Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']
wujcio jest sknera :grins: ceny za wsio znał w wysokości 1/3 jaką wydałam , a i tak twierdził że majątek :evil_lol:

[B]Hahaha, to dokładnie tak jak Darek z butami moimi [/B]:diabloti::p

wietrze podstęp :cooldevi: bo ludzie się nie zmieniają NAGLE :diabloti:[/QUOTE]

Wiesz, może doszli do jedynego logicznego wniosku, że jak nie mogą z czymś walczyć to muszą polubić :)

[quote name='Vectra']
Hankę na tę okoliczność od czasu do czasu pomaltreruje ... w końcu zakumała , [B][I]co znaczy POPRAW NÓŻKI [/I][/B], bo ciężko mi się schylać.[/QUOTE]

A co to znaczy.....???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Jak się tych śmierdzielków pozbędę , to mam plan trochę poszołować się z kolorem :diabloti:
Hankę na tę okoliczność od czasu do czasu pomaltreruje ... w końcu zakumała , co znaczy POPRAW NÓŻKI , bo ciężko mi się schylać.[/QUOTE]

To daj znać gdzie będziecie się szołować ;) Co to znaczy popraw nóżki?

Link to comment
Share on other sites

no mówi się pieskowi STÓJ - pies staje tak ? , ale nie zawsze kopytka stoją wszystkie na swoim miejscu - tak ?
mówi się dodatkowe czary mary , popraw nóżki i piesek staje jak posążek :grins:

drastycznego nic w tym niema :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']przecież do zdjęć ja ich nie ustawiam łapami tylko słowami :cooldevi:
wskazuje palcem ino gdzie ma stać ;)[/QUOTE]


nigdy nad tym się nie zastanawiałam :cool1: ale tak sobie myślę, że to bardzo przydatna komenda oraz umiejętność :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

na wystawy wygodna , do życia na co dzień ... zupełnie zbędna ;)

na szczęście szybko łapią i z czasem nie trzeba nawet przypominać.

Franciszek jak widać po fotach , to nabył umiejętność zachowywać kamienną twarz , do fot pozowanych :evil_lol:

on najładniej pozuje :loveu:

[URL=http://s1090.photobucket.com/user/pennstaff1/media/01%2001%202012/2013_04_26_6894.jpg.html][IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/01%2001%202012/2013_04_26_6894.jpg[/IMG][/URL]

a w sumie był najtrudniejszy uczeń ;) zbyt dużo miał pomysłów na stanie po swojemu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no dobra drodzy moi mili państwo
opuszczam dogo na 4 dni , grzecznie mi tu i bez spamu :diabloti:[/QUOTE]

no ja nie wiem ...jak można na tak długo opuszczać najbardziej poczytny i podglądalny :diabloti: i krytykowalny na PW :evil_lol: wątek na dogo ...o czym że teraz pisać będą :( kogóż krytykować :hmmmm: ale nic to ....nic to .... wrócisz z rudzielcem to sobie na klawiszach paznokci stępią :roflt:

Bezpiecznej podróży :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Ja Wam dam duże foty :diabloti: bo będę dawać po bananie :grins:

do 22 jestem jeszcze w domu , więc mi tu bez fot :diabloti:[/QUOTE]

To po 22 :evil_lol: potem już nie nadążysz nad wszystkim bo będziesz miała sajgon w domu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']To po 22 :evil_lol: potem już nie nadążysz nad wszystkim bo będziesz miała sajgon w domu :diabloti:[/QUOTE]

Duże tzn jakie? 3tys px? :evil_lol:
Ja tam daje max 1000 px :eviltong:

Dobra ide narobić zdjęcioszkuff by mieć co wrzucać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

na razie rysuje wujciowi rebusy , kto kiedy i z kim śpi , je , tańczy i śpiewa
ile , o której i jak ... dlaczego , po co i czemu :roll: :evil_lol:
z zaznaczeniem , że prócz Mieczysława będzie w domu 8 innych psów i 5 szczeniaczków :grins: by o tym pamiętał.


największa trauma dla wujcia R kynologa , to fakt że ja nie mam telewizji :loveu:
mój komputer , to też dla niego czarna magia , bo ja używam ciutek zupełnie innego systemu niż on.


a z dobrych nowin to taka , że Marysi się ładnie ucho zagoiło :multi: ale nie będę jeszcze zapeszać , bo trzeba dreny zdjąć i to też musi się podgoić ... niemniej Marysia nadal się nie poddaje i opatrunki dzielnie ściąga :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Duże tzn jakie? 3tys px? :evil_lol:
Ja tam daje max 1000 px :eviltong:

Dobra ide narobić zdjęcioszkuff by mieć co wrzucać :loveu:[/QUOTE]
o tak wstawiajcie duże stienciuff , wtedy nikt do takiej galerii nie zagląda :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...