Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='NightQueen']Ee tam, tak jest ciekawiej :cool3: wchodzisz tu, myślisz że znasz wszystkie psy, a tu 5 nowych niezidentyfikowanych osobników na zdjęciach :evil_lol:[/QUOTE]

wątek niespodzianka :)


Ewcia , myślami jestem u Ciebie ...

Link to comment
Share on other sites

Ewa przykro mi z powodu taty:shake:



U mnie w mieście jest jeden staffik - taki wesoły kurdupelek;)
Zawsze akurat spotykamy się, kiedy ja jestem z Mailem, ale ostatnio TZ zaczekał z Mailutem z boku, a ja miałam okazję zaprzyjaźnić się ze staffikiem - ależ on niesamowicie towarzyski:loveu::loveu::loveu:
Oczywiście po minucie musiałam lecieć do Maila, bo zaczął demonstrować swoje ogromne niezadowolenie ;)
Przy następnej okazji zapytam się z jakiej jest hodowli, bo na chwilę obecną wyleciało mi z głowy .

Link to comment
Share on other sites

Jestem u mamy :) na socjalizacji Bajki , Hanny ... no i Rekin też się spakował na wycieczkę ;)

Dziś Denis skończył 10 lat ... a Tomasz lada chwila będzie miał , swojego dziadka ... parametry mojego taty , spadają z każdą chwilą ... nie ma już ratunku .... już się pożegnaliśmy , na prośbę lekarza
w każdej chwili mogą zadzwonić ze szpitala , że to już :(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki w imieniu moim i mojej rodziny - dziękuje że jesteście :buzi:
tata póki co nadal śpi - jego parametry życiowe , ciśnienie 38 - 20 , wydolność serca 18% , teraz zanikają płytki w krwi ... to zawsze był człowiek , który zaskakiwał ;) żyje , mimo iż lekarz prowadzący , nie dawał nadziei na przeżycie , poprzednich nocy ..
nadal lekarze walczą , nadal się nie poddają ... aparatury różne pracują .... ważne że nie cierpi , jest w śpiączce . Tu wielkie ukłony w stronę całej ekipy , która pracuje na tym oddziale ... robią co mogą , pracują na więcej niż szóstkę z plusem ... na tej sali , są na stałe 3 pielęgniarki , za szklanymi drzwiami - lekarz. Nie ma się do czego czepić , że zaniedbanie , że olanie pacjenta..
Robią co w ich mocy - jestem pod wrażeniem , mimo iż tyle się słyszy o PL służbie zdrowia ... tu jest widać ameryka ... jest to szpital MSWiA .... podobno jedyny tak nowoczesny oddział kardiologii inwazyjnej , a raczej Oddział Intensywnej Opieki Kardiologicznej , przy oddziale kardiologii inwazyjnej .. tylko 2 łóżka , dla przypadków zupełnie beznadziejnych ... tam trafił ..

Muszę się trzymać w kupie , bo moja mama i siostra - rozsypały się totalnie. Niemoc , bezsilność , rokowania - zamiata najsilniejszych ...

życie toczy się dalej , a w nim - praca :) Emila która postanowiła TERAZ mieć cieczkę , w związku z tym , Denis musi wrócić do mojej mamy - z jej i jego libido ... na 100000% były by foxstaffy .. nie będę ryzykować :)
Bajko Luśka , jeździ co wieczór , na korepetycje do państwa zwanego warszawa - opanowała podróżowanie na smyczy ,nawet dziś bawiła się ze staffikiem , który mieszka na osiedlu u moich rodziców ... niestety piesek bez papierów , ale fajny kompan , właścicieli ma świetnych .. latała luzem i szacun - wróciła na wołanie :) czyli będą z niej staffiki ;)
Wczoraj , zrobiłam mamie , mega zaskoczenie ..... w wielkim mieście , na raz trafiły zaawansowany Rekin wielkomiejski , Hanna , która czuje się świetnie doskonale i Bajka która nabrała wiele lekcji od sióstr ...

Denis u mnie , już się przyzwyczaił , że się jest psem :) no niestety musi nas opuścić , na jakiś czas ;) Myślałam , że odstawie go do Rafała , ale Marysia też ma cieczkę :evilbat: Franio jest dla niej bezpieczny , Miecio jeszcze za mały ;)
Wprowadziłam mu dietę , odstawiłam od cyca ;) i świetnie sobie radzi jako wiejski pies :) niemniej , ostatnie dwie noce dał mi popalić .. piszczał , łaził - pewno czuł co się dzieje :( on kochał strasznie dziadka swojego ........ mój tato , dla psów był ideałem , może kochał czasem za bardzo ... stąd tusza , ale no tak też kocha wiele ludzi ...
Denis nie znał , co to zakaz czegoś .... im wolno było wszystko .... moje dziewczyny , to chyba rozumieją wsio ... są wyjątkowo wyrozumiałe i dla mnie i dla Denisa i widzę , że uczą go nowego ....
Plus dla Denisa vel Niunia , raczej reaguje na to drugie imię , wcina swoją wet karmę ... do tego już wie , że jak dziele smakołykami , to nie ma oglądania , wąchania , upuszczania - tylko trzeba jeść od razu , albo nie ma wcale ... :diabloti:
Bawi się fajnie z Rekinem i grupą terror ... łazi za mną jak cień , co mnie doprowadza momentami do pasji ... bawi się szalonym jajem , nosi patyki , ogarnął psi wodopój ;) oczywiście już śpi ze mną w łóżku ... więc mam ciasno ... bo i Rekin , bo i Denis , do tego grupa terror , też już rezyduje w pościeli ..

od niedzieli , wróci Franio ... strasznie za nim tęsknię :(

zawsze się bałyśmy z mamą , co to będzie z ojcem , jak foksy odejdą :( teraz ... Tomasz odszedł ... jest Denis i trzeba mu pokazać od nowa życie - życie bez syna i dziadka
pokopane to wszystko jest

Link to comment
Share on other sites

Vectra, pamiętaj, że nadzieja umiera jako ostatnia... nawet w przypadkach beznadziejnych walczyć warto...
nie odczuwa się wtedy aż takiej bezsilności... wiem, że Wy możecie siedzieć i czekać, bo nie możecie pomóc same, ale wsparcie dla lekarzy, którzy tak dzielnie walczą chociażby...
nie wiem, jak przekazać to, co mam na myśli - wiem mniej więcej co czujecie...
3 lata temu odszedł mój dziadek, wiem, że dziadek to nie tata, ale dla mnie był moim guru i do dzisiaj ciężko mi o tym mówić..

trzymajcie się dzielnie!

Link to comment
Share on other sites

przykro mi z powodu taty, to musi byc dla was wszystkich ciezka sytuacja :calus: ... tak to juz jest na tym naszym popapranym swiecie ze kazdego to czeka w mniej lub bardziej tragicznych okolicznosciach :-( ... dzisiaj u nas w sklepie umarl czlowiek i jakos nie potrafie o tym przestac myslec, moze wszedl tylko na chwile do sklepu, moze zona kazala mu cos kupic do obiadu ... ktos tam na niego czekal gdy on umieral w sklepie, w tlumie gapiow ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...