Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Talia']Masz wspaniałego TŻta :)[/QUOTE]
Bez przesady :diabloti: to że wykazuje , pewne ludzkie cechy , to fakt ..
ale mimo to , jest typowym , przedstawicielem męskiej populacji :evilbat:
co męczy , jęczy , zadręcza , gdera , marudzi , pierdzi , beka , zostawia bałagan , modli się przy otwartej lodówce .. taki standardzik :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu z siostrą i kumpelą rozmawiałyśmy na koncercie o tym, że "Jak facet nadaje się do jednego to i tak jest fullpakiet".
Jeden koleś to usłyszał, podszedł do nad i zapytał "Przypadkiem posłuchałem waszej rozmowy i... Czy wy jesteście feministkami?" :evil_lol:
Więc ciesz się, że chociaż do psów się nadaje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']...jest typowym , przedstawicielem męskiej populacji :evilbat:
co męczy , jęczy , zadręcza , gdera , marudzi , pierdzi , beka , zostawia bałagan , modli się przy otwartej lodówce .. taki standardzik :evil_lol:[/QUOTE]
To mój J odbiega od normy, bo księciunio w życiu nie pozwoliłby sobie na bąka lub na beknięcie w mojej obecności:lol: Nie wiem, jak On to robi, może kanarki za Niego wynoszą:roflt: RESZTA SKŁADNIKÓW SIĘ ZGADZA;-)

Link to comment
Share on other sites

Doginko , pomieszkaj sobie z J parę lat .. to pogadamy :diabloti: na randeczkach , to zawsze jest pięknie i nonszalancko .... :evil_lol:

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]w w ogóle , to :cool3: :cool3: ta oto dziewczynka :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[URL=http://img822.imageshack.us/i/01092008062.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3663/01092008062.jpg[/IMG][/URL]

[CENTER][B][SIZE=4]:multi::multi: Kończy dziś dwa lata :multi: :multi:
[/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

STO LAT STO LAT!!!! dla Marysi :multi: :BIG: :new-bday:

....rozumiem, że ona jest z tych odrzuconych, zamkniętych cały czas w klatce...ale chociaż zimnego ognia jej zapal jako namiastkę tych fajerwerków Paniczowych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No leci czas , strasznie leci .... dopiero taka malutka była - też lubię tą fotkę ;) ..... znaczy dopiero co dostałam telefon , od Michała - że się urodziły :)
Marysia bardzo dziękuje ....
a czegóż życzyć sobie może Maria ?
- dużo kiełbasy , żeby nie nawróciła choroba , więcej na dobę gry w piłkę , dużo medali i pucharów , własny talerz na stole w czasie naszego posiłku , przystojnego kawalera , gromadki paskudnych szczeniaków , Marysia bardzo też marzy , by zdobyć tytuł championa Rumunii , Wysp Dziewiczych , niewydzielanych porcji smakołyków , własna poduszka na łóżku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Sto Lat dla Marysi ze sweetaśnego blożka której właścicielką jest okrutna Murderatorka z DGM buhahaha

Ucałuj Mariankę i powiedz na uszko że Ciocia jej coś przywiezie jak przyjedzie za tydzień ;)[/QUOTE]
Poczekaj przyjedź do mnie :diabloti: dostaniesz bana - na :cooldevi:
albo Egonka na kolanka , który będzie dawał Ci buzi :evilbat:

[quote name='evl']Dwa lata?! :shock: Mania, sto lat! :laola:[/QUOTE]

No dwa lata już ma i jeden dzień ;)
Rozumiem, że widzimy się w Świdniku ? Bo my stawiamy się pełnym zestawem , a co :diabloti: o ile progesteron nie oszaleje , ale na razie cisza nadal :kciuki:


a tak po za tematem , to ta sunieczka , szuka dobrego domku , za serio rozsądne pieniążki ... sunia jest świetna , nie jest na wystawy .. tatuś to chłopak który wpadł do PL na gościnne występy , zrobić trochę malców - z super hodowli , a mamusia , to świetna suczka , o rewelacyjnym charakterku .... Bulunia - mamunia .Bardzo ma fajny charakter , bardzo ją lubię , dlatego też sunieczkę polecam po niej .. bo znam osobiście i babcię :) Babcia to prawdziwy muminek :evil_lol: z emeryckim temperamentem ;)

a o to i mała Su :)

[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2856/dsc2049t.jpg[/IMG]

ona jest taka bardzo ciemno kawowa , nie czarna , ale prawie czarna .... jak kawusia po arabsku , bardzo mocna ...

Urodziła się najmniejsza z miotu , ale jej wola życia była tak silna , że najlepiej sobie dawała radę przy cysiu , przy zabawach.
Nie muszę wspominać , że jak byłam je nianiać , to była moja ulubienica ? którą nianiałam non stop :evil_lol:

Jeśli znacie kogoś , kto by chciał bullka muminka , za male pieniążki z rodowodem .. to dam namiar :)
Ona czeka , na TEN specjalny domek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Rozumiem, że widzimy się w Świdniku ? Bo my stawiamy się pełnym zestawem , a co :diabloti: o ile progesteron nie oszaleje , ale na razie cisza nadal :kciuki:[/QUOTE]

O, super :) Ja będę "bezpsa" jednak, więc będę mieć większą swobodę niż zakładałam na początku ;) (Zu miała ze mną jechać po kaganiec fizjologiczny, cóż, najwyżej będę sto razy odsyłać te cholerne kagańce, żeby dobrze dopasować, trudno ;))

Bullinka mniamuśna :loveu:

Ewa, właściwie czemu Ty wolisz staffiki niż bulliki? :hmmmm: Chyba gdzieś pisałaś, choćby przy okazji oddawania Muminka, ale mi wyleciało z głowy :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ze względu na charakter ... staffik nie jest uparty , a muminki , są takie no no , specyficzne ... i nie są tak zwinne ;)

Ale tamten muminek co był u mnie , był fajny .... tylko miał jedną wadę , brak umiejętności życia , w psim stadzie .. reagowała , zbyt mocno by nad tym zapanować .... no i to do tego bullek , którego dość ciężko się reformuje ;) plus jeszcze jedna taka tam mała rzecz , która też o tym zadecydowała :)

Na razie jestem wyleczona z bullka :diabloti: staffiki są fajne , bo mało miejsca w domu zajmują :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze Stefa jest za smarkata , by na banerku zamieszkać :diabloti: nie mam odpowiedniego zdjęcia .... a nie ma mi kto zrobić .. próby ustawienia , przytrzymania , i cyknięcia .. wyszły jak wstawiałam :evil_lol:
zresztą na banerku jest i babcia i dziadek i mama i tata i ciocia :)

Moja wizja psa i jego tuszy oraz muskulatury , mocno się kłóci z wymaganiami na wystawach :)
No i mieszanie ras , już mi przeszło .. staffiki lubią być gromadnie , ale w swoim towarzystwie ... odkąd mam ich więcej , to zaczęłam doceniać ten niewielki ich wzrost :evil_lol: szczególnie że one przemieszczają się wszędzie razem , leżą mi pod nogami razem .. wszystko razem we 4 ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...