Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

Dobrze, ze Nikuś mądrala wiedział gdzie wrócić.

Mam nadzieję że ta ucieczka spowoduje, że państwo będą bardziej czujni :)

I dorobią psa adresówki, jeśli jeszcze jej nie ma

Dobrze, że ta przygoda zakoończyła się tylko strachem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

I masz rację Anulko! wszystko jest w jak najlepszym porządku!yahoo.gif  p Beatka dzwoniła do mnie( przepraszam ,że dopiero teraz piszę) że Nikuś jest mądrym ,wspaniałym i kochanym członkiem ich rodziny( z daleka czuję ,że chłopak rozkochał całą rodzinkę na maxa!) pewnie z ''czystej'' męskiej solidarności wybrał sobie Pana, tak "najbardziej" ale Nikuś, kocha i jest kochany przez wszystkich członków rodziny!... p Beatka obiecała ,że odwiedzi mnie i jeśli tylko się uda to z Nikusiem, napewno napiszęoczko.gif

 

... przynajmniej odnalazłam wątek! ...jeśli chodzi o mnie ,to uważam ,że to "nowe" dogo jest do bani!!!dobani.gif zamienił stryjek, siekierkę na kijek.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak,anica,mnie też nowe Dogo bardzo denerwuje,no ale cóż aby pomagać psiakom trzeba na nim być.Bardzo,bardzo dziękuję za wiadomości,które czyta się z wielką przyjemnością.Jeżeli P.Beata odwiedzi Cię,bardzo proszę zrób Nikusiowi fotki.To będzie jak miód na serce.Zamojski P.Niko w swoim prawdziwym domku we Wrocławiu,jak ja się ogromnie cieszę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...