Jump to content
Dogomania

Boluś kiedyś smutny i zrezygnowany teraz zadbany i szczęśliwy. DT stał się DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

Karmimy Psiaki to akcja, mająca na celu poprawę sytuacji bezdomnych psów w schroniskach oraz zorganizowanie potrzebującym czworonogom adopcji. Działają na całą Polskę, sprzedają koszulki, mają strony gdzie wirtualnie poprzez klikniecie, karmi się psiaka i potem za komplet kliknięc ślą pakę do schroniska. Robią też akcje bilbordową, wklejaja, reklamują biedy na bilbordach w celu znalezienia domku. ogólnie bardzo fajne akcje, juz od lat klikam. Mają prfil na fb "karmimy psiaki", można zerknąć. 

Najważniejsze, że mnostwo lodzi udostępnia bo lubi ich stronkę. trochę reklamy się przyda. 

 

Dzięki bardzo za przyszly bazarek, poczekamy nie pali się, a okres wakacyjny rzeczywiście źle się kojarzy z adopcjami.

Link to comment
Share on other sites

Jutro idę podpisać papierki adopcyjne Boleczka. W przytulisku nie istnieje instytucja DT i  to jest jedyny sposób na to, żeby Boleczka nie trzeba było zwrócić do psiarni. Szkoda, bo to zbędne mieszanie w papierach, ale skoro inaczej być nie może.

 

taka jest chyba najczęsciej procedura....

najważniejsze, że Bolek już nie wróci do schroniska:)

zaglądam do niego cały czas:)

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu a ja mam już kolejną paczkę na bazarek fanty są od Beatki Jankowskiej z USA dla Bolusia :) może połączymy te dwie paczuszki w jeden MEGA bazarek ?

 

Wiolu, nie ma sprawy, przepraszam, ale miałam awarię komputera, dlatego dopiero teraz odpisuję.

Link to comment
Share on other sites

Przelew dla Bolka poszedł. postaram się jeszcze coś z czasem dorzucić. 

 

Psiak jest śliczny. Co z tego, że starszy jeśli tak zrównoważony i  posłuszny. Może być ideałem! Pamiętajcie, żeby to podkreślać przy poszukiwaniu nowego domu. 

 

Czy Bolek ma banerek? Nie zauważyłam... A jeśli nie, to czy chcecie, żeby miał? ;)

Link to comment
Share on other sites

Przyszedł przelew dla Boleczka, 40 zł 28.07.15 od Ayame. Ślicznie dziękuję!

 

Boleczek ma banerek śliczny, dzięki za zainteresowanie. Chciałabym go sobie podpiąć, ale jestem zupełnie zielona, nie wiem jak to się robi i czy mogę. Może mnie oświecicie w chwilce wolnej, będę bardzo wdzięczna!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy będę umiała pomóc, z jakiegoś powodu na dogo wciąż zmieniają się wymagania co do adresu z jakiego wrzucany jest banerek. 

Spróbuję dziś na lunchowej przerwie jak to obecnie wygląda i może będę mogła pomóc. 

 

Edit: Już po lunchu ale na razie nie udało mi się wstawić nowego obrazka. Co nie znaczy, że jeszcze nie spróbuję. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

...

Boleczek ma banerek śliczny, dzięki za zainteresowanie. Chciałabym go sobie podpiąć, ale jestem zupełnie zielona, nie wiem jak to się robi i czy mogę. Może mnie oświecicie w chwilce wolnej, będę bardzo wdzięczna!!!

Gdzie jest ten banerek ?

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam banerek u dziewczyn.

Wrzucam tutaj, da się skopiować :)

 

[url=http://www.dogomania.com/forum/topic/147584-wyniszczony-i-zaniedbany-biedak-bez-oczka-prosi-o-wsparcie-na-pobyt-w-dt-i-weta/]9321bce27069ff2dgen.jpg[/URL]

 

Elik, bądź tak miła i napisz jak skopiować podlinkowany banerek, bo ja "klikaną" metodą nie umiem, a pewnie tak będzie prościej ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Znalazłam banerek u dziewczyn.

Wrzucam tutaj, da się skopiować :)

 

9321bce27069ff2dgen.jpg

 

Elik, bądź tak miła i napisz jak skopiować podlinkowany banerek, bo ja "klikaną" metodą nie umiem, a pewnie tak będzie prościej ;)

Ayame kochana, nie wiem jaka to jest metoda "klikana". Ja zaznaczam, kopiuję i wklejam do sygnaturki. Czy o to chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...