Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']...po niedzieli , jak będę mieć już wsie moje zwierzątka razem :) to coś pocykam ... muszę kolonistki odebrać , od wujka alkoholika/tyrana w jednej osobie ... już chyba zdążył się nad biednymi , małymi zwierzątkami poznęcać ?[/QUOTE]
Czymam za słofffffo;-)
[quote name='Alicja']wpadasz do wujka R. a one syskie cy...albo i ctery , siedzą...tfu ...leżą przy flaszce :grinsL[/QUOTE]
I pilnują, żeby nikt nie wylał:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ewo, pomóż proszę. Kumpela szuka kontaktu do ludzi co robią te skórzane obróżki ze złotymi okuciami co Ty masz, mogłabyś podsunąć namiary na sprzedawcę? :)[/QUOTE]
hodowla Pullera :) okucia są z mosiądzu , a nie ze złota :cooldevi:
[url]http://pullera.webpark.pl/ad/collars.htm[/url]

Na temat mojego neta , nic nie będę pisać ... ale na infolinii pomocy technicznej , świetnie się już znamy :cooldevi:
na mojej ubecji ... bo taką ma nazwę potoczną ... wioska w której przyszło mi starać się żyć .. z naciskiem na starać .... dość często też są przerwy w dostawie prądu - ostatnimi czasy :diabloti: ale mam za to śnieg i sople i Franuś miał sraczkę w nocy
więc by nie było przepychu i by się w głowach nie przewracało od dostatku .... jak jest net , nie ma telefonu , jak jest telefon , nie ma netu , jak jest net i telefon , nie ma prądu .... w to jeszcze należy przemieszać pojawianie się i znikanie śniegu , sopli , lodu ... więc zawsze coś jest .. tylko zawsze to co mało istotnie

lubie swoją wioskę , bo jest tu uroczo , cicho , spokojnie ... może kłopotliwa bywa ciemność , szczególnie jak robią cięcia na prądzie .... ale to spisek elektrowni z tepsą ... bo ile razy tam dzwonie , tyle samo razy ... ciach , światła brak ... a za brakiem światła , nie ma telefonu ... oczywiście można dzwonić z komórki , ale jak komp nie działa , też nic nie załatwię .. bo jak trafię na infantylną kretynkę , która odnosi się do mojej reklamacji , że mi coś nie działa ... że to na pewno mam popsuty komputer , albo telefon , albo źle kable podłączyłam .... wiec tak 4 na 10 razy , muszę przebrnąć w klepane w pusty umysł konsultantki , że ja i mój sprzęt , kable - mamy się dobrze i to oni mi popsuli i mają naprawić , że cyferki i literki , mam wpisane NA PEWNO dobrze .... z całym szacunkiem dla rodu żeńskiego , ale akurat w tepesa , mają farta do kretynek .. z facetami tam jakoś lepiej się współpracuje i zdarzają się tacy , co potrafią pomóc ...

więc przychodzą chwile , gdy mam ochotę wynieść się do warszawy , ale to są tylko chwile , od razu przestaje mi się ochocić .. jak tam pojadę ... bo to tak :
bez neta , prądu , kompa - da się żyć , no bo da się
można kupić ups-a , agregat prądotwórczy , łącze netowe mobilne mam
z warszawianami się żyć nie da , z warszawiakami owszem , ale to gatunek na wymarciu :evilbat:
warszawianów , wywalić się z miasta nie da ... bo im się podoba , robić z tego miasta kołchoz .. a warszawiacy , z którymi dzielę los ... jakoś godzą się na wygnanie w głuszę , bez prądu , neta , telefonu , w śniegu - ale za to bez warszawian

i tym optymistycznym akcentem , wracam do prac , takich jak np; odśnieżanie , bo co padało w nocy ? padał śnieżek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']sielanka :D[/QUOTE]
trzeba sobie mimo wszystko wklepywać , w putomózgoczaszkę - że jest fantastycznie

[quote name='Darianna']miałam na myśli kolor nie tworzywo :D Dziękuję stokrotnie :D[/QUOTE]
stop metali , nie tworzywo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']jak jest net , nie ma telefonu , jak jest telefon , nie ma netu , jak jest net i telefon , nie ma prądu .... w to jeszcze należy przemieszać pojawianie się i znikanie śniegu , sopli , lodu ... więc zawsze coś jest .. tylko zawsze to co mało istotnie[/QUOTE] dom wariatów [IMG]http://gfxlovers.com/smilies/imgs/lost-it/lost-it003.gif[/IMG]
Masz zabawnie...
Z odśnieżaniem to łączę się w bólu... Ja przy drodze więc mam jeszcze obowiązek odnieżenia chodnika. :roll:

A teraz znów pada... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupak'][B]Na[/B] wyginięciu jak słusznie zauwazyłaś :diabloti: Jeszcze się trzymam (siłą woli) ale..... co u Vectry ? Tęsknię :-([/QUOTE]

mocna bestyja z ciebie ;)

[quote name='Vectra']U Vectry , bez zmian :diabloti: mamy zimę , czasem internet działa[/QUOTE]

jak miło :grins:

Link to comment
Share on other sites

a co mi tam , powiem Wam ... niektórzy będą mnie ganić , ale pewno będą tacy co mnie wesprą na duchu

jeśli okaże się , że tam coś jest

[IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9384/img0214ud.jpg[/IMG]

co jutro potwierdzi bądź nie , USG

to będzie WIGILIJNA WPADKA Penn-Staff FCI :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...