Jump to content
Dogomania

Jaką rasę wybrać?


allaniana

Recommended Posts

Witam. Zdecydowałam się na zakup psa. Mieszkam w bloku, ale małego ratlerka z pewnością nie wezmę. Może być średni lub duży, raczej chodzi o to, żeby mógł zostać na 3-4 godziny sam. Na spacery mam sporo wolnego czasu, więc 1,5-2 godziny nie będą problemem. Charakter powinien mieć uległy, bo jest to dopiero mój pierwszy pies.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Garnizowski, w cholerę zabawne... Może trochę mniej oceniania innych po kilku zdaniach?

 

 

Allaniana, sprecyzuj troszkę bardziej swoje wymagania, bo w tej chwili baaardzo wiele ras dałoby się dopasować.

Masz jakieś preferencje co do sierści? Krótka, długa, szorstka? Ile jesteś w stanie czasu/pieniędzy poświęcić na pielęgnację?

Może jakiś typ psa najbardziej Ci się podoba?

Chciałabyś z psem robić coś więcej, jakieś sportowe zabawy, treningi posłuszeństwa, czy ma być po prostu psem towarzyszem?

 

Rozważałaś adopcję? Jest wiele opcji, jeżeli schronisko Ci nie odpowiada - można wziąć psa z fundacji albo domu tymczasowego, gdzie ludzie znają swoich podopiecznych i pomogą Ci dobrać najlepszego dla Ciebie psiaka. Często przygarnąć można także szczeniaki, jeżeli o to chodzi ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...