dajemy za wygraną :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...