Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='dbsst']tak i nie poznasz bo dla ciebie nosi nazwe daleko :P[/QUOTE]

[B]a to ciekawe, że tu jesteś taka hop do przodu, odważna, pierś na wierzchu, a na gie ta miejscowość nazywałaby się Kiedydomnieprzyjedzieszoukochana :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]a to ciekawe, że tu jesteś taka hop do przodu, odważna, pierś na wierzchu, a na gie ta miejscowość nazywałaby się Kiedydomnieprzyjedzieszoukochana :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/QUOTE]

bo tu mnie Vectrunia przed toba obroni :diabloti: a na gie nie ja z toba gadam tylko jakas małolata nie było dla ciebie podejrzane, że mówiła piciu piciu :shake:

[quote name='Vectra']a ja sobie pije gotowane mleko skondensowane z kawą i wódką HA :diabloti:[/QUOTE]

nowa zdrowa dieta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rwpb']Że tak się wtrącę: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%82omna"]http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%82omna[/URL][/QUOTE]
:klacz:

[quote name='Martens']Jaki specyfik! :cool3: Dobre to? Coś to daje poza szumem w główce? :evil_lol:[/QUOTE]
rozpieszcza kubki smakowe :)
[quote name='dbsst']bo tu mnie Vectrunia przed toba obroni :diabloti: a na gie nie ja z toba gadam tylko jakas małolata nie było dla ciebie podejrzane, że mówiła piciu piciu :shake:



nowa zdrowa dieta :evil_lol:[/QUOTE]

jak dobrze że dziś już 2 stycznia :diabloti:

melduje że umieram ... gardło tak mnie boli , że wydusić z siebie słowa nie mogę :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:klacz:


rozpieszcza kubki smakowe :)


jak dobrze że dziś już 2 stycznia :diabloti:

melduje że umieram ... gardło tak mnie boli , że wydusić z siebie słowa nie mogę :placz:[/QUOTE]
[COLOR=Red][B]
to od tych okrzyków zachwytu :grins:

ja dziś już lepiej ...tylko prawe oko mi się wyłupiło ...ale to znak że zatoki się oczyszczają :diabloti: no i głos mam jak teściowa Magi [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]
to od tych okrzyków zachwytu :grins:

ja dziś już lepiej ...tylko prawe oko mi się wyłupiło ...ale to znak że zatoki się oczyszczają :diabloti: no i głos mam jak teściowa Magi [/B][/COLOR][/QUOTE]

ja wcale nie mam głosu :evil_lol:
nawet zacharczeń nie mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ja sobie pije gotowane mleko skondensowane z kawą i wódką HA :diabloti:[/QUOTE]

[B]i przywołujesz z tęsknotą wspomnienia o mnie :loveu:[/B]

[quote name='dbsst']bo tu mnie Vectrunia przed toba obroni :diabloti: a na gie nie ja z toba gadam tylko jakas małolata nie było dla ciebie podejrzane, że mówiła piciu piciu :shake:

[/QUOTE]

[B]taa, ona pierwsza od obrony pierdół życiowych :diabloti:[/B]

[quote name='Vectra']


melduje że umieram ... gardło tak mnie boli , że wydusić z siebie słowa nie mogę :placz:[/QUOTE]

[B]wiem, już R. doniósł przyjacielowi :evil_lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ale ja dalej nie wiem o co chodzi :P[/QUOTE]

[quote name='Vectra']ale mi Cię będzie brakowało :placz:[/QUOTE]

Vectra- my będziemy tanimi substytutami:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wiem, że to nie to samo, ale musisz z tym żyć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...