Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

Ja także odwiedzam ślicznotkę i melduję iż na koncie zameldowały się styczniowe wpłaty od:

Neelith 20,-

WIGA 20,-

Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Od stycznia opłata wynosi 290,- z wyżywieniem.

Przedtem było bez wyżywienia, dlatego kwota się zmieniła

 

Link to comment
Share on other sites

Ja także odwiedzam ślicznotkę i melduję iż na koncie zameldowały się wpłaty od:

Neelith 20,- (styczeń)

WIGA 20,- (luty)

Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Od stycznia opłata wynosi 290,- z wyżywieniem.

Przedtem było bez wyżywienia, dlatego kwota się zmieniła

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, kiyoshi napisał:

trzeba poczekać Gabrysiu...ja jestem tego zdania, musimy dać jej czas:(

 

poza tym- zapomniałam dodać, że jej stare ogłoszenia cały czas odnawiam, więc sunia 'krąży' w necie i pokazuje się.

Chyba masz rację Izuś, poczekajmy.

Skoro ogłoszenia krążą to znaczy, że nikt strachulca nie chce. Musiał by to być bardzo odpowiedzialny dom, nastawiony na pracę z Zulką.

Link to comment
Share on other sites

jak tylko szafirka da znać że sunia robi postępy to zrobie nowy pakiecik:) i może wtedy zmienimy tekst..

Teraz jest wyraźnie napisana że sunia nadaje się TYLKO do bardzo doświadczonego domu, a mimo to ma bardzo dużo odsłon!

Zuleczka znajdzie kochający dom, ale musi się otworzyć:)

Link to comment
Share on other sites

O 29.01.2016o14:40, phase napisał:

zagladam.....

 

O 29.01.2016o18:15, Gusiaczek napisał:

Z pozdrowieniami dla Strachulki Zulki przybywam :)

 

O 29.01.2016o20:07, Yoana napisał:

Też zaglądam do Pięknej :)

Bardzo się cieszę, że zaglądacie do Zuleczki!!! Dziękuję!!!

O 29.01.2016o19:19, kiyoshi napisał:

jak tylko szafirka da znać że sunia robi postępy to zrobie nowy pakiecik:) i może wtedy zmienimy tekst..

Teraz jest wyraźnie napisana że sunia nadaje się TYLKO do bardzo doświadczonego domu, a mimo to ma bardzo dużo odsłon!

Zuleczka znajdzie kochający dom, ale musi się otworzyć:)

Tak Izuniu, musimy dać Zuleczce czas. 

Wczoraj wpłynęło 60,- od Usiatej (styczeń i luty), ślicznie dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Zula coraz lepiej chodzi na smyczy, natomiast ja bym sugerowała dom z ogrodem, aby ograniczyć jej możliwość ewentualnej ucieczki. Przed dotykiem nadal się broni. W sobotę do DS pojechał trójłapek Irys i do tej osoby ze spokojem dałabym też Zulę, a więc zdarzają się takie odpowiedzialne cierpliwe domki, tylko nie wypatrzyły one jeszcze naszej ślicznotki.

Link to comment
Share on other sites

szafirko, sugerujesz by juz ogłaszać Zulkę od nowa? jak tylko zrobię tekst i ogłoszenia Kapselka to spróbuje napisać coś dla Zulki i też jej odnowić ogłoszenia na Wrocław.

Zaznaczając oczywiście, że tylko do doświadczonego domu!

Piszesz, by szukać raczej domu z ogrodem...a jak Zulka wraca ze spaceru? sama wskakuje do domu? ładnie wraca na zawołanie? reaguje na człowieka?

może to już gdzies pisałaś, ale nie doczytałam...czyli jej głowny problem to dotyk??

MOże rzeczywiście taki cierpliwy, ciepły dom już gdzieś tam Zulki wypatruje i trzeba pomóc im się znaleźć;)

Co sądzicie?? Gabrysia??

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, kiyoshi napisał:

szafirko, sugerujesz by juz ogłaszać Zulkę od nowa? jak tylko zrobię tekst i ogłoszenia Kapselka to spróbuje napisać coś dla Zulki i też jej odnowić ogłoszenia na Wrocław.

Zaznaczając oczywiście, że tylko do doświadczonego domu!

Piszesz, by szukać raczej domu z ogrodem...a jak Zulka wraca ze spaceru? sama wskakuje do domu? ładnie wraca na zawołanie? reaguje na człowieka?

może to już gdzies pisałaś, ale nie doczytałam...czyli jej głowny problem to dotyk??

MOże rzeczywiście taki cierpliwy, ciepły dom już gdzieś tam Zulki wypatruje i trzeba pomóc im się znaleźć;)

Co sądzicie?? Gabrysia??

 

Uważam, że można ogłaszać Zulkę, opisując dokładnie jej zachowanie i lęk przed dotykiem.

Tak jak Izuniu napisałaś: Może rzeczywiście taki cierpliwy, ciepły dom już gdzieś tam Zulki wypatruje i trzeba pomóc im się znaleźć;)

Nie wiem, czy lepszy jest dom z ogrodem, wszystko chyba zależy od ludzi. 

Może znajdzie się ktoś taki jak Pani Iryska?

Izuniu, będę bardzo wdzięczna za tekst i ogłoszenia. Ja ostatnio nie mam do niczego głowy, problem za problemem....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...