Jump to content
Dogomania

Poszukuję Domu Tymczasowego dla moich dwóch dziewczyn / mazowieckie


DorotaPe

Recommended Posts

Cześć!
W październiku wyjeżdżam na 6-8 miesięcy za granicę i niestety nie mogę wziąć ze sobą moich psów, w związku z czym poszukuję domu tymczasowego, w którym będą miały dobre warunki przez czas mojej nieobecności. Zapewniam pokrycie kosztów wyżywienia, ewentualnego weterynarza + jakąś kasę, na którą się umówimy z Rodziną Tymczasową :) Obie laski są ze schronisk, dobrze wychowane, po szkoleniach, wysterylizowane, na karmie dla alergików. 
Dota ma około 6 lat, jest w typie owczarka niemieckiego. Przytulaśna, 'co złego to nie ja', nie niszczy, nie ma problemów z zostawaniem samej w domu, średnio aktywna. Lubi pracę nosem i dogtrekking.
Hemi ma jakieś 2 lata, w typie owczarka australijskiego. Jest przesłodka i prześliczna, co przy okazji jest jej zgubą, bo trzeba być wobec niej konsekwentnym. Lubi pracę nosem, uczyć się nowych sztuczek, być miziana po brzuchu i szukać jedzenia po domu, kiedy nie patrzę. Hemi jest przyzwyczajona do klatki, która pomaga jej wyciszyć emocje podczas mojej nieobecności lub kiedy po prostu zbytnio się nakręci. 
Więcej informacji przekażę już w korespondencji zainteresowanym osobom.

Zależy mi, byśmy się z Tymczasową Rodziną poznali wcześniej, by psiaki nie szły do obcych ludzi, a i żebym ja była spokojna :) Mieszkam w Warszawie, ale jeśli zgłosi się ktoś z Mazowsza to też jestem w stanie dojechać.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...