Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

Ta... i nasz ulubiony Quentin Tarantino, TaTino :D

Równie pięknie kreowana rzeczywistość, jak w przypadku postępowania Halynky, tyle że On w świecie filmów działa i wie, co robi..

Mało tego, Quentin nagrody zbiera za to, co robi, ale to właściwy człowiek na właściwym miejscu...

I jeszcze jeden podobny kawałek, też lubiony, o taki tu, o to:

https://www.youtube.com/watch?v=CsXGLPtzGlI

O Halynce będzie niebawem, albowiem jest co pisać :D

Link to comment
Share on other sites

Teraz o Halynce, troszkę zaniedbałam relacje bieżące, gdyż czekałam na jako - taką stabilizację emocjonalną Halynky w wyniku naszych wizyt u pani psycholog.

Niestety, Halynka nasza nie poddaje się żadnej terapii, albowiem ego Halynky przerasta ją  co najmniej 100-krotnie i psychologowi robi się duszno przebywając z Halinką w jednym gabinecie... trzeba wynająć jakąś salę konferencyjną, a najlepiej garaż z klimatyzacją, żeby można było utrzymać temperaturę w granicach 0 / zero stopni Celsjusza, bo tylko wówczas MOŻE do Halynki cokolwiek dotrzeć, o ile w ogóle dotrze...

Halynka jest trudnym przypadkiem, i mam tego świadomość, ale wciąż walczę. Wczoraj np. spróbowałam terapii disco polo (czego organicznie nie znoszę, ale Halynka była wniebowzięta, bo wpadła w trans... :(  ).

Dziś nie powtórzyłam terapii discopolowej, bo to nie na moje zdrowie, ale czegóż nie robi się dla sprawy - ponowię jutro. O efektach powiadomię, bo być może scena, światła reflektorów, proste teksty i łatwość manipulacji mogą okazać się kluczem do pozornie skomplikowanej psyche Halynky.

Czas, jak zwykle, wszystko zweryfikuje, a my jesteśmy cierpliwi :D

Pozdrawiamy serdecznie :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, rozi napisał:

A grom tam z Quentinem. Ta kobita się mnie podoba jak mało kto, Hala mogłaby wzór brać.

Bo śliczna jest, i owszem, i te kocie ruchy, a i jeszcze ten temperament, ha! 

Dodać TĘ muzykę i relaks gwarantowany :)     

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A słuchajcie! Jakiś czas temu na Planete był taki trzyczęściowy chyba, cudowny po prostu film o wyprawach nurków w zimne/podlodowcowe głębiny podziemne, stworzonka tam pływały niesamowite zupełnie. Nagrałam, oczywiście, ale straciłam przy wymianie sprzętu :(  Gdyby ktoś zobaczył, że powtarzają, błagam o wiadomość. Nie przypomnę sobie tytułu, miałam, to nie było problemu. Mać.

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Bo śliczna jest, i owszem, i te kocie ruchy, a i jeszcze ten temperament, ha! 

Dodać TĘ muzykę i relaks gwarantowany :)     

W rzeczy samejJ I jak to mówił jeden ze znajomych …i taka mięciutkaJ Szał pięknych ciałJ

Niemniej jednak, przyszłam tym razem zapoznać Was z moją nową Halinką, znaczy podopieczną, bo dziewczę owo, po wyleczeniu babeszjozy i sterylne, będzie szukało domu. Kiedy uzmysłowiłam sobie co też poczyniłam nadając jej imię HALINA, wpadłam w popłoch

Na szczęście okazał się przedwczesny. W przeciwieństwie do Halyny komarzej, mam więcej szczęścia niż Usiata i moja Halinka jest zrównoważoną przedstawicielką swojej rasy z najlepszymi jej cechami jedynie. Niestety dzisiaj dt wyjął z niej kolejne 30 kleszczy a jeden siedzi w ranie i nie daje się usunąć, więc jutro jednak bez weta się nie obejdzie.

W każdym razie, gdybyście słyszeli, ze ktoś chce owczareczkę w wieku dojrzałym, Ew. owczareczkę belgijską (bo obie jednym rzutem na taśmę złapałyśmy), to polecajcieJ

Halinka znosi upierdliwego i szczekającego ratlerka (wrrrr), koty jej nie wadzą, do ludzi pełna równowaga. Nie wiemy tylko jak dzieci ale takie w wieku szkolnym to pewnie też jej nie będą wadziły.

Może by zapoznać obie Haliny? Może Halynie by ta równowaga się jakoś udzieliła?

Halinka.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ludwaaa, śliczna ta Twoja Halinka *) a czemu to ona jeszcze nie ma wątku na Dogo? dawaj ją do nas i tę Belgijkę tez dawaj, nie bądź taka chytraaa, no!

btw moja ukochana babcia miała na imię Halinka i była baaardzo zrównoważona, a wyjątki to tylko potwierdzają regułę (vide nasza Halynka :D ) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Usiata napisał:

Ludwaaa, śliczna ta Twoja Halinka *) a czemu to ona jeszcze nie ma wątku na Dogo? dawaj ją do nas i tę Belgijkę tez dawaj, nie bądź taka chytraaa, no!

btw moja ukochana babcia miała na imię Halinka i była baaardzo zrównoważona, a wyjątki to tylko potwierdzają regułę (vide nasza Halynka :D ) 

A wiesz...masz rację. W zasadzie lepiej założę jej watek. W sumie faktura będzie do zapłacenia za leczenie 2 dużych suń+ sterylizacja i usunięcie listw mlecznych, badania, prześwietlenia...

Może na dogo uda się uzbierać jakieś pieniadze na ten cel:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ludwa napisał:

A wiesz...masz rację. W zasadzie lepiej założę jej watek. W sumie faktura będzie do zapłacenia za leczenie 2 dużych suń+ sterylizacja i usunięcie listw mlecznych, badania, prześwietlenia...

Może na dogo uda się uzbierać jakieś pieniadze na ten cel:)

Dzień dobry prawie wiosennie :)

Ja bym się nie krępowała na Twoim miejscu. Są tu na Dogo podobno tacy, których byłoby stać na utrzymanie posiadanych pod opieką psów. Byłoby stać, gdyby nie np. osobiste fanaberie, więc zbierają gdze sie da.

Zakładaj więc śmiało, a zdarzyć się może, że "kochające zwierzęta" (sic!) też sie dorzucą, ku Twojemu i naszemu ogromnemu zdumieniu. NO!

A tu spacerkowe bajki z mchu i paproci (bez paproci:D) :

58d4fcf0ca169_Obraz052.jpg.458b3fa4d6a6e3fa68aefeebe9da0112.jpg

Milutkiego, juz właściwie popołudnia :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


Ludwaaa, do dzieła! ty się nie zastanawiaj, dawaj te owczareczki, da-waj!

Jak popatrzyłam na profil jednego użytkownika Dogomanii to przez całe lata generalnie RATUJE bezdomniaki za CUDZE pieniądze, więc Ty może spróbuj chociaż te dwie owczareczki, co?

TaTino, nie liczyłabym na takie zachowanie takich pań, bo kto to słyszał, żeby SWOJE pieniążki przeznaczać na CUDZE psiaki?!?

Ależ się Ciebie żarty trzymają! :D no, troszkę rozumiem, bo dziś piątek, piąteczek, piątunioooo...

Miłego popołudnia i udanej zabawy :D

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Usiata napisał:


Ludwaaa, do dzieła! ty się nie zastanawiaj, dawaj te owczareczki, da-waj!

Jak popatrzyłam na profil jednego użytkownika Dogomanii to przez całe lata generalnie RATUJE bezdomniaki za CUDZE pieniądze, więc Ty może spróbuj chociaż te dwie owczareczki, co?

TaTino, nie liczyłabym na takie zachowanie takich pań, bo kto to słyszał, żeby SWOJE pieniążki przeznaczać na CUDZE psiaki?!?

Ależ się Ciebie żarty trzymają! :D no, troszkę rozumiem, bo dziś piątek, piąteczek, piątunioooo...

Miłego popołudnia i udanej zabawy :D

Przekonałaś mnie

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ludwa napisał:

Przekonałaś mnie

Ludwa, byłam na Twoim nowym wątku psic - chciałaś takie bezdomne cuda ukryć przed Dogomaniakami? a po co?

Daj ludziom szansę pomóc fajnym psiakom, po to tu jesteśmy przecież :) (nie zwracaj uwagi na garstkę odmieńców, gdyż zwyczajnie nie warto, a czarne owce są wszędzie, niestety).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

A wiecie, ze względu na dzisiejsze piękne okoliczności przyrody albowiem słonko świeciło w pełnej krasie to wraz z Halynkom udaliśmy się w takie jedno miejsce, gdzie było pełno różnych zwierzątek - psiaczków, kotecków i nie tylko.

Było też kilku zwierzolubów, pogadaliśmy sobie, i tak od słowa do słowa, zeszło na temat uboju rytualnego. To sobie posłuchałam ździebko, bardziej się zszokowałam tym, co usłyszałam i myślę, że w niedalekiej przyszłości będę mogła podzielić się z Wami tymi ciekawostkami.

Póki co, pozdrawiamy serdecznie i udajemy się z Halynkom, pohejtować sobie na bazarek :D

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Usiata napisał:

A wiecie, ze względu na dzisiejsze piękne okoliczności przyrody albowiem słonko świeciło w pełnej krasie to wraz z Halynkom udaliśmy się w takie jedno miejsce, gdzie było pełno różnych zwierzątek - psiaczków, kotecków i nie tylko.

Było też kilku zwierzolubów, pogadaliśmy sobie, i tak od słowa do słowa, zeszło na temat uboju rytualnego. To sobie posłuchałam ździebko, bardziej się zszokowałam tym, co usłyszałam i myślę, że w niedalekiej przyszłości będę mogła podzielić się z Wami tymi ciekawostkami.

Póki co, pozdrawiamy serdecznie i udajemy się z Halynkom, pohejtować sobie na bazarek :D

ło matko i córko a co Wy za tematykę zgłębiacie?

Tylko mi nie napisz, że ta krwiopijczyni zamierza wspierać ten obrzydliwy proceder. Ja CIę Usiata bardzo proszę, bo mi ciśnienie skacze w tym temacie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Panna Marple napisał:

Usiata, daj dowód, że  Ty Halinki nie tego..., no wiesz... Coś za długo nasza komarza panienka spokojna. Jednym słowem: zdjęcie z aktualną gazetą daj ;)

Nic z tego :D Halynka się wściekła (siedzi mi na ramieniu, gdy jestem przy kompie) i nie będzie sobie robić ŻADNYCH fotek, gdy nie jest umalowana i nie ma paseczka! żadne takie!

Chyba jej się naraziłaś troszkę bo wpadła w furię... :(

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Panna Marple napisał:

Przepraszam

Ci..., za chwilę jej przejdzie... ale musi dać upust...

Najgorsze, że muszę znowu jej puścić to disco-polo...

Ps, muszę kończyć bo Halynka domaga się uwagi i trzeba jej przyklaskiwać.. :( inaczej nie zaśnie...pa, pa, pa

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Panna Marple napisał:

:( Niebieski pomaga podobno...

Nic mi nie pisz o niebieskim, bła-gam, żadnych niebieskich, granatów... nie znam takich kolorów... nie ma ich... po prostu...nie istnieją... oczopląsu dostaję...

Ty nie tęsknisz czasem za Halynkom może?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...