Jump to content
Dogomania

Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.


Onaa

Recommended Posts

Rozmawiałam z togaą. Zobaczyłam na google mape jak wyglądałby potencjalny domek. Dom wyglądał przyjemnie ale nabrałam wątpliwości czy to jest dom odpowiedni dla Tofinki, bo ona jest wystraszonym pieskiem, ciągle się czegoś boi. A to jest dom przy głównej ulicy. Przed domem ogród i duże pole. Zaczęłam się obawiać czy ona by tam nie uciekła :(. Czy nie lepiej byłoby dla niej mieszkanie w bloku.

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się mocno nad przyszłością Tofinki. Nie myślałam, żeby mieć drugiego psa, bycie dt dawało mi dużo radości. Tofinka jest małym wypłoszkiem i raczej już taka pozostanie. Do tej pory nie pojawił się dla niej odpowiedni domek. A ostatnio podjęte próby tylko mnie utwierdziły w tym że nie jest to jej pisane. Dlatego Tofinka nie szuka już domu, zostaje z nami :). Bardzo Dziękuję Wszystkim , którzy zainteresowali się losem tej biednej psiej kruszynki, pomagali i towarzyszyli nam :)  :) :).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Onaa napisał:

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się mocno nad przyszłością Tofinki. Nie myślałam, żeby mieć drugiego psa, bycie dt dawało mi dużo radości. Tofinka jest małym wypłoszkiem i raczej już taka pozostanie. Do tej pory nie pojawił się dla niej odpowiedni domek. A ostatnio podjęte próby tylko mnie utwierdziły w tym że nie jest to jej pisane. Dlatego Tofinka nie szuka już domu, zostaje z nami :). Bardzo Dziękuję Wszystkim , którzy zainteresowali się losem tej biednej psiej kruszynki, pomagali i towarzyszyli nam :)  :) :).

Czułam, że taką decyzję podejmiesz, jak wczoraj zobaczyłam tytuł.

Bardzo się cieszę!!!

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale numer :) A ja zamierzałam zapytać się Ciebie, czy mogę wykupić na bazarku pakiet  ogłoszeniowy dla Tofinki. Po tak długim pobycie u Ciebie, byłoby Wam bardzo trudno się rozstać. Myślę, że jednak trudno było Ci podjąć taką decyzję.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...
Dnia 23.08.2016 o 12:22, Onaa napisał:

Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa :). Niedługo postaram się zamieścić kilka fotek psa nocnego Tofinki :).

 

5 minut temu, Havanka napisał:

Czekamy zatem na fotki krasnoludka !

No właśnie czekamy Renatko :).

A czemu nazwałaś Tofinkę psem nocnym?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...