Jump to content
Dogomania

Boluś kiedyś smutny i zrezygnowany teraz zadbany i szczęśliwy. DT stał się DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

witaj:) myślę, że Boluś takie ataki na inne psy robi w celu ustalenia dominacji. Nie sądze, by wynikła z tego większa afera. Mój Fazi też spotkane na spacerze psy, które podejdą (z właśnej woli) zbyt blisko przewraca do góry nogami i przydusza.

 

dzięki za paragony z zakupami:) przepraszam, że jestem taka upierdliwa, ale czy mogłabyś rozliczyć wydatki Bolusia?? tzn, napisać nie tylko ile przyszło, ale też ile wyszło i na co:) na przykład tak jak tutaj u Sary w drugim poście

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142257-sara-sunia-z-cieczk%C4%85-z%C5%82apana-musimy-jej-pom%C3%B3c/

 

zabieram się za bazarek z którego część dochodu pójdzie na Bolka, Gabi tez zrobi bazarek...dobrze jak będzie wiadomo co przychodzi i na co wychodzi;)

 

(pewnie masz już dosyć tych moich rad, wybacz, ale jak zajrzysz do 2 postu na wątku Sary to zrozumiesz o co mi chodzi;))

Link to comment
Share on other sites

przlew%252520za%252520smycz.pngaliexpress.pngTo tak dla cioteczek :) Kupiłam taśmową smyczkę dla małego, bo ta na której smigał była sznurkowa i się zacinała. Skutek taki, że ja mam wyobdzierane ręce, przez benadziejny mechanizm i nagłe zrywy malucha na widok innych psów, a mój Bercik boi się iść w sąsiedztwie sznurkowej smyczy, bo już raz się na nia nadział. 

 

Szkoda, smutno, że nikt nie pisze, nie pyta o Boleczka....

Link to comment
Share on other sites

Bolusio przecudny 

kochany 

dziewczynki 

ja teraz patrze czytam 

15 zl mialam obiecalalm 

ale ja chyba jeszcze nie slalam 

slijcie mi prosze serduszka 

numer konta 

pozdrawiam i sciskam za Boleczkaserca2022.jpg

zaraz wplace serduszka 

 

 

Gabi 

czy dochodza  do Ciebie  moje pw ??

jesli masz konto 

to slj ku mnie 

pisze pw 

 

dziewczynki Bolusiowe 

ja nie zapomnialalm nie 

tylko tyle wateczkow 

tyle bidakow wszedzie 

pozdrawiam sciskam 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Serduszka mam juz num konta 

od cioci elficzkowej  :)

dziekuje serce 

wyslalm p chwilka 20 zl 

pozdrawiam sciskam :)

 

bazarusiek bedzie na Boleczka cudnego 

zapraszam serduchem na niego

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/148308-dla-bolusia-uroczego-kilka-pachnidelekksiazka-zapraszam-do-20-sierpnia-g2200/?p=16341638

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przycupnę sobie w kąciku-jak ja Ciebie piesku przegapiłam?Będę kibicować i zostanę na wątku.Dowiedziałam sie o Tobie z bazareczku Ewuni i już tu będę.

Elżbieta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Słodziak straszny, dziś tak szalelismy w trójkę z chłopakami, tak brykał, skakał młynki kręcił gonił Bercika, a potem mnie, aż w końcu z rozpędu pobiegł do domu i klapnął z wywalonym ozorkiem na schodach, bo tak się sam zmęczył. I tak już ma, jak tylko wezmę patyk do rzucania zaczyna się szaleństwo, dzieciak:) Cioteczki, bardzo radosnie mu z oczek patrzy, aż miło, 

Link to comment
Share on other sites

ona18.jpgBoluniu przeuroczy 

najlepsiutkiego

 ciociunia biednedobre  

bedzie ku Tobie szla cegielka od cioci Poker  10 zl 

z bazareczku dla Bolunia http://www.dogomania.com/forum/topic/148308-dla-bolusia-uroczego-cegielki-perfumki-bi-es-mydelkazel-niveamastertonzapraszam-kochani-do-30-sierpnia-g22oo/?p=16341638

Twoj num konta wyslalam 

spokojnej nocki  calej druzynce 

Bolusiowi z braciszkami 

i opiekunom cudownym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...