Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']szit :diabloti:

[B]błehehehe:evil_lol::evil_lol:[/B]


właśnie dumam co kupić moim psom na urodziny :hmmmm: pierwsze urodziny które mam w listopadzie razy 3 ...... 6 , 9 i 16 .... nie mam pomysłu :placz:[/quote]
a zasłużyły??:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']no to po problemie:evil_lol:[/quote]
:evil_lol: jestes genialna :loveu: w końcu kupie sobie buty :diabloti:
[quote name='Iwona1984']rudy staffik..eh...jak przekonac narzeczonego na 2 psa???[/quote]
ehhhhh mnie pytasz , że niby ja mam wiedzieć ? nie mam narzeczonego :diabloti:
wiesz najlepszy skutek odnosi się przez zamęczenie , musisz tak długo opowiadać , pokazywać zdjęcia , mówić że byś takiego chciała , wzdychać , robić smutne minki , obrazić się , napominać ...... aż powie KUP SOBIE TEGO STAFFIKA I DAJ MI ŚWIĘTY SPOKÓJ !!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

albo po prostu zamówisz szczeniaka i kilka dni przed odbiorem pokaż mu fotkę i powiesz - zobacz to nasz staffik jedziemy po niego do ( i tu podajesz miejsce docelowe)

albo , kupujesz staffika , masz już go w domu , piszesz donarzeczonego smsa , tragicznego smsa , że przepraszasz go strasznie , że jest ci strasznie przykro ,ale nie umiałaś postpić inaczej i masz nadzieje że kiedyś on ci to wybaczy .... wpada do domu pyta o co chodzi , pokazujesz mu psa on robi UFFFFF :diabloti:


mówisz że właśnie trafiła się jedyna , nie powtarzalna okazje że hodowca zupełnie za darmo da ci psa (dzwonisz do hodowcy i mówisz że dasz kase pod stołem , hodowca też człowiek zrozumie) i że nigdy w życiu już się taki cud nie zdarzy


no wymyśl coś noooo , przecież nie ma rzeczy niemożliwych :diabloti: przecież to tylko facet , każdy da się przekonać :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']

ehhhhh mnie pytasz , że niby ja mam wiedzieć ? nie mam narzeczonego :diabloti:
wiesz najlepszy skutek odnosi się przez zamęczenie , musisz tak długo opowiadać , pokazywać zdjęcia , mówić że byś takiego chciała , wzdychać , robić smutne minki , obrazić się , napominać ...... aż powie KUP SOBIE TEGO STAFFIKA I DAJ MI ŚWIĘTY SPOKÓJ !!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

albo po prostu zamówisz szczeniaka i kilka dni przed odbiorem pokaż mu fotkę i powiesz - zobacz to nasz staffik jedziemy po niego do ( i tu podajesz miejsce docelowe)

albo , kupujesz staffika , masz już go w domu , piszesz donarzeczonego smsa , tragicznego smsa , że przepraszasz go strasznie , że jest ci strasznie przykro ,ale nie umiałaś postpić inaczej i masz nadzieje że kiedyś on ci to wybaczy .... wpada do domu pyta o co chodzi , pokazujesz mu psa on robi UFFFFF :diabloti:


mówisz że właśnie trafiła się jedyna , nie powtarzalna okazje że hodowca zupełnie za darmo da ci psa (dzwonisz do hodowcy i mówisz że dasz kase pod stołem , hodowca też człowiek zrozumie) i że nigdy w życiu już się taki cud nie zdarzy


no wymyśl coś noooo , przecież nie ma rzeczy niemożliwych :diabloti: przecież to tylko facet , każdy da się przekonać :evilbat:[/quote]


Muszę to zapamiętać:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:evil_lol: jestes genialna :loveu: w końcu kupie sobie buty :diabloti:

ehhhhh mnie pytasz , że niby ja mam wiedzieć ? nie mam narzeczonego :diabloti:
wiesz najlepszy skutek odnosi się przez zamęczenie , musisz tak długo opowiadać , pokazywać zdjęcia , mówić że byś takiego chciała , wzdychać , robić smutne minki , obrazić się , napominać ...... aż powie KUP SOBIE TEGO STAFFIKA I DAJ MI ŚWIĘTY SPOKÓJ !!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

albo po prostu zamówisz szczeniaka i kilka dni przed odbiorem pokaż mu fotkę i powiesz - zobacz to nasz staffik jedziemy po niego do ( i tu podajesz miejsce docelowe)

albo , kupujesz staffika , masz już go w domu , piszesz donarzeczonego smsa , tragicznego smsa , że przepraszasz go strasznie , że jest ci strasznie przykro ,ale nie umiałaś postpić inaczej i masz nadzieje że kiedyś on ci to wybaczy .... wpada do domu pyta o co chodzi , pokazujesz mu psa on robi UFFFFF :diabloti:


mówisz że właśnie trafiła się jedyna , nie powtarzalna okazje że hodowca zupełnie za darmo da ci psa (dzwonisz do hodowcy i mówisz że dasz kase pod stołem , hodowca też człowiek zrozumie) i że nigdy w życiu już się taki cud nie zdarzy


no wymyśl coś noooo , przecież nie ma rzeczy niemożliwych :diabloti: przecież to tylko facet , każdy da się przekonać :evilbat:[/quote]

zapisane zanotowane skopiowane terwz Iwona do dzieła dział miotów lece obejrzec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
albo , kupujesz staffika , masz już go w domu , piszesz donarzeczonego smsa , tragicznego smsa , że przepraszasz go strasznie , że jest ci strasznie przykro ,ale nie umiałaś postpić inaczej i masz nadzieje że kiedyś on ci to wybaczy .... wpada do domu pyta o co chodzi , pokazujesz mu psa on robi UFFFFF :diabloti:[/quote]
....i o to sposob w jaki ja kiedys kupilam szczeniaka CC za ponad dwa tysiace..."przykro mi, ze pisze ci to w smsie, ale juz dluzej nie moglam tego przed toba ukrywac...nalezy ci sie prawda...nie wiem jak ci to powiedziec, nie wiem jak sie wytlumaczyc...nie licze na to ze mnie zrozumiesz...ale prawda jest taka ze zalezy mi na tobie bardzo ...teraz rozumiem to jeszcze dokladniej...mam nadzieje, ze kiedys mi to wybaczysz"
Vectra...wiedzialam ze mamy takie same szatanskie pomysly:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Muszę to zapamiętać:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
to nie pamięć , to trening jest potrzebny :diabloti:

tylko facet też gupi nie jest ;) mój Rafałek już jest na tym etapie , że mówi DOBRZE, TAK , NIECH BĘDZIE JAK CHCESZ , bo żyć mi nie dasz :evil_lol: :evil_lol:

Bardzo był dziś szczęśliwy jak mu opowiedziałam i narysowałam co trzeba zrobić w kuchni :loveu: widziałam jego przerażenie w oczach i cichutkie pytanie " a przecież mieliśmy tylko pomalować sufit i ściany i postawić nowy narożnik , przecież tak mówiłaś na początku" :diabloti:
ale maleńka zmiana planów :evilbat:

Łazienkę mamy praktycznie skończoną , opóźnienie mamy przez tragiczny poziom przesyłek kurierskich :angryy: pralka to pikuś ... ale inne drobiazgi też długo szły , no i maleńkie zmiany planów były :grins: ale jest już tam ślicznie i cieplutko oraz niebieściutko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']zapisane zanotowane skopiowane terwz Iwona do dzieła dział miotów lece obejrzec[/quote]
trzymam łapki :kciuki:

[quote name='Niki-lidka']....i o to sposob w jaki ja kiedys kupilam szczeniaka CC za ponad dwa tysiace..."przykro mi, ze pisze ci to w smsie, ale juz dluzej nie moglam tego przed toba ukrywac...nalezy ci sie prawda...nie wiem jak ci to powiedziec, nie wiem jak sie wytlumaczyc...nie licze na to ze mnie zrozumiesz...ale prawda jest taka ze zalezy mi na tobie bardzo ...teraz rozumiem to jeszcze dokladniej...mam nadzieje, ze kiedys mi to wybaczysz"
Vectra...wiedzialam ze mamy takie same szatanskie pomysly:diabloti::evil_lol:[/quote]
4 psy , 4 sposoby z mego życia podałam :diabloti: sms to była Lalka :evil_lol: nie zapomnę jego miny :evil_lol: :evil_lol:
1.Klementyna
2.Franio
3.Lalka
4.Ajda
[quote name='Iwona1984']a jak sie n9e zgodzi oddam go na warunek hodowlany ........[/quote]
powiedz mu że go wykastrujesz :evilbat:

[quote name='Niki-lidka']jak to sie nie zgodzi?
nie ma takiej opcji kobieto!!!:diabloti:[/quote]
o to to właśnie , trzeba wiercić dziurę do skutku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']dokladnie...nie zadziala jedna metoda, trzeba sprobowac innej...
przeciez oni nawet nie wiedza, ze bardzo chca sie zgodzic...dla swietego spokoju...trzeba im to uswiadomic tylko:diabloti:[/quote]
hahahahaha otóż to :evil_lol: :evil_lol:
jesteśmy podłe :oops: :shake: :diabloti:

ale jeszcze też trzeba mieć inne asy w rękawie :loveu: np Rafałek chciał młoto wiertarkę - no to cyk mu zamówiłam , chciał nowy klucz pneumatyczny - mówi i ma :diabloti:
więc jak może mi teraz coś odmówić ? :razz: ja od razu spełniłam jego chciejstwa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Eeeeee już mi przeszło:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
niemożliwe :diabloti:

[quote name='dariaopole']Vectra to skoro chcesz jakiegos malucha to proponuję Chiłałę - małe, rude, w kieszeni będziesz nosic to się nawet twój rafał nie zorienutuje :evil_lol:[/quote]
nie przeżył by tego :diabloti:
[quote name='Doginka']Hej, a ja chcę w końcu zobaczyć tę piękną nową łazienkę:razz::diabloti:, ale to już chyba jutro, bo czas spać:p
Pa pa:bye:[/quote]
Zobaczysz , jak skończymy , już zostało serio niewiele , ale te duperele naj wiecej czasu pochłaniają :shake: Listewki , półeczki , no i mamy problem z futrynami :oops: ciężko to obrobić strasznie , same listwy nie wystarczają , no i zabudowa szafowa ;) pieca .. Ja myślę , że dla tych którzy widzieli moją łazienkę "przed" będzie różnica , bo tak to łazienka jak łazienka ;) ale łazienka ,a nie gołe cegły i sypiący sie tynk :evil_lol: A kiedyś to była kuchnia , była węglowa ,ale jak wynosiliśmy kiedyś tam wszystkie graty to się rozpadła , były też tam schodki do piwnicy :p ohh czego tam nie było :loveu: :evil_lol: a w piwnicy czego nie ma , za 1000 lat archeolodzy będą mieli zagwozdkę " co to " :diabloti: pod warunkiem że wykują to z betonu , bo cała piwnica jest zalana betonem :p
a do kuchni z remontem to aż się boję wejść :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...