Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

43 minut temu, Panna Marple napisał:

Kambek dla Halinki udany, bo kontakty z rodziną, która tutaj bardzo żywotna, nawiązuje, a że rodzina neta nie posiada, to o dokonaniach naszej bohaterki mało wie i dlatego jeszcze jej nie odtrąciła. U nas pada teraz :(, a my z Halinką deszczu nie lubimy. Ona potem długo suszy swoje skrzydełka...

Tylko się cieszyć :), że jeszcze jest szansa na poważanie i docenę Halinki :) i dobrze dla naszej malutkiej, że im poźniej dowiedzą się prawdy, tym dłużej będą z nią utrzymywać kontakty, jakie by one nie były...a może nie dowiedzą się wcale skoro neta nie mają? :D

35 minut temu, elik napisał:

Czy to jakiś dalszy, wkurzony krewny Halinki ?

  Znalezione obrazy dla zapytania gify komary

 

30 minut temu, Panna Marple napisał:

Halinka jak się złości, wygląda podobnie :)

Jakieś mam takie dziwne odczucie, uwaga! zaznaczam wyraźnie - odczucie (przypisek dla tych nieustannie raportujących), że ta ssawka u komarzycy jakby się ciut wydłużyła, i nie wiem czemu, mam takie jakieś skojarzenie z Pinokiem...ale może jestem zwyczajnie zmęczona?

Bo wiecie, dzisiaj miałam bardzo ciekawy dzień, a ponadto sprysznicowałam krakowiaka, który, sądząc po kolorze wody, chyba miał pierwszy długi, cielesny kontakt z wodą :D ale zachował się dzielnie (jestem z niego dumna, ha!); a oto i on, po wodnym szoku :D1-20161119_13.jpg

Miłych, kolorowych snów, wybrani kochani :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Usiata napisał:

 

. . .

1-20161119_13.jpg

Miłych, kolorowych snów, wybrani kochani :)

Jaki piękny jest ten Twój Krakowiaczek. A jaki dystyngowany ? Cho, cho, cho !!! Jak pogrzebiesz w papiurach, to okazać się może, że książęcy rodowód ma !  I mówię to lub piszę, jak kto woli, bez kozery !

Zdecydowanie częściej powinnaś go pokazywać. Jest zbyt piękny, żeby oglądać mogła go tylko jedna osoba.

Acha z zachwytu byłabym zapomniała miłych, kolorowych snów pożyczyć :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 19.11.2016 o 21:54, Usiata napisał:

Tylko się cieszyć :), że jeszcze jest szansa na poważanie i docenę Halinki :) i dobrze dla naszej malutkiej, że im poźniej dowiedzą się prawdy, tym dłużej będą z nią utrzymywać kontakty, jakie by one nie były...a może nie dowiedzą się wcale skoro neta nie mają? :D

 

Jakieś mam takie dziwne odczucie, uwaga! zaznaczam wyraźnie - odczucie (przypisek dla tych nieustannie raportujących), że ta ssawka u komarzycy jakby się ciut wydłużyła, i nie wiem czemu, mam takie jakieś skojarzenie z Pinokiem...ale może jestem zwyczajnie zmęczona?

Bo wiecie, dzisiaj miałam bardzo ciekawy dzień, a ponadto sprysznicowałam krakowiaka, który, sądząc po kolorze wody, chyba miał pierwszy długi, cielesny kontakt z wodą :D ale zachował się dzielnie (jestem z niego dumna, ha!); a oto i on, po wodnym szoku :D1-20161119_13.jpg

Miłych, kolorowych snów, wybrani kochani :)

Ja bym Ci mogła jednego gościa pod kolor nawet podrzucic. Warszawiaczek. Gorzego sortu co prawda, bo piwnica w wczesnym dzieciństwie a i teraz na salony nie trafił i w luksusy nie opływa, za to jest regularnie dręczony i nawet dobrze mu z tym. Ale wiesz....myszy się skończyły i czas by mu było w drogę, bo mi się rezydentka burzy okrutnie

15109530_1319290541448698_5554527549432955405_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

...houhou no i

..wylapalim wsyckie kumarry

 na looosiedlu .....a teraz grzecznie czekamy na nagrodenke ....a kumarry i tak wroca ..ech .. Znalezione obrazy dla zapytania mikolaje na saniach gify

 

Serduszkami tulimy i sciskamy Ciocine Usiatkowe Lapenki przeurocze Podobny obraz

stokroc pozdrawiamy

z Nadziejutkowa

 ktore jeszcze troche ...w calosci ....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Durna ja! zamiast budzić Gosię powinnam ten dział przekopac...ale to z wrażenia... Wyobraźcie sobie, że wczoraj wprowadziły się do nas 3 komary. Płeć nie znana, bo raz, że gadać nie chcą, dwa-wstydliwe jakieś i nijak wzrokowo ocenić się nie da...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ło, ho, ho, ho, ależ kolorowo od obrazków i sygnaturek :D

Pozdrawiam Was serdecznie, troszku mnie wirus próbuje powalić, ale jeszcze nie wie, że na wiedźmę trafił :P i walka ze mną jest skazana na porażkę :D

W tej walce, w dużym stopniu pomagają mi i ogromnie mnie wzmacniają malinowe konfitury przygotowane przez rozi, z tej "bogatej" serii :D

Jużem prawie zdrowa, jeszcze tylko ciut, ciut, a tymczasem dla fanek krakowiaka takiego jednego fotka pt.  "Piesek to, czy może kotek?"

1.jpg

Miłego wieczoru wybrani kochani :)

ludwa, kotka masz zarąbistego i w moim typie, ale chyba ciut dużo szczęścia byłoby na nasze klimaty, a  poza tym nie jestem w stanie Luśce towarzysza zabaw podebrać; co to, to nie; zdecydowanie :P

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Ło, ho, ho, ho, ależ kolorowo od obrazków i sygnaturek :D

Pozdrawiam Was serdecznie, troszku mnie wirus próbuje powalić, ale jeszcze nie wie, że na wiedźmę trafił :P i walka ze mną jest skazana na porażkę :D

W tej walce, w dużym stopniu pomagają mi i ogromnie mnie wzmacniają malinowe konfitury przygotowane przez rozi, z tej "bogatej" serii :D

Jużem prawie zdrowa, jeszcze tylko ciut, ciut, a tymczasem dla fanek krakowiaka takiego jednego fotka pt.  "Piesek to, czy może kotek?"

1.jpg

Miłego wieczoru wybrani kochani :)

ludwa, kotka masz zarąbistego i w moim typie, ale chyba ciut dużo szczęścia byłoby na nasze klimaty, a  poza tym nie jestem w stanie Luśce towarzysza zabaw podebrać; co to, to nie; zdecydowanie :P

No wiesz, zasadniczo to to jest adopcja z serii: TRUDNA. Tak sobie wymyśliłam, że albo oddam w pakiecie albo wcale:) Więc możesz brać z Luśką:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, ludwa napisał:

No wiesz, zasadniczo to to jest adopcja z serii: TRUDNA. Tak sobie wymyśliłam, że albo oddam w pakiecie albo wcale:) Więc możesz brać z Luśką:)

Łooo matulu, już sobie wyobrażam, co te cztery szczęscia, w sumie, mogłyby wyprawiać :D :D tylko nie wiem, co na to powiedzieliby moi sąsiedzi :D

I choć to zwierzoluby to jednak mogłoby być ciut ciężkawo, jeśliby cztery mordki darły się od czasu do czasu za pańcią... 

Więc poczekamy, aż co niektórzy ciut dojrzeją :P 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Usiata napisał:

Łooo matulu, już sobie wyobrażam, co te cztery szczęscia, w sumie, mogłyby wyprawiać :D :D tylko nie wiem, co na to powiedzieliby moi sąsiedzi :D

I choć to zwierzoluby to jednak mogłoby być ciut ciężkawo, jeśliby cztery mordki darły się od czasu do czasu za pańcią... 

Więc poczekamy, aż co niektórzy ciut dojrzeją :P 

No wiesz:) Za to ile radości:) Dzisiaj Fraczesław skąpał sie w kibelku. Ciekawość połączona z uporem jednak nagradzana jest dopięciem swego. Widzę w tym pewne podobieństwo do zachowań Haliny

No dobra, zestresowałam się przed snem

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

                               Znalezione obrazy dla zapytania gify swiateczne babciepozdrawiam odwiedzam

 Halynkowo

 calunkie

 sniegus sniegus napadal ogromnie

 a tu w droge ...zaraz jadziem

 po  zapasiki zimowe odlotowe Podobny obraz ...A z szoku wyjsc nijak nie moge

 boc takie cus mnie

dzis poderwac chciallo o matkoooo!-i brzychassem wywijalo ...o ludu moj ....

 

Podobny obraz

 

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczorek :D

Coś tu cicho ostatnio, więc postanowiłam co nieco rozruszać :)

Słuchy mnie jakieś dziwne doszły, że Halinka aspiracje swoje zamierza realizować, do wyższych sfer kandydując :D

Ponoć na razie nauki pobiera poprawnego poruszania się jak prawdziwa madame :) O tak :

 When+i+go+ice+skating_fe3798_4922270.gif

Trochę marnie, ale stara się biedula, tak, tak...

Miłego wieczorku :D Nie wszystkim, rzecz jasna :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

O 29.11.2016 o 17:49, TaTina napisał:

Dobry wieczorek :D

Coś tu cicho ostatnio, więc postanowiłam co nieco rozruszać :)

Słuchy mnie jakieś dziwne doszły, że Halinka aspiracje swoje zamierza realizować, do wyższych sfer kandydując :D

Ponoć na razie nauki pobiera poprawnego poruszania się jak prawdziwa madame :) O tak :

 When+i+go+ice+skating_fe3798_4922270.gif

Trochę marnie, ale stara się biedula, tak, tak...

Miłego wieczorku :D Nie wszystkim, rzecz jasna :)

 

22 godzin temu, Panna Marple napisał:

Halinka i wyższe sfery?! Tego jeszcze nie grali :)

 

22 godzin temu, ludwa napisał:

Nie ważne jak, byle do przodu:)

Oj tam, oj tam - krzywo, prosto, byle ostro :D albo też - alleluja, i do przodu! :D

Chyba trzeba nam nad Halinką popracować znowu w kwestii samokontroli...nie przypuszczam, żeby było łatwo, ale popróbować warto...

Z drugiej strony, jeśli nam się nie uda, to komu? ...

Jeśli nic nie zrobimy w tym kierunku, to wyjdzie na to, że Halinka sama sobie krzywdę robi, gdy wszyscy patrzą na jej poczynania...i potem będą pretensje ...  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Usiata napisał:

Oj tam, oj tam - krzywo, prosto, byle ostro :D albo też - alleluja, i do przodu! :D

Chyba trzeba nam nad Halinką popracować znowu w kwestii samokontroli...nie przypuszczam, żeby było łatwo, ale popróbować warto...

Z drugiej strony, jeśli nam się nie uda, to komu? ...

Jeśli nic nie zrobimy w tym kierunku, to wyjdzie na to, że Halinka sama sobie krzywdę robi, gdy wszyscy patrzą na jej poczynania...i potem będą pretensje ...  

O to, to, to, to  !!!  Sama mądrość przez Cię przemawia !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Słowem, Halinkowa rzeczywistość to wypaczona, żeby nie powiedzieć KRZYWA rzeczywistość. Howk

Pozwolę sobie na delikatną korektę. Z załączonego filmu wynika, że raczej mocno KOŚLAWA

Krzywa, to tak jakby z przymrużeniem oka, jak w krzywym zwierciadle. Niestety Halina to już przypadek wymagający poważniejszego studium poszukiwanego wciąż przeze mnie psychoentomologapasjonata. Pasjonata nad pasjonaty. I nie chodzi oczywiście o samo zdiagnozowanie halinowych poczynań ale pracę nad nimi a jak wiadomo, Halina choć mikra ciałem- duchem harda i do okiełznania trudna. Wielu już próbowało i poległo. Nawet wytrwałe dogomaniaczki. Widocznie mania dogomaniaczek zbyt małą jest, by ogarnąć i okiełznać kruszynkę Halinkę. Dobrze, że chociaż Ciotki kochają zwierzątka, dzięki czemu i Halina zyskuje, pomimo swoich dotychczasowych wybryków jakieś wsparcie.

Swoją drogą, czy ona uspokaja się chociaż w sezonie zimowym? Bom ciekawa ogromnie

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rodzina Halinki (tutejsza) poległa -  wytłuczona co do jednego przez warunki meteo i chemię (stosowaną przeze mnie), ale nawet w najmniejszym stopniu nie skłoniło to jej do refleksji. Wręcz przeciwnie: jest jeszcze bardziej złośliwa i skoncentrowana na sobie. Jej ego jest już tak duże, że kiedy Halinka wlatuje do pokoju, w którym coś robię, muszę wyjść... Ostatnio, zaczęła ostentacyjnie siedzieć na chemicznym pogromcy, bo chce pokazać, że jest niezniszczalna ;)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Panna Marple napisał:

Rodzina Halinki (tutejsza) poległa -  wytłuczona co do jednego przez warunki meteo i chemię (stosowaną przeze mnie), ale nawet w najmniejszym stopniu nie skłoniło to jej do refleksji. Wręcz przeciwnie: jest jeszcze bardziej złośliwa i skoncentrowana na sobie. Jej ego jest już tak duże, że kiedy Halinka wlatuje do pokoju, w którym coś robię, muszę wyjść... Ostatnio, zaczęła ostentacyjnie siedzieć na chemicznym pogromcy, bo chce pokazać, że jest niezniszczalna ;)

A to bestyja !!  Ale wszystko ma swój kres, a kto mieczem wojuje, ten od pochwy ginie ! Na pohybel koncentratom i koncentrato-podobnym !!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...