Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

a ja  ....ja ja  zaza

 ..zazajazajaja

ozeszszszzz.... 

znaczy ...jest ja za fundacyji utworzeniem

Halynkowem jestm o !

probenke mam prosbenke

 do panciostwa Halynki

 moze niechaj wyczaruje

wymysli

 fliudki posle  ku mnie 

boc mnie los tak  zebral ...

ze mi prace  odebral ...ech ...

 prosze o pomyslunek  w kierunku Ewuniek

juzem nawet swa postac upieknilla . Podobny obraz......jeno zeby ta praca bylla! ...ale ale

 nic ....

pozdrawiam

Halynkowo caluskie Podobny obraz

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gabrysia2424 napisał:

Rozumiem, że ZARZĄD nam się ukonstytuował. Cel działania mamy jasno określony, pozostaje nam tylko działać. Mam jeszcze tylko jedno malutkie, ale dla mnie istotne pytanko jako żem skarbnik. Skąd będziemy pozyskiwać środki na naszą działalność? Czy ktoś będzie robił np. bazarki, czy jakaś zbiórka publiczna, a może coś komuś zlicytujemy?

Jestem za, a nawet przeciw. Można licytacyją jakowąś zarządzić, tudzież przepadek mienia, alibo cóś na kształt tegoż. Komu, co i kiedy, ustali Zarząd.

W ramach wolnego czasu zobowiązuję się pomagać ludwie w ogarnięciu porządków w gmachu fundacyjnym.  Wprawę w tymże także posiadam, jakby kto zapytowywał.

Nadzierjce można by jakąś posadkę ciepłą zaproponować. Jeszcze cóś się znajdzie. Chyba :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Jestem za, a nawet przeciw. Można licytacyją jakowąś zarządzić, tudzież przepadek mienia, alibo cóś na kształt tegoż. Komu, co i kiedy, ustali Zarząd.

W ramach wolnego czasu zobowiązuję się pomagać ludwie w ogarnięciu porządków w gmachu fundacyjnym.  Wprawę w tymże także posiadam, jakby kto zapytowywał.

Nadziejce można by jakąś posadkę ciepłą zaproponować. Jeszcze cóś się znajdzie. Chyba :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Panna Marple napisał:

Twój pomysł, Twój fotel :), a ja jako matka Halinki mianuję samą siebie (samozwańczo) wice ;)

No nie,nie nadaję się.Mogę być dalej łącznikiem ze sztabem Halyny,a nawet rzecznikiem prasowym .

Na prezesa proponuję Usiatą - prawnik  było nie było z Mekki naszej palestry - Koziej Wólki

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Hendra napisał:

No nie,nie nadaję się.Mogę być dalej łącznikiem ze sztabem Halyny,a nawet rzecznikiem prasowym .

Na prezesa proponuję Usiatą - prawnik  było nie było z Mekki naszej palestry - Koziej Wólki

Jestem za, a na...

Usiata na... Prezesa  !!!    hurra.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Jestem za, a nawet przeciw. Można licytacyją jakowąś zarządzić, tudzież przepadek mienia, alibo cóś na kształt tegoż. Komu, co i kiedy, ustali Zarząd.

W ramach wolnego czasu zobowiązuję się pomagać ludwie w ogarnięciu porządków w gmachu fundacyjnym.  Wprawę w tymże także posiadam, jakby kto zapytowywał.

Nadzierjce można by jakąś posadkę ciepłą zaproponować. Jeszcze cóś się znajdzie. Chyba :)

Jeżeli nikt nie wniesie sprzeciwu to proponuję w głosowaniu tajno-jawnym powołać Nadziejke na sekretarza partii,  (oczywiście nie partii a  fundacji) ze stosownym wynagrodzeniem coby na wszystko jej starczyło.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, gabrysia2424 napisał:

Jeżeli nikt nie wniesie sprzeciwu to proponuję w głosowaniu tajno-jawnym powołać Nadziejke na sekretarza partii,  (oczywiście nie partii a  fundacji) ze stosownym wynagrodzeniem coby na wszystko jej starczyło.

W głosowaniu tajnym w necie oddaję głos  za, a nawet przeciw  kwiatki 10.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2017 o 20:11, Panna Marple napisał:

Halyna bywa przydatna, bo zżerają ją nietoperze, o ile się nie mylę. A nasza to już całkiem nadaje sens życiu ;) Niepotrzebne w łańcuchu pokarmowym są kleszcze :(

Dzień dobry w słoneczną sobotę :)

Z tymi kleszczami to niestety, muszę się nie zgodzić, tak, tak...mrówki, chrząszcze, pająki drapieżne, ale także owady latające, takie jak różnego rodzaju drapieżne ważki, muchy i osy się nimi żywią, a i płazy, małe gady także,  jak i niektóre małe gryzonie. Jak widać nawet takie cholerstwo może się komuś przydać. A gdy myślę o komarach, a właściwie komarzycach, to grzeszne myśli o DDT zaczynam miewać :D

Nie pomyślałyście przy powoływaniu stowarzyszenia...wróć, fundacji o stanowisku rzecznika prasowego? Taki od marketingu, public relations, udzielania wywiadów, błyszczenia w tivi i radiu, tudzież w relacjach z prasą itp.? Taka osóbka do uśmieszków i figurek na ściankach, pozowania do fotek, publicznej autoreklamy i przejawów elokwencyji zawiłej i zrozumiałej dla wybranych elyt :D ?

A tu trochę kolorków w zimie:

Obraz 034.jpg

Miłego dnia :) Wszystkim? Nieee...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, TaTina napisał:

Dzień dobry w słoneczną sobotę :)

Z tymi kleszczami to niestety, muszę się nie zgodzić, tak, tak...mrówki, chrząszcze, pająki drapieżne, ale także owady latające, takie jak różnego rodzaju drapieżne ważki, muchy i osy się nimi żywią, a i płazy, małe gady także,  jak i niektóre małe gryzonie. Jak widać nawet takie cholerstwo może się komuś przydać. A gdy myślę o komarach, a właściwie komarzycach, to grzeszne myśli o DDT zaczynam miewać :D

Nie pomyślałyście przy powoływaniu stowarzyszenia...wróć, fundacji o stanowisku rzecznika prasowego? Taki od marketingu, public relations, udzielania wywiadów, błyszczenia w tivi i radiu, tudzież w relacjach z prasą itp.? Taka osóbka do uśmieszków i figurek na ściankach, pozowania do fotek, publicznej autoreklamy i przejawów elokwencyji zawiłej i zrozumiałej dla wybranych elyt :D ?

A tu trochę kolorków w zimie:

 

Miłego dnia :) Wszystkim? Nieee...

TAK, TAK, TAK

TaTino, masz rację. Za TOBĄ głosuję całą sobą. W nowej stylizacji Twej, po odkryciu w zakamarkach Twej duszy, upodobania do niezwylke kolorowych, barwnych kreacji z odlotem. TAK. Po stokroć TAK.

Kiecka lila-róż, rajstopki w kolorze trawki a na brzuszku naszywka:) Szybko by się nasza fundacja wybiła w tiwi, radio, prasie, necie i na świecie:)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Hmmmmm, a co Wy na to, żeby tę funkcję powierzyć Halynce ?

Wszak ona do

Cytat

marketingu, public relations, udzielania wywiadów, błyszczenia w tivi i radiu, tudzież w relacjach z prasą itp.? Taka osóbka do uśmieszków i figurek na ściankach, pozowania do fotek, publicznej autoreklamy i przejawów elokwencyji zawiłej i zrozumiałej dla wybranych elyt

nadaje się znakomicie, opanowała to do perfekcji ! Takiego talenta nie można zmarnować  !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Hendra napisał:

Żeby konto fundacji nie świeciło pustką.mam puzzle na zbyciu,ktoś zainteresowany ?

15977532_916233885178546_1762856340436461076_n.jpg

 

 

Czy aby nie jest to kryptoreklama albo lokowanie produktu? A? Wydaje mnie się, że to stolik z ikei, z serii zmontuj sobie sama. Ale tu do kompletu brakuje tubki kleju i instrukcji montażu oraz rysunku poglądowego, jak ów stolik ma wyglądać po zmontowaniu :D

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, TaTina napisał:

Czy aby nie jest to kryptoreklama albo lokowanie produktu? A? Wydaje mnie się, że to stolik z ikei, z serii zmontuj sobie sama. Ale tu do kompletu brakuje tubki kleju i instrukcji montażu oraz rysunku poglądowego, jak ów stolik ma wyglądać po zmontowaniu :D

Mój najwłaśniejszy on jest,jaka Ikea ,psy rozebrały ,każdy składa jak chce

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Panna Marple napisał:

To mamy prezesa, wice, skarbnika, rzecznika, sekretarza i ekipę sprzątającą. Wszystko jest, Halinka jest, skargi są,poszkodowani są. Nie mamy tylko kasy na odszkodowania!

 

No to trzeba zacząć cóś rekwirować, licytopwać . . .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, ludwa napisał:

może najpierw wystąpimy w tiwi i radiu? Może ktoś nam grosz wpłaci na pocąztek?

Ja proponuje petycję napisać, może Unia sypnie groszem, jakieś dotacje da albo dopłaty jak dla tych..no..rolników?

A jak nie da to protesty i pikiety urządzić trzeba. Tak, tak..transparenty trzeba zacząć malować i jeszcze list otwarty w ramach skargi...tylko do kogo?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, TaTina napisał:

Ja proponuje petycję napisać, może Unia sypnie groszem, jakieś dotacje da albo dopłaty jak dla tych..no..rolników?

A jak nie da to protesty i pikiety urządzić trzeba. Tak, tak..transparenty trzeba zacząć malować i jeszcze list otwarty w ramach skargi...tylko do kogo?

Jako to, do kogo ? Do wszystkich i na wszystkich !!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, ludwa napisał:

TAK, TAK, TAK

TaTino, masz rację. Za TOBĄ głosuję całą sobą. W nowej stylizacji Twej, po odkryciu w zakamarkach Twej duszy, upodobania do niezwylke kolorowych, barwnych kreacji z odlotem. TAK. Po stokroć TAK.

Kiecka lila-róż, rajstopki w kolorze trawki a na brzuszku naszywka:) Szybko by się nasza fundacja wybiła w tiwi, radio, prasie, necie i na świecie:)

Ta Tina nie zapomnij o apaszce, najlepiej niebieskiej bo jest rozpoznawalna.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Hendra napisał:

Żeby konto fundacji nie świeciło pustką.mam puzzle na zbyciu,ktoś zainteresowany ?

15977532_916233885178546_1762856340436461076_n.jpg

 

 

Bardzo mnie się te słoiki podobają, zwłaszcza ich oryginalny kształt. Ale miałabym z nimi pewien problem - nie nadają się do szybkiego użycia, a ja z powodu wrodzonego lenistwa używam tylko takich rzeczy które nie wymagają nakładu pracy i czasu.  Idę na łatwiznę. Ale sądzę, że znajdą nabywcę zwłaszcza jak ktoś ma nadmiar wolnego czasu i nie wie jak go w sensowny sposób wykorzystać. A znam takich.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Panna Marple napisał:

To mamy prezesa, wice, skarbnika, rzecznika, sekretarza i ekipę sprzątającą. Wszystko jest, Halinka jest, skargi są,poszkodowani są. Nie mamy tylko kasy na odszkodowania!

 

Panno Marple, nie martw się. Zacznijmy tylko działalność to kasa sama się znajdzie. Już proponowałam. LICYTACJE. Musimy tylko zatrudnić dobrego komornika.Oczywiście proponuję społecznie, bez profitów, bo oni nie mają umiaru.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ludwa napisał:

może najpierw wystąpimy w tiwi i radiu? Może ktoś nam grosz wpłaci na pocąztek?

ludwa, koniecznie trza przygotować dla radia,tiwi,reklam i plakatów opis działalności charytatywnej  Haliny. Np. przeprowadzanie przez przejście dla pieszych, wolontariat na ŚDM,protest przed Sejmem, kąsanie wroga ..... itd.    Ludzie widząc jaki to społecznik, sypną kasą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gabrysia2424 napisał:

 elik, wszyscy wiemy, że na Ciebie zawsze można liczyć.

Gabryniu po same uszyska sie zaczerwieniłam ze skromności wrodzonej   gif zawstydzony.gif   ale wielce dziękuję za dobre słowa.

1 godzinę temu, gabrysia2424 napisał:

Ta Tina nie zapomnij o apaszce, najlepiej niebieskiej bo jest rozpoznawalna.

Albo czerwonej, albo czarnej  ? Też są to kolory rozpoznawalne !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...