Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']ja się strasznie cieszę , ale jeszcze chyba tak trochę we śnie o tym myślę .... uwierzę jak będzie u mnie
a na gadanie , się chyba znieczuliłam

teraz jadę szukać terakot do mamy mieszkania , remont muszę robić bardzo ekonomicznie , ze względu na brak nadwyżek , w funduszach :)[/QUOTE]

to kup i dla mojej ...bo my tez dzis na zakupy dla mamy


Pertraktuję z C. jakiś mały wyjazd PolskimBusem :lol: na jesienny weekend :lol:...w sumie teraz to zależy już tylko od zdrowia Mamci mojej kochanej

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no to mnie zaskoczyłaś...w życiu nie spodziewałam się że akurat francuzek się pojawi :)
super, gratuluję i trzymam mocno kciuki!
to jedna z nielicznych małych ras, którą lubię i mogłabym mieć...są fantastyczne, szczególnie to chrumkanie :loveu::loveu:
W pierwszym momencie jak przeczytałam że brunet o ciemnych oczach to pomyślałam 'o ho doberman' a tu taka niespodziewajka :)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no to mnie zaskoczyłaś...w życiu nie spodziewałam się że akurat francuzek się pojawi :)
super, gratuluję i trzymam mocno kciuki!
to jedna z nielicznych małych ras, którą lubię i mogłabym mieć...są fantastyczne, szczególnie to chrumkanie :loveu::loveu:
W pierwszym momencie jak przeczytałam że brunet o ciemnych oczach to pomyślałam 'o ho doberman' a tu taka niespodziewajka :)
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
no ...chrumkają bardzoooooooooooooo głośno :bigcool:
Jak pojadę do Ewy do Piwelko będzie ze mną spał :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] teraz ten zakaz kopiowania, który przegłosowali - bleee dobek z ogonem [/QUOTE]
Zakaz o ile wejdzie, będzie czynny dopiero od przyszłego roku, więc jeszcze czas ;). Nie sądzę aby wprowadzili prawo działające wstecz i zakazali wystawiania wszystkich kopiowanych, tylko od 01.01.2012. Zresztą olać wystawy, psa ma się dla siebie, nie dla wystaw ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']to kup i dla mojej ...bo my tez dzis na zakupy dla mamy


Pertraktuję z C. jakiś mały wyjazd PolskimBusem :lol: na jesienny weekend :lol:...w sumie teraz to zależy już tylko od zdrowia Mamci mojej kochanej[/QUOTE]
kupiłam , ale szafę do przedpokoju :diabloti:
zapraszam !!!! przyjedź koniecznie, bo tęsknimy

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no to mnie zaskoczyłaś...w życiu nie spodziewałam się że akurat francuzek się pojawi :)
super, gratuluję i trzymam mocno kciuki!
to jedna z nielicznych małych ras, którą lubię i mogłabym mieć...są fantastyczne, szczególnie to chrumkanie :loveu::loveu:
W pierwszym momencie jak przeczytałam że brunet o ciemnych oczach to pomyślałam 'o ho doberman' a tu taka niespodziewajka :)
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
na dobermana , nie mam odwagi , jednak przy prosiakach , taki arystokrata , mógł by oszaleć i pozabijać :evil_lol:
strasznie mi się bulgoty spodobały , chyba taki sam szał mnie napadł jak na staffika ;) czytałam , pytałam o nie , męczyłam o info tych co mają bulwy ... będę mieć uszatego do torebusi :evil_lol:
sam wpadł w moje serce , wcale go nie szukałam :)

[quote name='Alicja']no ...chrumkają bardzoooooooooooooo głośno :bigcool:
Jak pojadę do Ewy do Piwelko będzie ze mną spał :loveu:[/QUOTE]
i Rekin też i Hania i któryś kolonista - bo po Terrierku , zabieram Mieczysława , którego przechrzciłam na Macieja :grins:
na spacerach , ciężko się woła Mieciu chodź :mdleje: i wyszło Maciuś chodź i tak zostanie , mimo iż wujo R , jakieś opory robi

[quote name='FredziaFredzia']Łaaaaaał, ja jestem zakochana w bulgotkach. Za każdym razem nie mogę oderwać od nich wzroku. :) Z jakiej hodowli bierzesz malucha?[/QUOTE]
Z Hugowej Ferajny :)
w środę o 12 jadę go odebrać :)
[quote name='Amber']Zakaz o ile wejdzie, będzie czynny dopiero od przyszłego roku, więc jeszcze czas ;). Nie sądzę aby wprowadzili prawo działające wstecz i zakazali wystawiania wszystkich kopiowanych, tylko od 01.01.2012. Zresztą olać wystawy, psa ma się dla siebie, nie dla wystaw ;).[/QUOTE]
to prawda że ma się dla siebie , bo pod tym kątem psy u mnie są :) niemniej nawet na wystawach , karmię głodne oczy i serce , pięknymi kopiowanymi dobkami , zresztą Twojego Jarego , też podglądam , bo jest przecudny
ale wiem , że dobek i staffiki , to zły zestaw - konflikt charakteru , wzrostu , poczucia życia
tak jak był Franek i Kano , to jeszcze spoko , ale kilku debili , dobek by nie zniósł , albo by się zestafficzył na maksa .... albo powiesił na smyczy , albo zabił by śmiechem . Ja powiem , że i foks to zupełnie inna bajka i też czasem nie rozumie staffików , chociażby za dziwne dźwięki i zachowania .... poczucie humoru staffików jest inne , dziwne i mało która rasa to zrozumie ... na pewno nie dumna i pewna siebie ...
Ja już po przygodach z ONkiem i bullterierem (z których jestem 1000% wyleczona , mimo iż nadal mi się wizualnie bardzo podobają) bardzo mocno patrzę , dobór ras pod kątem charakteru ....
Tutaj buldożek , myślę że sprawdzi się dobrze - spoko miałam pomysł na jorka :diabloti: ale to samobójstwo dla jorka , z takim charakterem i kruchą budową .....
a to że chrapie , beka , chrumka , pierdzi - przecież mam to na co dzień :evil_lol:
moja mama uczy się pilnie życia ze staffikami , zabawne są jej pytania .. jeśli idzie właśnie chociażby o "staffik śpi , staffik się cieszy , staffik mówi" bo pytała , czy im nic nie jest , może chore :cooldevi: dwa , to co i raz sprawdzam , czy aby moja mama nie jest już wystawiona na allegro przez moje staffiki - niestety z przykrością stwierdzam , że ona jest ostatnim człowiekiem na ziemi , który by dostał staffika z moich rąk - za miękkie serce , a te bestie szkaradne , które są mega aktorami , czyhają na takich miękkich i naiwnych i to wykorzystują :mad: te nieszczęśliwe i zbolałe minki , pokurczone ciałka - celem wymuszenia żarcia , lepszego miejsca w łóżku ... na moją mame to działa , mimo iż uprzedzałam - że te kreatury są oszustami emocjonalnymi.

przyznam , że kiedyś mocno drażniło mnie , brak wzrostu u staffika ... teraz coraz częściej doceniam ...bo łatwiej mi zabrać ze sobą 2-3 staffiki , niż np Lalkę , która sieje grozę wśród ludzi .... przeraża mnie coraz bardziej , niechęć ludzka do psów , szczególnie takich jak Lalka ... staffiki mają ten plus , że mało kto zna tą rasę i są uważane za szczeniaka asta czy pita ... zabawne jest to , że idąc np z 3 staffikami po Mokotowskim osiedlu , pełnym dzieci , mam , ludzi , psów - jesteśmy atrakcją i wszyscy chcą nas głaskać , zadają miliony pytań i w sumie , nie ma niechęci czy linczu - ale odkryłam , że to tylko działa , jak się prowadzi 2-3 staffiki , jeden już jest morderca :)
Rekin dostał komplement :evil_lol: cytuję "teraz jesteś malutki , to jesteś milutki , ale jak urośniesz to będziesz zły" Rekin ma 21 miesięcy..... duży niestety nie będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']... on nawet szczeka jak telefon dzwoni :evil_lol: , szczeka jak się wychodzi z domu , szczeka jak się wraca do domu i szczeka jak już się jest w domu...[/QUOTE]
A podobno to sznaucery są jazgoty:roflt: - ja mam jakieś podróby, bo są ciche i bez potrzeby nie drą ryja;-)

Vectra, ale mnie zaskoczyłaś tym bulgotkiem:crazyeye::lol: Oj będzie się działo:multi::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
Rekin dostał komplement :evil_lol: cytuję "teraz jesteś malutki , to jesteś milutki , ale jak urośniesz to będziesz zły" Rekin ma 21 miesięcy..... duży niestety nie będzie[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakieś pół roku temu Salsa podobny komplement usłyszała 'teraz fajna ale co będzie jak dorośnie' ... ogólnie jest często brana za niespełna rocznego asta, mam wiecznego szczeniaka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']A podobno to sznaucery są jazgoty:roflt: - ja mam jakieś podróby, bo są ciche i bez potrzeby nie drą ryja;-)

Vectra, ale mnie zaskoczyłaś tym bulgotkiem:crazyeye::lol: Oj będzie się działo:multi::klacz:[/QUOTE]
Bo Twoje psy są wychowane, a Denis jest wychowany po nowoczesnemu - bezstresowo :evilbat:
nie przejmuj się, ja też jestem zaskoczona bulgotkiem :evil_lol: :mdleje:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakieś pół roku temu Salsa podobny komplement usłyszała 'teraz fajna ale co będzie jak dorośnie' ... ogólnie jest często brana za niespełna rocznego asta, mam wiecznego szczeniaka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
ma to swoje plusy :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]przyznam , że kiedyś mocno drażniło mnie , brak wzrostu u staffika ... teraz coraz częściej doceniam ...bo łatwiej mi zabrać ze sobą 2-3 staffiki , niż np Lalkę , która sieje grozę wśród ludzi .... przeraża mnie coraz bardziej , niechęć ludzka do psów , szczególnie takich jak Lalka ... staffiki mają ten plus , że mało kto zna tą rasę i są uważane za szczeniaka asta czy pita ... zabawne jest to , że idąc np z 3 staffikami po Mokotowskim osiedlu , pełnym dzieci , mam , ludzi , psów - jesteśmy atrakcją i wszyscy chcą nas głaskać , zadają miliony pytań i w sumie , nie ma niechęci czy linczu - ale odkryłam , że to tylko działa , jak się prowadzi 2-3 staffiki , jeden już jest morderca :smile:[/QUOTE]Hm... 2-3 dobermany pewnie już nie działają w ten sposób? :hmmmm: :evil_lol: Mnie tam przerażone spojrzenia ludzi nie ziębią specjalnie, nawet lepiej, że się nie pchają z łapami i nie zadają głupich pytań ;). Brak wzrostu jest dla mnie kluczowy - cierpiałam pół życia, że jamnik jest psem wręcz podręcznikowo niskim ;) kiedy ja po prostu ubóstwiam duże psy.

Bulwy mają cięte ogony?

Link to comment
Share on other sites

Biały to nie kolor , brudzi się i jakiś taki zupełnie mi nie po drodze ... jak buldożek , to tylko miał być czarny , bo tylko takie mi się podobają ;) Lalka nie będzie samotna , w końcu ktoś czarny , w końcu z uszami stojącymi i z przodozgryzem , bo Lalce z wiekiem , szuflada wysunęła się do przodu ;) no i nie będzie mnie coś w końcu walić ogonem po twarzy :diabloti:
do tego że coś sapie , chrapie , beka , stęka - przywykłam :D a że będzie to w lepszej wersji , niż staffiki ... najwyżej będę siebie bluzgać

Dzięki i oczywiście zapraszam , na oblewanie uszatego :evil_lol:

a tymczasem , jadę do mamy , robić demolkę w kuchni ....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][B][FONT=Arial]Nareszcie plackate będzie do całowania :loveu:
[URL]http://img195.imageshack.us/img195/8697/image013may.jpg[/URL][/FONT][FONT=Arial]

już się cieszkam [/FONT][FONT=Arial]:multi: :bigcool:
i będzie merdać kikutkiem :loveu:
[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...