Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

Czy ktoś może polecić jakieś niedrogie miejsca noclegowe? :lol: Bo chyba najwyższy czas coś zarezerwować...;) [B]PYTANIE NIEAKTUALE[/B]

Skorzystałam z propozycji [B]musi :lol:[/B]

[B]Gerand Hotel Griff Junior [IMG]http://www.booking.com/static/img/1sterren4.png[/IMG]

[/B]Bartok Bela ut 152, 1113 Budapest

[URL="http://www.booking.com/hotel/hu/gerandgriffjuniorbdpst.html?aid=304142;sid=a85343301db5de88926340f116547888;checkin=2008-10-02;checkout=2008-10-03"]http://www.booking.com/hotel/hu/gera...out=2008-10-03[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][COLOR=black]Na jakie adresy zgłaszacie swoje psy na wystawy klubowe? Na adresy klubów czy na ten jeden adres podany w informacji o wystawach klubowych?[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Trebuchet MS][COLOR=black]I na jakie konto przesyłacie opłaty za wystawy klubowe? Bo już sama nie wiem gdzie, co i jak...:cool3: Ktoś wcześniej podawał opłaty za wystawy klubowe w forintach a w informacji ogólnej pisze, że 40 euro...[/COLOR][/FONT]
[FONT=Trebuchet MS][/FONT]
[FONT=Trebuchet MS][SIZE=2][COLOR=#922310]Attention! During the European Dog Show there will be special shows for every breeds. For those which do not belong to any clubs the Hungarian Kennel Club will organize centrally a special show with the occupation of all-rounder judges. The day of judgement of them will be the same as for the other breeds from the same breeds FCI group.
Information of the special shows which not belong to clubs:
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#922310][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Entry address: MEOE, 1116 Budapest, Tétényi út 128/b - 130. Fax.: +36 1 208 2303.
Entry fee for this Special Show:
1st dog - 40 euro,
2nd and additional dog: 35 euro,
baby, puppy, veteran: 30 euro[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie byłam na zagranicznej wystawie, ale kusi mnie ten Budapeszt.:diabloti: Chciałabym jechać z moją 9miesięczną mastino.
Tylko nie wiem jak to zorganizować. Hotel z podanego przez Was linka. Zgłoszenie on-line. Przelew europejski mam w banku - koszty przelewu niezależnie od kwoty to tylko 5 zł. Więc plan jest. Ale wątpliwości więcej.
Jak wygląda sama wystawa?
Od której sędziowanie?
Przejazd przez granice?Sucz przyjechała z Czech do mnie, więc paszport i chipa ma.
No i generalnie nie wiem... jechać czy nie jechać..:shake:
P.S Gdybym jechała to z Krakowa na dwa dni wystawy. Piątek i sobota. W samochodzie byłoby miejsce na jeszcze jednego psa ( ewentualnie transporter) + opiekun. Ewentualnie dwa malutkie pieski i dwaj opiekunowie. Samochód Peugeot partner. Generalnie liczę na dokładkę do benzyny.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Domi i Bijou']Nigdy nie byłam na zagranicznej wystawie, ale kusi mnie ten Budapeszt.:diabloti: Chciałabym jechać z moją 9miesięczną mastino.
Tylko nie wiem jak to zorganizować. Hotel z podanego przez Was linka. Zgłoszenie on-line. Przelew europejski mam w banku - koszty przelewu niezależnie od kwoty to tylko 5 zł. Więc plan jest. Ale wątpliwości więcej.
Jak wygląda sama wystawa?
Od której sędziowanie?
Przejazd przez granice?Sucz przyjechała z Czech do mnie, więc paszport i chipa ma.
No i generalnie nie wiem... jechać czy nie jechać..:shake:
P.S Gdybym jechała to z Krakowa na dwa dni wystawy. Piątek i sobota. W samochodzie byłoby miejsce na jeszcze jednego psa ( ewentualnie transporter) + opiekun. Ewentualnie dwa malutkie pieski i dwaj opiekunowie. Samochód Peugeot partner. Generalnie liczę na dokładkę do benzyny.:oops:[/quote]


Wystawa wygląda jak kazda inna wystawa, tyko troche wieksza :evil_lol:, sedziowanie moze od 10 a moze od 9 w Sztokholmie roznie sie zacynało, a jak bedzie w Budapeszcie to sie okaze tuz przed wystawą. Granic nie ma, na wystawe do wejsca potrzebny paszport + szczepienie aktualne na wscieklizne- czyli tak jak u nas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

przepraszam, ze post pod postem- ale mam problem dosc pilny i chcialam, zeby podnioslo temat :oops:

zglaszam formularzem internetowym- ale mam problem, co wpisac w rubryke "CodeNo of father" i oczywiscie to samo "of mother".
Prosze o pomoc wiec :oops:
i co am zrobic, jak mam wybrac kolor z tych kilku dostepnych- ale zaden nie pasuje? zostawic pole puste?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...