Jump to content
Dogomania

Porownanie karmy Brit do Chappi


W_B

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Od pewnego czasu zamierzam zmienic karme mojego psa z Chappi na Brit. Niestety moi rodzice uwazaja ze w karmie Brit jest tyle samo chemi i tyle samo procent co w Chappi.

Nie mam mozliwosci wybrania sie teraz do sklepu zoologicznego, moi rodzice nie maja czasu - wolni sa dobiero kiedy sklepy sa juz pozamykane. Jak im to pokazac? Moglby mi ktos podrzucic zdjecie skladu karmy Brit?

 

I jeszcze cena, slyszalam ze cos kolo 80-83zl. Czy to prawda? Oplaca sie kupic 15 kg tej karmy w tej cenie niz 9 kg Chappi za 40-50 zl?

 

Pozdrawiam, zycze milej nocy i milego jutrzejszego dnia. Za bledy przepraszam, moj komputer nie czyta polskich znakow, przegladarka rowniez jest po angielsku.

Link to comment
Share on other sites

Witam,nie rozumiem.Posługujesz sie internetem I komputerem.Sprawdz skalad jednej I drugiej karmy,pokaz rodzicom.(wpisz w Google).Chappi to jedna z najslabszych,karm ijedna z najtanszych.Brit jest nieporownywalny,to karma ze zdecydowanie wyższej półki.

Link to comment
Share on other sites

Niech twoi rodzice poczytają sobie to:

 

http://przezswiatzlabradorem.pl/psie-fast-foody-karmy-smiecie/

 

Skład chappi:

 

zboża (w tym 4% pszenicy), produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% drobiu), substancje mineralne, oleje i tłuszcze

 

Skład Brit:

 

Kurczak (40%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz drobiowy (konserwowany tokoferolami), olej z łososia.

Suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260mg/kg), siarczan chondroityny (160mg/kg), mannanooligosacharydy (150mg/kg), fruktooligosacharydy (100mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny.

 

Jest spora różnica.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...