Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wysłałam zgłoszenia faxem, a później napisałam meila z pytaniem czy zgłoszenia są przyjęte,. Minęły już 3 tygodnie, a ja dalej nie dostałam odpowiedzi. Czy może mi ktoś podać numer tel. do ichniejszego związku?
Nie mogę znaleźć na stronie tego numeru, jest podany tylko fax:sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amstaffka1978']Ja za europejska bede placic na miejcu, bo jest taka mozliwosc.[/quote]

Jesteś pewna?
Na stronie Euro jest inf że nie przyjmują na miejcu kasy, że za psa trzeba zapłacić przed imprezą.
[SIZE=2][COLOR=#922310][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amstaffka1978']Ja za europejska bede placic na miejcu, bo jest taka mozliwosc.[/QUOTE]

[I]"We do not accept the entry fee on the spot! You should send it before the deadlines!"[/I]
Czyli tak jak pisala wyzej sylrwia. My zaplacilismy wczesniej, niestety nie ma weryfikacji online ani wplaty ani zgloszenia :roll:, wiec czekamy.

Link to comment
Share on other sites

Amstafka w Twoim cytacie jest chyba mowa o klubowce (nie znam angielskiego:oops:) i dziwny jest tekst ze Twój pies jest w katalogu (przecież zgloszenia sa przyjmowane to jak może być już katalog:hmmmm:)

Na normalna Europejska wystawe należy zapłacić za psa od razu jak się zgłasza.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][COLOR=#922310][FONT=Trebuchet MS]We do not accept the entry fee on the spot! You should send it before the deadlines!

[COLOR=Black]Wiem że to już było cytowane, ale nie zaszkodzi powtórzyć :) znaczy to tyle, że na wystawie płacić nie można, ostateczny termin to: [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#922310][B][FONT=Trebuchet MS]15.08.2008.[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#922310][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Amstafka-byc moze Węgrzy mogą na miejscu płacic.A obcokrajowcy wczesniej,dowiedz sie porządnie lepiej!
Ja ciągle nie mam czasu zglosic sie,ale termin jeszcze jest wiec dam rade.I wolalabym tez placic na wystawie,ale faktycznie zaplace jak inni w momencie zgloszenia psa.

Link to comment
Share on other sites

Informacja, że nie wolno płacić na miejscu jest wygodna dla organizatorów.
Mniejsze kolejki- mniej zamieszania. A poza tym muszą opłacić koszty związane z organizacją wystawy (hala, hotel dla sędziów itp.)
W momencie gdy pies jest przyjęty i tak jak amstafka będzie chciała zapłacić na miejscu to na pewno będzie to możliwe, w końcu nie zrezygnują z kasy.
Tylko nie piszcie mi że nie przyjmują zgłoszeń bez potwierdzenia wpłaty, bo przyjmują. Ja zgłosiłam a zapłaciłam po dwóch tygodniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...