Jump to content
Dogomania

Mały 2 miesięczny piesek zamknięty na balkonie w upał 27 w cieniu a balkon nasłoneczniony


liv50

Recommended Posts

Witam mam problem z sąsiadem.Miłośnik zwierząt dla zabawy.W tamtym roku wziął sobie kotka w brew woli matki(mieszkał z nią)Matka kotka ponoć komuś oddała. Parę dni póżniej jest już następny kociak. Prawie cały czas na podwórku  lub w piwnicy  bo matka nie chciała kota i go tam wyrzucała. Rozmowa z nimi nie przynosiła żadnego efektu.W końcu przekonałam matkę by nie wyrzucała kotka a ja w zamian postaram się znależć mu dom tymczasowy.Po paru dniach kotek w niewyjaśnionych okolicznościach zniknął .Rok póżniej czyli teraz patrzę chłopak ma szczeniaczka 2 miesięcznego. Wyprowadzi,l się od matki piętro wyżej .Pieska wyprowadza tylko po południu a dzis kiedy wyszłam ze swoim psem zobaczyłam ,że na nasłonecznionym balkonie piszczy zamknięty ten właśnie piesek.Mało mnie krew nie zalała.Zaczęłam dzwonic domofonem  nikt nie odbiera .Dopiero 8 rano a już 27 stopni jak chłopak sobie gdzieś wyszedł to pies usmaży się żywcem.Postanowiłam zadzwonić do drzwi jego matki może ona ma klucz i uwolni szczeniaka . Jakież było moje zdziwienie drzwi otwirzył mi ten gówniarz własciciel psa. Opieprzyłam go na czym świat stoi i kazałam natychmiast zabrac psa z balkoni. Moja prośba gdzie poza TOZ można to zgłosić . Może ktoś ma jakieś pomysły na ratunek dla psa.Dodam tylko że sama mam 4 koty i psa.Dzieki

 

Link to comment
Share on other sites

Na policję, to już znęcanie się nad zwierzęciem, a to podchodzi pod konkretny paragraf, muszę się tym zająć, jeżeli pies jest zamknięty na nasłonecznionym balkonie n ie mogą zlekceważyć zgłoszenia. Co się z tymi ludźmi dzieje, co za znieczulica, każdy pies powinien być zaczipowany, zgłoszony do odpowiednich organów i właściciel powinien z całą świadomością chcieć posiadać zwierzę. Dopóki nie będzie takiego uregulowania i ludzie będą traktować psy, koty jako zabawkę i kaprys tak będzie.

Zamknęłabym tego idiotę na tym samym balkonie, niech zobaczy jak się siedzi na słońcu, szkoda szczeniaczka :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...