Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']a jak tam Franiowe dzieci? te co się ustały po usypianiu tych z rozszczepieniem : P[/QUOTE]
no są są , tak je kochamy że domów jeszcze nie znaleźliśmy :evil_lol:

ale jedna do mnie przyjedzie niebawem ;) na socjalizacje i domu szukanie ....
więc jak ktoś chętny , to może przejdzie casting :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dobra, dobra!

Tak sobie oglądam te Twoje booorki i widze, że chyba Emilka nie ma juz żadnych problemów socjalizacyjnych...? Wszystkie ja zaakceptowały?

Pzdr.[/QUOTE]

nie ma , moje życie znowu jest piękne i poukładane :)
myślałam że przy piłce mogą być jakieś wrrrr , ale okazuje się że 5 do grania , został przyjęty ...
dziś nawet 2 razy udało się jej złapać piłkę i przynieść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']nie ma , moje życie znowu jest piękne i poukładane :)
myślałam że przy piłce mogą być jakieś wrrrr , ale okazuje się że 5 do grania , został przyjęty ...
dziś nawet 2 razy udało się jej złapać piłkę i przynieść :evil_lol:[/QUOTE]
Hej, dobra robota, droga Vectruniu!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Drużyna rośnie w siłę:klacz:[/QUOTE]
i się szybciej męczy :evil_lol:

[quote name='Asiaczek']Hej, dobra robota, droga Vectruniu!

Pzdr.[/QUOTE]

No i nuda Pani , nuda nastanie ;)
a serio , to teraz trzeba zebrać się w sobie i trza zacząć się znęcanie się nad mini - statyką i bieganiem na smyczy.
ale mi się tak odechciało wystaw , że szok :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

Czy dziewczyny pofrankowe są tylko i wyłącznie na wystawy? ;) Ciekawe, czy będą dostawać takie same ciekawe opinie jak pan hrabia panicz, że krzywy, mały, chudy, garbaty i w ogóle kundel :evil_lol: Ale jaka to musi być adrenalinka mieć psa "innego niż wszystkie" - to oczekiwanie, co teraz sędziemu przyjdzie do głowy... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']i się szybciej męczy :evil_lol:
No i nuda Pani , nuda nastanie ;)
a serio , to teraz trzeba zebrać się w sobie i trza zacząć się znęcanie się nad mini - statyką i bieganiem na smyczy.
ale mi się tak odechciało wystaw , że szok :cooldevi:[/QUOTE]
E, gadanie... Na wystawach jest ciekawie, bo można się czegoś ciekawego dowiedziec o swoich psach. I to nie tylko od sędziego...

[quote name='evl']Czy dziewczyny pofrankowe są tylko i wyłącznie na wystawy? ;) Ciekawe, czy będą dostawać takie same ciekawe opinie jak pan hrabia panicz, że krzywy, mały, chudy, garbaty i w ogóle kundel :evil_lol: Ale jaka to musi być adrenalinka mieć psa "innego niż wszystkie" - to oczekiwanie, co teraz sędziemu przyjdzie do głowy... :cool3:[/QUOTE]
No właśnie, ja jestem szczęśliwa posiadaczka psów "inne niz wszystkie" - wg tych innych...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Czy dziewczyny pofrankowe są tylko i wyłącznie na wystawy? ;) [/QUOTE]
Mogą być na wystawy nie muszą :) jedyna rzecz jaka mnie interesuje , to normalni ludzie ..... do tej pory , dzwonią w większej części kretyni ... oczywiście dla takich to ja mam specjalną cenę :evil_lol:

Jedna niebawem przyjedzie do mnie , to sobie ją pooglądacie - w super łapy mogę oddać za gratisa

eee już nie będzie tyle kontrowersji , Franio przetarł szlaki :evil_lol:

znaczy ja mam chytry plan , zarejestrować małą i póki domu nie znajdzie , takiego jak mi odpowiada :diabloti:
to sobie ją pokaże na ringach ....
tylko muszę złapać bakcyla na wystawy .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']E, gadanie... Na wystawach jest ciekawie, bo można się czegoś ciekawego dowiedziec o swoich psach. I to nie tylko od sędziego...


[/QUOTE]
Konstruktywną krytykę , podpartą prawdziwą argumentacją , to ja lubię .... ale pieprzenia bzdur , tak dla hecy , to od dziecka nie toleruje .. szczególnie do pasji doprowadza mnie mitomania. A forma tzn zwalczania konkurencji , która ma miejsce u nas , to mnie zupełnie nie interesuje .. ja tam nikomu nie mam zamiaru chleba odbierać :)
Ja świetnie zarabiam na innej formie działalności :evil_lol:
Gdzie ta miłość do psów ? dla dobra rasy ?

A Franio i tak jest najpięknieszy na świecie HA , bo on prócz piękności zewnętrznej , ma piękność wewnętrzną.Egon też ma swoje piękno ...

Niestety ja się na hodowce nie nadaje , bo mnie eksteriery w dalszym ciągu nie kręcą , tak jak i nie znam rodowodów i tych całych pierdół .... mnie bardziej kręci , rozkminianie mózgów tych kretynów ... to jest zabawa , ich psychika , mechanizmy działań .. tego się nie kupi na allegro ... medale i puchary i owszem.
Owszem mam tam plany jakieś jeszcze , są dalekie od mnożenia tego ... bo to mnie za dużo kosztuje zdrowia ...
No ale to plany i marzenia , na jeszcze jednego kundelka :evilbat: ale to przyszłość, przyszłość
Teraz to ja chcę samochód i lato :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Vectra, Ty się sama juz oszukujesz...;) Niech no Mała przyjedzie a ty juz ja na te wystawy wyszykujesz. Wierze w to!

Pzdr.[/QUOTE]
To nie kwestia oszukiwanie siebie , tylko staram się kierować rozsądkiem ..... trochę mam inne plany teraz i nie bardzo mi się widzi 6 pies .. ale pomiziam sobie :evil_lol: oczywiście moje życie zamieni się znowu w piekło ....

Link to comment
Share on other sites

ja jestem piękny

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/257/3521d3ee135aa2c7.jpg[/IMG][/URL]

zrozumiano ? PIĘ KNY !!! :diabloti:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/170/472dd96196a116d4.jpg[/IMG][/URL]


i tło

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/170/a94bcaccf0cf99ff.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/257/da78d336b7b1829a.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/253/690017f1bb34b8e8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...