Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Wyniki sekcji będą jutro .... niestety 3 dni w -20 , tak zmroziło jej ciało ... że nadal jest sopelkiem.

To jadę do pracy , bo mnie szlag trafi , przez kompetentnych ludzi. Poziom adrenaliny mam zajebisty i przekroczy normę jeszcze kilka chwil.

a że nie ogarniam tego psychicznie , no nie ogarniam. I z ręką na sercu mówię , że eutanazja to jest doznanie lajtowe .... w porównaniu zobaczyć nagle martwego psa.
ja byłam przy jej poczęciu , przy jej narodzinach :(

u starszego psa przychodzi taka świadomość, że czas się skraca i jest go coraz mniej , owszem każdy się tego boi ... ale prościej to przerobić , wytłumaczyć
a tu miało być jeszcze nieskończenie wiele lat ........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Wyniki sekcji będą jutro .... niestety 3 dni w -20 , tak zmroziło jej ciało ... że nadal jest sopelkiem.

To jadę do pracy , bo mnie szlag trafi , przez kompetentnych ludzi. Poziom adrenaliny mam zajebisty i przekroczy normę jeszcze kilka chwil.

a że nie ogarniam tego psychicznie , no nie ogarniam. I z ręką na sercu mówię , że eutanazja to jest doznanie lajtowe .... w porównaniu zobaczyć nagle martwego psa.
ja byłam przy jej poczęciu , przy jej narodzinach :(

u starszego psa przychodzi taka świadomość, że czas się skraca i jest go coraz mniej , owszem każdy się tego boi ... ale prościej to przerobić , wytłumaczyć
a tu miało być jeszcze nieskończenie wiele lat ........[/QUOTE]

We mnie takie sytuacje budzą wściekłość, sama nie wiem na co, ale jestem wściekła, że coś przerwało życie dopiero na jego początku, bez szansy na pożegnanie, że tak krótko można się nim było cieszyć...........

Link to comment
Share on other sites

Niemoc moje miłe , to jest niemoc i brak posiadania kontroli nad wydarzeniami które podcinają ..

a tak by troszkę rozjaśnić galerię , to Mysia Marysia dziś kończy 5 lat :) kto wie czemu i dlaczego i w jakich okolicznościach do mnie trafiła. To wie , że również oblane to było łzami.
Dlatego dziś sama sobie nakazuje dzień z uśmiechem , w Marysi urodziny. Tu już na wzgląd , że Marysia ma z natury smutny wyraz pyska. Ale to tylko pozory.
Marysia to dobre dziecko , milusie i wesołe .. tylko takie czasem uparte jak zardzewiały ruski czołg ;) ale w końcu matka 13 pięknych dzieci , które bardzo pozdrawiam , bo wiem że tu zaglądają i matkę śledzą ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz wyrazy współczucia... :-(

Jedyny aspekt "pozytywny" to to, że nie cierpiała. Kurcze, az się nie chce wierzyć, że taki młody, zdrowy pies moze odejsc tak nagle :shake: Człowiek sobie nie zdaje sprawy z tego jak kruche jest zycie. Ewa-wspołczujemy ogromnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...