Jump to content
Dogomania

Niko już w DS.Wszystkim dziękujemy za pomoc.


Anula

Recommended Posts

B - b -  banerek w Twoim podpisie nie działa

Dziękuję, poprawiłam :)

 

 

 

b-b.Na Ciebie zawsze Bogusiu mogę liczyć.Śliczny banerek,bardzo się przyda.Wczoraj napisałam o pomoc w banerku do snow-white ale już jest.

 

Bogdusiu,pięknie dziękujemy za śliczny banerek :)

Jakby coś, kiedyś to się polecam ;) 

 

 

Jestem na zaproszenie i ja:)

Dajcie mi trochę czasu ...muszę o coś popytać  :)

 

Popytałam i zrobię mały bazarek dla malucha :) 

Tylko dajcie mi kochane trochę czasu :)

Link to comment
Share on other sites

Boziu, brałabym wszystkie bidaki z tego boku, jak leci...Tak chciałoby się pomóc, a tu nie bardzo jest jak. Już się odechciewa wszystkiego.

Figuniu,bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia i zostań z nami :) To prawda,że tyle tych bidulek w potrzebie i nie wiadomo,której pomóc... :( Ale jeżeli któraś z nich, dzięki tylu wspaniałym osobom, znajdzie domek,to warto walczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Jutro Pan jedzie o godz.18 z Zamościa do Wrocławia.Wyczytałam to na BlaBlacar.Kto może się z nim skontaktować?

Na tym Forum jest więcej ofert.

https://www.blablacar.pl/znajdz-wspolne-przejazdy/zamosc/wroclaw/#?fn=Zamo%C5%9B%C4%87&fc=50.723088|23.251969&fcc=PL&tn=Wroc%C5%82aw&tc=51.107885|17.038538&tcc=PL&sort=trip_date&order=asc&limit=10&page=2

Jest oferta większym autem. https://www.blablacar.pl/podroz-zamosc-wroclaw-196444086 tylko czy Pan zgodzi się wziąć psa bez opiekuna?

Link to comment
Share on other sites

i ja jestem na zaproszenie ....

 

 

Cudny futrzak, będę zaglądać.. :)

Dziękujemy :) i zaglądajcie do nas :)

 

Jest oferta większym autem. https://www.blablacar.pl/podroz-zamosc-wroclaw-196444086 tylko czy Pan zgodzi się wziąć psa bez opiekuna?

 

W sprawie transportu powinna się kontaktować Tola lub szafirka.My tylko szukamy...Fajnie by było,gdyby Pan się zgodził ale podejrzewam,że potrzebny był by chyba kenel...Za mało wiemy o tym piesku i jego zachowaniu

Link to comment
Share on other sites

Anula wyślij mi proszę na maila [email protected] fotki i informację o pieseczku.

Mam wprawdzie zapytanie o sunię ale kto wie , czasem serce zabije tak mocno,że płeć przestaje być istotna.

Państwo stracili pudelka i strasznie rozpaczają, błagają o pomoc w adopcji maluszka w typie sznupka lub pudla.

.

Właśnie miałam wysłać Ci Basiu link do tego wątku, bo ewa gonzales przysłała mi zaproszenie na bazarek z linkiem do tego wątku, ale widzę, że już tu jesteś :)

Na maleństwach napisałam Ci adres e-mail do malawaszki, o który prosiłaś. Zaglądnij tam.

 

Kocham się w sznupkach, sama mam jednego, ale z powodu opieki nad półdziką kotką i jej 6-cioma chorymi maluszkami nie jestem w stanie pomóc finansowo :( Będę kibicować kudłaczkowi.

Link to comment
Share on other sites

Anula wyślij mi proszę na maila [email protected] fotki i informację o pieseczku.

Mam wprawdzie zapytanie o sunię ale kto wie , czasem serce zabije tak mocno,że płeć przestaje być istotna.

Państwo stracili pudelka i strasznie rozpaczają, błagają o pomoc w adopcji maluszka w typie sznupka lub pudla.

.

Psianielico, Twoja siła perswazji jest wielka i może się uda, po kąpaniu i fryzjerze to będzie piękne psiątko, jeśli państwo nie mają wyobraźni to im ją rozwiń w odpowiednim kierunku, to piękny psiaczek. Trzymam kciuki.  

Link to comment
Share on other sites

Niestety sznupka nie jedzie z Zulką. Dzwonię do osób z bla bla car, ale więszkość nie odbiera, a ten Pan, co jedzie jutro nie chce zabrać psa bez opiekuna. Są też połączenia z Zamościa do Zielonej Góry, więc może coś się uda.

Haniu,bardzo dziękujemy,że tak się zaangażowałaś w szukanie transportu.Jesteś kochana :)

 

Właśnie miałam wysłać Ci Basiu link do tego wątku, bo ewa gonzales przysłała mi zaproszenie na bazarek z linkiem do tego wątku, ale widzę, że już tu jesteś :)

Na maleństwach napisałam Ci adres e-mail do malawaszki, o który prosiłaś. Zaglądnij tam.

 

Kocham się w sznupkach, sama mam jednego, ale z powodu opieki nad półdziką kotką i jej 6-cioma chorymi maluszkami nie jestem w stanie pomóc finansowo :( Będę kibicować kudłaczkowi.

Elu,zaglądaj do nas :) Ja też uwielbiam kudłacze.Kiedyś był ich zbiorowy wątek i cała masa osób im pomagająca...

 

Psianielico, Twoja siła perswazji jest wielka i może się uda, po kąpaniu i fryzjerze to będzie piękne psiątko, jeśli państwo nie mają wyobraźni to im ją rozwiń w odpowiednim kierunku, to piękny psiaczek. Trzymam kciuki.  

Trzymam kciuki! :) Może akurat się uda...

 

Witam,dziękuję za zaproszenie, na razie sobie tylko zapiszę wątek,
psiak cudny!

 

Witamy serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

...

 

Elu,zaglądaj do nas :) Ja też uwielbiam kudłacze.Kiedyś był ich zbiorowy wątek i cała masa osób im pomagająca...

 

...

Tak prowadziła go malawaszka. Teraz ma stronę www Adopcje sznaucerów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...