Jump to content
Dogomania

Cezarek - Zostałem sam, co teraz ze mną będzie? :(


Lili8522

Recommended Posts

Udało się dla Cezara załatwić darmową kastrację, także chłopak już bez jajek :) 

I mam dobrą wiadomość a mianowicie zostaje w DT już na zawsze :) Rodzina zakochała się w nim totalnie :)

 

A, że dom i rodzinka świetna a na dodatek ma pokłady cierpliwości to my nie mamy wątpliwości, że będzie się miał dobrze :)

Co się okazało potrafi przechodzić przez płoty jak kot !!! 

Miejmy nadzieję, że kastracja go trochę wyciszy :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To chyba jakieś czary. Znowu błyskawiczna adopcja. W takim razie zapytuję, kogo teraz ratujemy?

 

Zapraszam do Kruszynek a w zasadzie to została tylko jedna w gorszym stanie :(

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147896-ofiary-wakacji-dwie-kruszynki-wyrzucone-jak-%C5%9Bmieci-na-wsi-bardzo-potrzebuj%C4%85-pomocy/page-4

 

W piątek też odebrałyśmy 8-miesięczną sunię od właścicieli którzy jej już nie chcieli bo za duża wyrosła, bo ich nie stać... bo jest

za ruchliwa... I zagrozili jej schroniskiem :( Wskoczyła na miejsce Kruszynki która była w hoteliku... Nawet wątku nie miałyśmy czasu

jej założyć... No zobaczcie jakie cudo... Kochane... całuśne ehh... Z kasą krucho ale jak ją zostawić przy nieodpowiedzialnych ludziach :(

 

2q8692x.jpg

 

 

 

No, specjalnie rozglądać się nie musiał ;)

Klawo, powodzenia :)

 

 

Jego się nie da nie kochać ! To się musiało tak skończyć :) 

Link to comment
Share on other sites

skoro Cezerek zostaje na stałe, moja stała wędruje do Rity ;) cioteczki, jeśli Rita znajdzie domek bardzo proszę o pw, na dogo bywam bardzo rzadko, a tak to dostanę powiadomienie na maila i będę wiedzieć co i jak, a chętnie grosik rzucę innemu podopiecznemu.

Link to comment
Share on other sites

Czy będą zdjęcia z domu stałego?

 

Jak tylko coś dostaniemy to na pewno wstawimy :)

 

skoro Cezerek zostaje na stałe, moja stała wędruje do Rity ;) cioteczki, jeśli Rita znajdzie domek bardzo proszę o pw, na dogo bywam bardzo rzadko, a tak to dostanę powiadomienie na maila i będę wiedzieć co i jak, a chętnie grosik rzucę innemu podopiecznemu.

 

Super ! Dziękujemy :) Będziemy informować na bieżąco jeśli coś się zmieni :)

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko - będziemy bardzo wdzięczne jeżeli swoją deklarację przekażesz Ricie - malutka jest w hoteliku i każdy dzień to koszty... Serdecznie dziekujemy!

Nr konta ten sam, proszę tylko żebyś przy tytule przelewu zmieniła imię pieska :)

 

Takich szybkich adopcji i takich świetnych domków życzymy wszystkim psiakom! Cezar trafił idealnie, szczęściarz... :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...