Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

Dotarłam na dogo po kilkudniowej przerwie i od razu zaglądam. Wspaniale Wam się udało zorganizować transport sznupeczka. Ukłon wielki. :) Trzymam kciuki, żeby się wszystko udało. W domu po pracy się policzę - może coś się uda wyskubać jeszcze dla niunia.

Link to comment
Share on other sites

Do piątku już niedaleko, a powstał dość poważny problem, którego nikt by się nie spodziewał. Otóż potrzebny jest transporterek, ponieważ psiaczek będzie jechał czterema autami i wiele nowych ludzi stanie na jego drodze. Najważniejsza jest trasa z Warszawy do Zielonej Góry. Agat i Dorcia, która też jest z Warszawy poczyniły mnóstwo zapytań, ale osoby albo mają dla kota, albo nie mają wcale. Jutro jeszcze Tola będzie poszukiwać u siebie, ale jeśli się nie uda to leżymy. Pan co prawda zgodził się bez problemu przewieźć sznupka w samych szelkach przypiętego pasami, ale to chyba nie byłoby zbyt bezpieczne. Po drugie Pan będzie wyjeżdżał z Warszawy dopiero ok 22, tak więc ja przejmę go w Zielonej G. ok. 2:30 w nocy.

Link to comment
Share on other sites

Do piątku już niedaleko, a powstał dość poważny problem, którego nikt by się nie spodziewał. Otóż potrzebny jest transporterek, ponieważ psiaczek będzie jechał czterema autami i wiele nowych ludzi stanie na jego drodze. Najważniejsza jest trasa z Warszawy do Zielonej Góry. Agat i Dorcia, która też jest z Warszawy poczyniły mnóstwo zapytań, ale osoby albo mają dla kota, albo nie mają wcale. Jutro jeszcze Tola będzie poszukiwać u siebie, ale jeśli się nie uda to leżymy. Pan co prawda zgodził się bez problemu przewieźć sznupka w samych szelkach przypiętego pasami, ale to chyba nie byłoby zbyt bezpieczne. Po drugie Pan będzie wyjeżdżał z Warszawy dopiero ok 22, tak więc ja przejmę go w Zielonej G. ok. 2:30 w nocy.

O bosiu,już wszystko załatwione,a tu nowy problem z klatką :( Anula ma u siebie ale jak juro wyśle,to nie ma pewności czy dotrze do piątku.Dziewczynki kochane,załatwiajcie,pożyczajcie na zasadzie,że w poniedziałek będzie odesłana.Haniu,to by zostało na Twojej "głowie" Ja jedynie co mogę,to pokryję koszty PP,czy kuriera.Pytajcie fundacje....

Link to comment
Share on other sites

No ja przecież też mam tranporter, ale na wysłanie jest za mało czasu. Oczywiste przecież, że jeżeli komuś uda się pożyczyć, to albo Pan jadąc w poniedziałek z Zielonej Góry odwiezie do Warszawy, albo ja wyślę kurierem. Ale na dzisiaj ofert brak.

Link to comment
Share on other sites

O bosiu,już wszystko załatwione,a tu nowy problem z klatką :( Anula ma u siebie ale jak juro wyśle,to nie ma pewności czy dotrze do piątku.Dziewczynki kochane,załatwiajcie,pożyczajcie na zasadzie,że w poniedziałek będzie odesłana.Haniu,to by zostało na Twojej "głowie" Ja jedynie co mogę,to pokryję koszty PP,czy kuriera.Pytajcie fundacje....

Powinna dojść w piątek wysyłką paczka24 ale musi być wysłana - teraz nie pamiętam do której godziny musi być nadana taka paczka.

Link to comment
Share on other sites

Przenoszę swoją deklarację 10 zł dla nowego pieska i trzymam kciuki za super plan :)

Magdziu,serdecznie dziękuję za deklarację dla malutka.

 

Dla sznupka przyszla deklaracja jednorazowa w kwocie 10,00zł od ewa gonzales.Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam wypożyczalnię kontenerków w Warszawie,pokryje koszty wypożyczenia.Tylko czy taki wystarczy i czy ktoś może zamówić i odebrać... ?

http://www.zoologiczna.pl/klatki/21-inter-zoo-klatka-dog-5.html

Crazy World Pets s.c.

ul. Ciołkosza 2 (wjazd od ul. Odkrytej)


03-134 Warszawa 

 tel.: 666 168 850

od poniedziałku do piątku

 w godz: 11:00 - 19.00

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam wypożyczalnię kontenerków w Warszawie,pokryje koszty wypożyczenia.Tylko czy taki wystarczy i czy ktoś może zamówić i odebrać... ?

http://www.zoologiczna.pl/klatki/21-inter-zoo-klatka-dog-5.html

Crazy World Pets s.c.

ul. Ciołkosza 2 (wjazd od ul. Odkrytej)


03-134 Warszawa 

 tel.: 666 168 850

od poniedziałku do piątku

 w godz: 11:00 - 19.00

[email protected]

No ale cena powalająca,jeszcze kaucja do wpłacenia.

 

1-3  dni: 50,00 zł za dzień

4-7 dni: 35,00 zł za dzień

8-14 dni: 20,00 zł za dzień

powyżej 14 dni: do uzgodnienia

opłata za czyszczenie (tylko w wprzypadku zwrotu brudnej klatki): 10,00 zł

 

KAUCJA ZWROTNA: 260,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Buuuuu,tego nie doczytałam,że za dzień,więc tego nie będę w stanie zapłacić :( Nie wiem jak ta druga... A swoją drogą,to chyba taniej kupić niż wypożyczać.Chyba zarobku na tym nie mają....

Drugie też nie aktualne :( Moje starania spełzły na niczym :( Może kochane dziewczyny coś wymyślą...

Link to comment
Share on other sites

Podajcie, proszę, wielkość takiego transportera. Może to dziwnie zabrzmi, ale naprawdę nie wiem. Mój zawsze jeździ w szelkach, bo nie zaakceptował transportera. Wrzucę pytanie na fb. Mogę też zajrzeć do sklepu koło nas i zamiast przesyłać na konto, to np. kupić transporter, ale żeby się zorientować w cenie muszę znać wymiary.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...