Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

Sprzatalam dzisiaj po nich cały dzień.Ale przynajmniej się ich pozbyłam. W oknie ulokowalam ochronę w postaci pająka  (zrobię fotke i przedstawię Hipolita.) Nie przeciwko Halince,co to to nie. Ale wyobraź sobie tłum placzacych komarzyc,z komarzatkami na rękach. Mężów swoich poszukują. Ulituj się pani nad dziateczkami porzuconymi przez ojców otumanionych przez jakąś taką laf. ..przy dziecku mówić nie wypada. 

Serce mi zmieniło,kierunek wskazałem. Część z nich znalazła swoich facetów na imprezie kawałek dalej. Nie uwierzysz jak te delikatne,eteryczne damy lały walkami swoich osilkow! a słownictwo jakie! tak czy inaczej- Halince grozi niebezpieczeństwo. Jak ja dopadną to mokra plama z niej zostanie!  A co bardziej wyrywne grożą sądowym nakazem ukamieniowania tudzież publicznym wyrwaniem skrzydełek i łamania kołem ciężarówki. Takie komorze prawo! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O! Hope2, miło Ciebie widzieć :)

wpadłam na chwilkę bom zajęta okrutnie, ale do Halinki zajrzeć trzeba, żeby spać spokojnie...

I jak czytam, nasza komarzyca wciąż tkwi w swoim świecie, przy okazji wykorzystując wszystkich wokół do czynienia zadość jej zamierzeniom, czyli celowi - złożenia jaj - uświęcającemu środki... hm...

A tym, którzy jej w tym pomagają wyświadcza wielką przysługę tym, że ich zwyczajnie nie kąsa :D

Uważam, że trzeba iść z duchem czasu, skorzystać z talentu Halinki i założyć komarzą szkołę neurossawkowego programowania, gdzie będzie nauczać podprogowego wpływania na umysły (taka umiejętność to wciąż jeszcze rzadkość, ale coraz częściej stosowana, zwłaszcza w necie).  

Może wówczas Halinka przestanie szaleć, gdy będzie miała konkretną robotę?!?  hm...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Taaa, była nawet piosenka:"tańcz głupia, tańcz, swoim życiem się baw, wprost na spotkanie ognia leć. Tańcz głupia, tańcz, wielki bal sobie spraw, to wszystko co dziś możesz mieć..."

A wieczorek fajny i przyjemny.I w ogóle, nie wiem jak wam, ale mnie się wrzesień zaczął bardzo ładnie. Co dzień to jakaś niespodzianka, miła oczywiście i motywująca :D

Same dobre wieści i pomyślne prognozy :D

A z wieczornego spacerku dziś, o:

Obraz 023.jpg

Pięknie jesień nam się zaczyna, nieprawdaż? :D

Dobrej nocki, nie wszystkim naturalnie :D

A trolle są fuj i bee...

 

Edited by TaTina
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Panno Marple, nie wiesz przypadkiem ile trwa zanim po imprezie pojawią się komarzatka? chyba,że mi ktoś coś podrzucil? swoją drogą... świnię mi już podrzucono.  Morską. Ponieważ miała być na chwilę, to imienia nie dostała. Reaguje na Jędzo i na Świń...I gryzie żmija jedna.

A wracając do Halinki-pod oknami słyszę śpiewane "wróć do mnieee " biedna ta Halinka...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Hope2 napisał:

Panno Marple, nie wiesz przypadkiem ile trwa zanim po imprezie pojawią się komarzatka? chyba,że mi ktoś coś podrzucil? swoją drogą... świnię mi już podrzucono.  Morską. Ponieważ miała być na chwilę, to imienia nie dostała. Reaguje na Jędzo i na Świń...I gryzie żmija jedna.

A wracając do Halinki-pod oknami słyszę śpiewane "wróć do mnieee " biedna ta Halinka...

Musisz zmienić tryb życia na nocny, bo w dzień jak się pochlali, tak się pewnie pospali. jest trochę spokoju :)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ludwa napisał:

Musisz zmienić tryb życia na nocny, bo w dzień jak się pochlali, tak się pewnie pospali. jest trochę spokoju :)

 

coś w tym jest :) U mnie doba zazwyczaj długa,więc... 

Za to w nocy nie użarło mnie nic,chociaż słyszałam wielokrotnie ten irytujący dźwięk koło ucha. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Hope2 napisał:

Panno Marple, nie wiesz przypadkiem ile trwa zanim po imprezie pojawią się komarzatka? chyba,że mi ktoś coś podrzucil? swoją drogą... świnię mi już podrzucono.  Morską. Ponieważ miała być na chwilę, to imienia nie dostała. Reaguje na Jędzo i na Świń...I gryzie żmija jedna.

A wracając do Halinki-pod oknami słyszę śpiewane "wróć do mnieee " biedna ta Halinka...

To zaledwie 2-4 dni :( Hope, nie przestrasz się, bo maleńtasy mają około 8mm długości i są silnie owłosione, więc nie grzeszą urodą, ale potem stają się naprawdę rozkoszne ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Hope2 napisał:

coś w tym jest :) U mnie doba zazwyczaj długa,więc... 

Za to w nocy nie użarło mnie nic,chociaż słyszałam wielokrotnie ten irytujący dźwięk koło ucha. 

bo towarzystwo się napiło napojów procentowych, potem próbowało użreć ale trafić nie kogło...biedactwa...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

I owszem :D Każdy nowy dzień lepszy od poprzedniego. Prawdziwie złota :D polska jesień :D

Ciekawa jestem co przyniosą dni następne, by poprawiać samopoczucie i nowych kolorów dodawać życiu :D

Tak, a tymczasem nowa, z wieczornego spacerku przy pięknym zachodzie słońca, fotka:

Obraz 002.jpg

Życzę dobrej nocki wszystkim :D Wszystkim? Niee...

A trolle coraz bardziej są beee...i w ogóle fuj...

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kochani ludkowie! Dzisiaj zdałam sobie sprawę,iż powinno się mnie zlinczowac! Postepowalam samolubnie i karygodne!Ahhhh! Dlaczego dopiero dzisiaj zrozumialm swoje karygodne postępowanie?! Czyż nie jest kuriozalny fakt,iż nie widziałam że jestem mordercą?  Czyż nie dlatego nie zglaszalam nigdzie odejścia każdej małej duszyczki? czyż nie dlatego nie prowadziłam żadnej ewidencji? och!wierzcie mi,że padlam na kolana i zalałam się potokiem łez i prosiłam o wybaczenie!  I dostapilam łaski oświecenia!  otóż aby zmazac swoją winę powołuje Krajowe Stowarzyszenie Opieki nad Zagrożonym Owadami! oczywiście jestem Prezesem,mój miły zastępcą, poszukuję (no...zwał jak zawał ) członków ,sekretarza,radcy prawnego i księgowego. MUSIMY powstrzymać RZEŹ niewiniatek! Każdego dnia,o każdej godzinie ktos packą, laciem, ręką i o zgrozo! środkami chemicznymi morduje niewinne stworzenia! czy one mają zapewnione pożywienie? czy mają zapewnione szczepienia?opiekę zdrowotną? czyż im nie grożą choroby? bezdomne istotki slaniajac się na skrzydelkach ostatnim wysiłkiem znajdują człowieka,a on co? bezdusznie osieraca rodziny,morduje dziateczki! o! biada nam rodzie ludzki! biada!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Panna Marple napisał:

BTW: Malutka nie wróciła jeszcze z Krynicy, gdzie postanowiła polecieć na Forum Ekonomiczne. Bardzo była pobudzona ostatnio i nie wytrzymywała w domu. Diabli wiedzą, kogo tam ugryzła :(

Dzień dobry w piąteczek :D Mam trochę luźnego czasu, więc spieszę się odnieść.

Panno Marple, radzę rzetelnie i dokładnie Halinkę wypytać na okoliczność ssania i używania aparatu gębowego w celach złośliwej konsumpcji. Tak.

Najlepiej w jakiejś piwnicy świecąc lampą prosto w oczy. Nawet do mnie ostatnio słuchy doszły, że Halinka szaleje, kąsając już bez żadnego umiaru :D

A na dobry początek piąteczku i weekendu ogólnie, fotka z porannego spacerku: 

Obraz 064.jpg

Milutkiego dzionka życzę :D

A trolle? Trolle są bee, naturalnie. 

Edited by TaTina
bo tak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Widzisz Panno Marple jaki ze mnie sadysta? tak! do przedwczoraj zamordowanie muchy, ćmy,  komara sprawiało mi radość!  idę dalej posypywac głowę popiołem i błagać o wybaczenie.

Martwie się o Halinke...takie szalone głowy po drodze spotkała. ..

 

Aniu,Aneczko kochana,bardzo Cię przepraszam. To mój kretynski telefon pisze co chce. Nie sprawdziłam co wysmarowal, poleciało...a ja odebrałam tel od mamy...I nie sprawdziłam... Dobrze,że Gosia zadzwoniła, bo pewnie nie wrocilabym czytać samej siebie...Dziękuję Gosiu :* 

Aniu,nie gniewaj się na mnie... boszzz ale mi wstyd!

Edited by Hope2
głupi telefon obraża ludzi
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ha! wreszcie mam wolną chwilkę bo tydzień miałam pracowity, telefony niemalże się urywały... we wtorek to gadałam non - stop od 12-tej do 21-tej...

Ale, że już początek weekendziku to żem wpadła na kawusię z goździkiem, mniam, mniam

Halinka rozrabia jak pijany zając w kapuście, kąsa kogo popadnie, ludzie dzwonią, opowiadają, a mnie zajady się robią coraz większe :D

Miłego popołudnia Wam życzę, później wpadnę coś skrobnąć bo teraz muszę poczynić zakupki albowiem goście się zapowiedzieli na weekend z nowinami :D

Tymczasem pa, pa, paaaa

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Hope2 napisał:

Widzisz Panno Marple jaki ze mnie sadysta? tak! do przedwczoraj zamordowanie muchy, ćmy,  komara sprawiało mi radość!  idę dalej posypywac głowę popiołem i błagać o wybaczenie.

Martwie się o Halinke...takie szalone głowy po drodze spotkała. ..

 

Aniu,Aneczko kochana,bardzo Cię przepraszam. To mój kretynski telefon pisze co chce. Nie sprawdziłam co wysmarowal, poleciało...a ja odebrałam tel od mamy...I nie sprawdziłam... Dobrze,że Gosia zadzwoniła, bo pewnie nie wrocilabym czytać samej siebie...Dziękuję Gosiu :* 

Aniu,nie gniewaj się na mnie... boszzz ale mi wstyd!

Nic się nie martw :) Po pierwsze, cała dogomania wie, żem matoł komputerowy, a po drugie ja nie z tych, co myślą, że cały świat się wokół nich kręci i wszystko biorą do siebie :), więc spoko, Kochana :) 

A co do Halinki...wróciła z Forum Ekonomicznego w Krynicy, gdzie miała odczyt dotyczący programu 500+. Ona ma sporo dzieci i żąda większego wsparcia finansowego. Postanowiła dać sprawę do Trybunału w Strasburgu, ale wcześniej poleci jeszcze do Davos - zwariuję chyba, bo ona ma 1000 pomysłów na sekundę. 

TaTino, jak myślisz, czym zasłużyliśmy sobie na tę piękna, obfitą w kolory i owoce jesień?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Panna Marple napisał:

TaTino, jak myślisz, czym zasłużyliśmy sobie na tę piękna, obfitą w kolory i owoce jesień?

Że My jako My?. Myślę że My sobie zasłużyłyśmy w pełni - „A fructibus eorum cognoscetis eos“. A inni się, jak zwykle podczepią pod Naszą, złotą i obfitą w owe owoce, piękną jesień...

Obraz 023.jpg

Piękny , prawie już w pełni jesienny widoczek na dobranoc :D Poprzedni obrazek z powodu zagrożenia nocnymi koszmarami przekładającymi się na życie codzienne oraz licznych protestów wobec drastycznego wyglądu samiczki wylądował w koszu :D

Dobrej nocy życzę i kolorowych snów wszystkim :D Wszystkim?

Trolle są be...

Edited by TaTina
I tak ma być
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Usiata napisał:

Ha! wreszcie mam wolną chwilkę bo tydzień miałam pracowity, telefony niemalże się urywały... we wtorek to gadałam non - stop od 12-tej do 21-tej...

Ale, że już początek weekendziku to żem wpadła na kawusię z goździkiem, mniam, mniam

Halinka rozrabia jak pijany zając w kapuście, kąsa kogo popadnie, ludzie dzwonią, opowiadają, a mnie zajady się robią coraz większe :D

Miłego popołudnia Wam życzę, później wpadnę coś skrobnąć bo teraz muszę poczynić zakupki albowiem goście się zapowiedzieli na weekend z nowinami :D

Tymczasem pa, pa, paaaa

Owszem, Usiata przylepiła sobie telefon do głowy taśmą klejącą, gdyż lista skarżących się na Halinkę była bardzo długa. A kto będzie lepszym prawnikiem dla komarzycy niż prawnik z Koziej Wólki? Więc Usiata zawierała umowy, negocjowała, przepraszała za naszą malutką. Dzięki, Usiata :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, TaTina napisał:

Że My jako My?. Myślę że My sobie zasłużyłyśmy w pełni - „A fructibus eorum cognoscetis eos“. A inni się, jak zwykle podczepią pod Naszą, złotą i obfitą w owe owoce, piękną jesień...
Aha, niedawno widziałam stworzenie z usposobienia i charakteru wypisz, wymaluj Halinka. Dość antypatyczna samiczka :D O tu:

monster-chick.gif

Niespecjalnie miła w obyciu i kontaktach :D

Dobrej nocy życzę i kolorowych snów wszystkim :D Wszystkim?

Trolle są be...

Nie tylko Ty i ja, o nie! Kilka innych osób też miałam na myśli ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...