Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']nic ciekawego tam nie widze, ciekawsze oferty znalazłam poza tym. ale musze jeszcze poszukac[/QUOTE]

Bo tam juz wszystko moze być wymiecione..tzn. te tansze oferty, blizej wystawy. My rezerwowaliśmy w kwietniu, a i tak jeden upatrzony hotel przeszedl koło nosa dosłownie z dnia na dzień wszystko pozajmowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']Bo tam juz wszystko moze być wymiecione..tzn. te tansze oferty, blizej wystawy. My rezerwowaliśmy w kwietniu, a i tak jeden upatrzony hotel przeszedl koło nosa dosłownie z dnia na dzień wszystko pozajmowane.[/QUOTE]
ja tam moge miec i 100km od wystawy ;) np. w szwecjii spalismy u znajomej i mielismy ok 100km na swiatowke a na kluowe ok 150 km ;)

tak wiec szukam czegos dalej :) a pare nawet fajnych ofert juz znalazlam

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Poznania wybiera się na Euro na sobotę?
Szukam kogoś kto mógłby dostarczyć psa do Budapesztu.Tam na miejscu odbiera go hodowca.
Może ktoś miałby miejsce ?
Proszę o info na priv, wolałabym żeby chłopaczyna nie musiał lecieć samolotem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Jak wyslalam maila do wegierskiego klubu basseta, to odpowiedzieli mi po dwoch godzinach bodajze, nie wiem jak z, ze tak powiem, "centrala".[/quote]
Klub to Klub - w naszym tez odpowiadają szybko, a centrala to centrala :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Info dla osób zgłaszających on-line i korzystających z alternatywnych przeglądarek (nie IE).[/b]

Strona jest osiołkiem ([url]http://osiolki.net/[/url]).

Na zapas zalogujcie się przez internet explorer, zaraz po zalogowaniu trzeba kliknąć w napis EUROPEAN DOG SHOW.. czy coś tam i z prawej strony sprawdzić czy wszystkie psy mają registered. Jak nie, to trzeba kliknąć w imię psa i najprawdopodobniej zaznaczyć klasę.

Ani w firefoksie, ani w operze nie wyświetla się wybór klas i po zaakceptowaniu, pokazuje się błąd, który w dodatku nic nie mówi, bo jest pusty...

Wszyscy moi znajomi mieli ten błąd... w ogóle kto by pomyślał, że tam trzeba klikać, aby sprawdzić czy psy są zaakceptowane... mało to intuicyjne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...