Jump to content
Dogomania

Taste of the Wild - zmiana smaków od razu czy mieszać?


rvbcia

Recommended Posts

Krótko i na temat:
Mój caviś był na Royalu i przeszliśmy na Taste Pacific Stream Puppy ale ze zostało już pół opakowania to zastanawiam się czy mogę kupić od razu wersję z bizonem i dać od razu czy również muszę mieszać? Firma ta sama tylko smak inny, chyba mogę z dnia na dzień mu zmieniać? Tak dla urozmaicenia?

Link to comment
Share on other sites

Możesz bez problemu zmieniać smaki i wcale nie jest konieczne mieszanie :).
Sama tak robię moim futrom: raz kupuję wersję z kaczką, raz z bizonem (tej rybnej nie kupuje, ponieważ Sajan nie lubi karm z rybą) i nie ma najmniejszego problemu, a Zara jest typem wrażliwca, więc na pewno dałaby mi znać, gdyby nie było ok ;).

Link to comment
Share on other sites

Zmieniać można bez okresu przejściowego, ALE raczej te wersje, które mają podobną zawartość białka i tłuszczu. Wiem, że w przypadku TOTW rozpiętości są spore, więc najpierw bym to sprawdziła. Przejście z karmy o niższej zawartości białka na bogatszą może wywołać rewolucje żołądkowe.

Link to comment
Share on other sites

Zwróćcie uwagę na worki z perforacją po bokach :( co za pomysł, worek podziurawiony jakby szpilkami w równych odległościach i powietrze wchodzi i uchodzi przy każdym naciśnięciu worka. Tyle się trąbi o przechowywaniu karmy w szczelnych pojemnikach, a TOTW nie wiem po co taki wynalazek wprowadzili, może tylko dojść do zabrudzenia i zapleśnienia karmy.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że w przypadku TOTW rozpiętości są spore

Analiza składu karmy High Praire Puppy

Białko (28%)

 

Analiza składu karmy Pacific Stream Puppy

Białko (27%)

 

to nie jest dużo mam nadzieję :)

 

 

Zwróćcie uwagę na worki z perforacją po bokach :( co za pomysł, worek podziurawiony jakby szpilkami w równych odległościach i powietrze wchodzi i uchodzi przy każdym naciśnięciu worka. Tyle się trąbi o przechowywaniu karmy w szczelnych pojemnikach, a TOTW nie wiem po co taki wynalazek wprowadzili, może tylko dojść do zabrudzenia i zapleśnienia karmy.

 

nie zauważyłam tego, może w jakichś starszych partiach tak robili? u mnie nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Analiza składu karmy High Praire Puppy

Białko (28%)

 

Analiza składu karmy Pacific Stream Puppy

Białko (27%)

 

to nie jest dużo mam nadzieję :)

 

 

 

nie zauważyłam tego, może w jakichś starszych partiach tak robili? u mnie nie ma.

 

Dwa razy im  odsyłałam to opakowanie z perforacją, przyjęli bez szemrania, worki 6,8 kg były perforowane, te 2 kg już nie, a zamawiałam około 1 miesiąca temu więc to swieża sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...