Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

Dzisiaj do Wrocławia pojechała Zula , która też jedzie do Hani:)

Szafirka odbiera małą we Wrocławiu to może i chłopaczek tam dojeżdża?

Posłałam Pani maila, czekam.

 

 

szkoda, że się nie udało przywieźć tego sznupka na śląsk bo chętnie bym go dziś do Wro zawiozła, wiozłam Zulę i teraz szukam jej wątku - ma ktoś???? 

Link to comment
Share on other sites

szkoda, że się nie udało przywieźć tego sznupka na śląsk bo chętnie bym go dziś do Wro zawiozła, wiozłam Zulę i teraz szukam jej wątku - ma ktoś???? 

Bardzo szkoda :( Nie udało się nic zorganizować w tak krótkim czasie.Dobrze,że przynajmniej Zuleczce się udało :)

 

Melduję się u malucha!!!

Witamy Gabrysiu :)

Link to comment
Share on other sites

Cały czas próbuję znależć transport, ale na razie bez skutku; ja tez dzisiaj dzwoniłam do tego faceta z ba bla car.

Od nas sporo osób jezdzi do Niemiec, ale nikt nie chce zabrać psa w tak daleka podróż :(

 Byłam też dzisiaj u rodziny, o której wiem, ze  na wakacje podróżuje na trasie Zamość - Wrocław i z powrotem, mają psa - myślałam, ze zrozumieją;  niestety - pani odmówiła :(

Link to comment
Share on other sites

Ale śliczny maluch..........

Śliczny i taki malutki :)

 

Prześliczny :)

Jak będzie ostrzyżony po sznupkowemu, to nikt nie pomyśli, że to nie sznup :P

He,he może i nie pomyśli... :)

 

Melduję się na zaproszenie Bogusi:)

Witamy na wąteczku sznupka Eluniu :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu z linku z bazarku Ewci Gonzales na rzecz maluszka. I może mogłabym pomóc z transportem, bo muszę w najbliższym czasie oddać klatkę Murce, w którą nie udało się złapać psiaka ze stacji benzynowej. Wracając od niej mogę bez problemu przejechać przez Zamość i zabrać malucha do Warszawy - pytanie tylko, czy to coś da? Czy łatwiej będzie znaleźć transport z Warszawy do hotelu szafirki niż z Zamościa? 

Link to comment
Share on other sites

Jestem tu z linku z bazarku Ewci Gonzales na rzecz maluszka. I może mogłabym pomóc z transportem, bo muszę w najbliższym czasie oddać klatkę Murce, w którą nie udało się złapać psiaka ze stacji benzynowej. Wracając od niej mogę bez problemu przejechać przez Zamość i zabrać malucha do Warszawy - pytanie tylko, czy to coś da? Czy łatwiej będzie znaleźć transport z Warszawy do hotelu szafirki niż z Zamościa? 

Serdecznie witamy i bardzo dziękujemy :) Dziewczyny to wszystko rozważą i na pewno dadzą znać

 

Ciocia agat21

janiol nad janioly 

Wielkie Serce 0heart.gif0heart.gif

Bardzo WIELKIE Ewuniu :)

 

Najprościej to znaleźć "chińskiego ochotnika" wsadzić w pociąg razem z psem, jak się zmieści to psiak w transporterze, zrzucić się na bilet tam i z powrotem, bo inaczej to można szukać jeszcze długo.   

Tak było by najlepiej i najtaniej :) Ale znaleźć tego "chińskiego ochotnika" to chyba też nie lada czyn....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,na fb jest wpis od p.Aleksandry Martyniak,która jedzie 17 lipca z Warszawy do Opola.Skontaktujcie sie z nią!

https://www.facebook.com/groups/transportpsowikotow/?fref=ts

 

Oferuję transport:

17 lipiec 2015 (piątek)
trasa: Warszawa - Opole
wyjeżdżam w godzinach porannych
powrót tego samego dnia w godzinach późnowieczornych
trasa: Opole - Bełchatów - Warszawa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...