Jump to content
Dogomania

Wystraszony psi krasnoludek Tofinka już nie szuka domu.


Onaa

Recommended Posts

 

[font='comic sans ms']Reniu [/font]
[font='comic sans ms']bazarusio zakonczony[/font]
[font='comic sans ms']wszystkie wplaty z bazareczku [/font]
[font='comic sans ms']ida na Twoje konto[/font]
[font='comic sans ms']pozdrawiam i sciskam malenka[/font]0heart.gif[font='comic sans ms']i duzego[/font]0heart.gif
http://www.dogomania.com/forum/topic/147556-rozliczam-ksaizeczkibransola-dla-kruszynki-tofinki-z-koszmaru-wyrwana-juz-w-dt-zapraszam-na-malenki-kramik-dla-biedulinki-do-10-lipca-g-2200/
 
[font='comic sans ms']takie wplaty bedziesz miec Renius od kochanych dziewczyn [/font]
[font=georgia]EVA2406 - 10 zl cegielka [/font][font=helvetica]
[font=georgia]mdk8-6 zl cegielka[/font][/font]
[font=helvetica]
[font=georgia]elficzkowa -4 zl cegielka[/font][/font]
[font=helvetica]
[font=georgia]Arkadia 11 zl  za bransolete[/font][/font]

 

Bardzo dziękuję Ewo :).
Link to comment
Share on other sites

Reniu 

bazarusio zakonczony

wszystkie wplaty z bazareczku 

ida na Twoje konto

pozdrawiam i sciskam malenka0heart.gifi duzego0heart.gif

http://www.dogomania.com/forum/topic/147556-rozliczam-ksaizeczkibransola-dla-kruszynki-tofinki-z-koszmaru-wyrwana-juz-w-dt-zapraszam-na-malenki-kramik-dla-biedulinki-do-10-lipca-g-2200/

 

takie wplaty bedziesz miec Renius od kochanych dziewczyn 

EVA2406 - 10 zl cegielka 

mdk8-6 zl cegielka

elficzkowa -4 zl cegielka

Arkadia 11 zl  za bransolete

Ciociu Ewciu kochana, jesteś niezmordowana w bazarkowaniu na rzecz potrzebujących zwierzaczków   %2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

Link to comment
Share on other sites

 

Dotarłam z dużym opóźnieniem :( na wątek Tofinki,ale jestem.Fajna ta Twoja tymczasia  :) Pewnie wsparcie pieniążkowe potrzebne,więc poproszę o nr konta do przelewu :)

 

Witaj :) Bardzo dziękuję :).
Cieszę się że Ci się podoba moja tymczaska :). Jest urocza, tylko najbardziej płochliwa ze wszystkich ktore miałam do tej pory.
Link to comment
Share on other sites

Tofinka z każdym dniem coraz weselsza i śmielsza :). Już sama nadstawia łepek do głaskania i robi "surykatkę" :D gdy na stole jest jedzonko :).

B-b :) bardzo dziękuję za piękny banerek :). Mam nadzieję że uda mi się go umieścić w podpisie.

Mar.gajko - dziękuję :), narazie mam taką przepinaną smyczkę ok. 2 m. A Tofisia taka skoczna jest i widać żeby chciała biegać.

AgaG - Tofinka jest bardzo sympatyczna, tylko jeszcze trochę płochliwa i potrzeba czasu ale i tak robi postępy :).

Link to comment
Share on other sites

I ja wreszcie dotarłam do strachulca,

Renatko zobaczysz jak Tofinka  dzięki Twojej miłości zapomni o strachu i będzie ufnym przytulakiem.

"Duży" z pewnością jej w tym pomoże.

Fajnie ,że jest dla małej autorytetem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...