Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

Zapiszę sobie wątek bo będę kibicować malutkiej - wiozłam ją do Wrocławia - jest przerażona, wydaje jej się że musi walczyć o życie, ze strachu się broni i gryzie, próbuje uciekać - okropne uczucie jak psinka się nas tak bardzo boi. 

We Wrocławiu udało się elegancko ją przepakować do transportera hotelikowego - bezdotykowo - postawiliśmy transporterki na ziemi na przeciwko siebie - połączone i Zula sama przeszła. Oj trzymam kciuki za nią żeby jak najszybciej doszła do siebie malutka - jest śliczna. 

Link to comment
Share on other sites

To jakie konto do wpłat na Zulkę?

 

 

Wysłałan pw z danymi do wpłat

Zapiszę sobie wątek bo będę kibicować malutkiej - wiozłam ją do Wrocławia - jest przerażona, wydaje jej się że musi walczyć o życie, ze strachu się broni i gryzie, próbuje uciekać - okropne uczucie jak psinka się nas tak bardzo boi. 

We Wrocławiu udało się elegancko ją przepakować do transportera hotelikowego - bezdotykowo - postawiliśmy transporterki na ziemi na przeciwko siebie - połączone i Zula sama przeszła. Oj trzymam kciuki za nią żeby jak najszybciej doszła do siebie malutka - jest śliczna. 

 

Bardzo się cieszę, że tak szybko i sprawnie udało się z transportem.

 

malawaszka, dziękujemy serdecznie. Jaki był koszt transportu? 

 

Bardzo Was przepraszam, ale w ten weekend mam istne urwanie głowy, jutro wszystko wróci do normy i będę mogła więcej czasu poświęcić na dogomaniackie sprawy

Link to comment
Share on other sites

Zula już w hoteliku. Podróż przesiedziała grzecznie w transporterze. Transporter otworzyłam dopiero w domu, po chwili sunia wyszła i siedzi w kącie bez ruchu, obserwuje. Na początku bardzo się trzęsła, teraz już mniej. Daję jej czas i póki co nie narzucam się.

Link to comment
Share on other sites

Zula już w hoteliku. Podróż przesiedziała grzecznie w transporterze. Transporter otworzyłam dopiero w domu, po chwili sunia wyszła i siedzi w kącie bez ruchu, obserwuje. Na początku bardzo się trzęsła, teraz już mniej. Daję jej czas i póki co nie narzucam się.

 

Biedna maleńka, to dla niej szok, nie wie, że teraz będzie tylko lepiej.

 

Szafirko jaki jest koszt transportu z Wrocławia? Za hotelik wpłacać Ci z góry za miesiąc, czy po upłynięciu miesiąca?

Link to comment
Share on other sites

Stówka za transport, a za miesiąc na koniec miesiąca myślę, że będzie najwygodniej. Czy wiadomo coś o jej książeczce zdrowia?

 

Ok. jak tylko jutro dotrą wpłaty zaraz przeleję, tylko podaj mi proszę dane do przelewu. 

Link to comment
Share on other sites

Gabi kochana dziękuję za zaproszenie :) dopiero co wróciłam z urlopu. W wolnej chwili wrócę do maleńkiej.

 

Witaj Marticzko, mam nadzieję, że urlop się udał!!!

 

Gabrysiu, melduję się na wątku, postaram się jak najszybciej zapoznać :)

 

Paula, witaj u Zuleczki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...