Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Jakby kto chciał wiedzieć jaki będę mieć bukiecik :cool3: NIE WIEM :diabloti:
przecież nie ja jestem kwiaciarka :grins:
Jaka fryzura ? no wstępnie coś tam wiem , ale co ja jestem fryzjer ?
Makijaż , też NIE WIEM :diabloti:

i nie wiem czemu wsie się na mnie paczą ;) że nie marudzę , nie wydziwiam , nie wpadam z gazetami z obrazkami i nie żądam tego i tego.
Zostawiam fachowcom , możliwość wyboru .... oczywiście mnie znają i wiedzą , żeby nie fantazjować słoikowo :diabloti:

dobrze że wiem , jaki będzie samochód .... no ciekawe czy nas goście wypatrzą , bo miał być inny , ale w tą środę nastąpiła mała zmiana :diabloti:
długa historia , ale dla niektórych będzie z morałem i lekcją pokory :diabloti:

ale generalnie jest zabawnie i wesoło na raz :cool3:


a teraz jadę do biedronki , co by opiekunki mi z głodu nie padły :) a potem na salę rozpraw jutrzejszych :cooldevi: ustawiać kwiatki i obrusy

Link to comment
Share on other sites

Opowiem tyle na razie , bo gnam do Poznania

Palenie szkodzi , cała część gości palących, ma grypę :diabloti: ja też i to mega i ledwo żyje w związku z tym.
Można bylo palić tylko na zewnątrz

a tak super - żarcie kosa !!!! jakby kto chciał kucharkę w wawie , to dam namiar i ręczę ręcami i głową ... tak było wsio pyszne , że poszło prawie do zera jedzonko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Opowiem tyle na razie , bo gnam do Poznania

Palenie szkodzi , cała część gości palących, ma grypę :diabloti: ja też i to mega i ledwo żyje w związku z tym.
Można bylo palić tylko na zewnątrz

a tak super - żarcie kosa !!!! jakby kto chciał kucharkę w wawie , to dam namiar i ręczę ręcami i głową ... tak było wsio pyszne , że poszło prawie do zera jedzonko.[/QUOTE]

było nie palić a jeść :)


Po co zaś do Pozka :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

W końcu wylądowaliśmy za Koninem ;) a byliśmy po mebelki do salonu. Właściciele domu się zlitowali i zabrali te PRLowskie "antyki" :diabloti: i kupili my sobie , solidne meble , z litego drewna. Mocne i pakowne :grins: W sobotę przywiozą ... niestety do rozładunku potrzeba kilka chłopów :evil_lol: komódka 120 kg , kredensik 140 kg i takie tam jeszcze kilka drobiazgów.W sumie z 700 kg drewna.
Szukałam mebli róznych , niestety te nowoczesne paździerze , to umówmy się ... rok i mają dosyć.
A czemu w koninie - z prostej przyczyny , w stolicy jest o jakieś 50% drożej i ciężko dostać mebelki z Holandii aktualnie , bo pobanktucili.

Jak sie czuje w nowej roli ? bez różnicy , co miało się zmienić ? zyskałam teściową :cooldevi: chociaż dla niej , to nie jest ślub , bo ona tylko kościelny. I po tym zdaniu , poznała resztę , uroczej mojej rodziny :evil_lol:
ostrzegałam , że my może się tam nie wielbimy na co dzień ... ale my warszawiaki od 1740 roku ...( tyle mamy drzewa genologicznego zrobionego) i my jak wróg przeciw komu z rodziny , to walczymy i bronimy swoich.
Ale ostrzegałam lojalnie , mogła posłuchać :diabloti:

Wiec poza jednym wyjątkiem , wszyscy bawili się pysznie. Serio impra wyszła ekstra , lepiej niż się spodziewałam. Jeszcze nigdy nie wypiłam tyle wódki :evil_lol:

fot nie mam , czekam aż cykacze mi podeślą - pewno to potrwa ;)

to rozwiążę zagadkę - open box

[url]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1184903_740685952624452_1510999662_n.jpg[/url]

takie mam laleczki w domu :loveu: plus mam ich mamę :grins:
mama jest tu nie znana , bo to suczka moich przyjaciół ... którzy nie bardzo jeszcze potrafią odbierać takie cudeńka ... a ja znów mam wesołą sypialnie :)
właściciele rodziny , za to mieli wesoły weekend. Bo gdy ja łapałam grypę i przeziębiałam pęcherz pijąc wódkę i tańcząc z Tadeuszem .. opiekowali się moimi pieskami ... bardzo dzielnie zresztą , bo ja mam takie niektóre specyficzne jednostki , co nie lubią jak obcy nimi rządzi. Ale podołali , bo słuchali wskazówek i instrukcji obsługi.

Trudno mi opisać moją radość , że to już wsio PO jest. Wolę przyjmować porody , niż organizować imprezy rodzinne.
Tylko jeszcze muszę przebrnąć , przez urzędowe zmiany w dokumentach. Podobno mam tylko 2 tygodnie na wymianę dowodu.



aaa i jeszcze najważniejsze , wraca mi wiara w urzędników .... kobieta która udzielała nam ślubu , anioł na ziemi.. Tak fajna , mila , ciepła kobitka że szok.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego co najwspanialsze na długie wspólne lata:Rose:.
Kilka rad starej mężatki

Dla CIEBIE

1.Szanuj męża swego.....i nawyki jego
2.Nie mów, że jest w błędzie...niech mu lepiej będzie
3.Szalej w kuchni miła....wszak w posiłku siła
4.Nie zakłócaj wizji....gdy mecz w telewizji
5.Jeśli mąż się słania...bądź mu niczym niania

Dla Męża:
1. Żona ma zawsze rację.
2. Jeżeli żona nie ma racji, patrz punkt pierwszy.

Link to comment
Share on other sites

to proszę zdjęć kilka, aktorstwa Maga100 :diabloti:

[IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/644092_741269515899429_570771344_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1378765_741269672566080_1301124817_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1377501_741269132566134_708815707_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1186280_741279255898455_427027419_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1384279_741269282566119_906004757_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sukienka rewelka , podziwiam obcas ... Rafałek ma fajną minę :lol: a Iza jakaś znudzona ;)
Dawaj z Tadziem :)

aaaa i włoski fajnie zrobione , no i pani od ślubu sympatyczna , podejrzewam , ze sie uśmialiście tak jak i my na naszym ślubie bo pana od udzielania ślubu mieliśmy pociesznego

Link to comment
Share on other sites

Michał za to musiał walnąć setę przed , bo tak to płakał :evil_lol:

pani od ślubu rewela , cała sala śmiała się do łez. Bardzo ciepła , wesoła kobieta.

W tych obcasach i tak wytrzymałam do północy prawie :mdleje: pierwszy raz od 8 lat , miałam na nogach takie obcasiska. Bo kiedyś przed wypadkiem , to śmigałam w takich często :)

Link to comment
Share on other sites

takie ubranie od czasu do czasu , ma swoje ogromne plusy :evil_lol:
bo często gęsto nikt mnie nie poznaje :grins: i robią WoW :diabloti:

gości też zrobiliśmy w bambuko :diabloti: bo wypatrywali czarnego BMW X5 ... a my przyjechaliśmy czarnym Jaguarem XF :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ale chyba na komórkę , która nie mam pojęcia gdzie jest ? :cool3:
bo na telefonie , z uroczej firmy tepesa .. nie mam nieodebranych :shake:

ledwo żyje , leże w wyże ... mam temperaturę , normalnie się wykończę i to zapalenie pęcherza :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...