Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='filonek_bezogonek']teraz nie wiem ... pisac protest ? pisać petycje ? pisać wniosek ?
wystawca nie powinien ponosic konsekwencji przez to ze obsluga ringu byla kichowata...[/quote]

Protest raczej nic nie da, bo jak udowodnisz że sędzia przyznał Twojemu psu taki a nie inny wniosek, jeśli nie ma tego napisanego w karcie oceny? Jest to nie wątpliwie duży problem, dlatego zawsze kiedy schodzę z ringu z kartką oceny sprawdzam czy wszystko jest pozakreślane itp. Teraz według mnie zostaje ewentualnie poproszenie oddziału żeby skontaktował się z sędzią, a ten może jakimś cudem gdzieś ma jakieś zapiski czy coś i potwierdzi że taki pies dostał CWC czy CACIB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak']BIS JH;)
Zw. Ml i zakonczony championat ml. z whippetka
a saluki BOB;)[/quote]

[B]O to GRATULACJE ![/B] ;) Ja zapomniałem dodać przy wynikach moich Lhasaków, że suczka która była u mnie (z Czech) i którą wystawiałem [B]Winter Flower Dar Tibetu[/B] [COLOR=red][B]V1, CWC, r.CACIB[/B][/COLOR] & [COLOR=red][B]zakończony Championat Polski !!![/B][/COLOR] :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak'][B][COLOR=red]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH :klacz::klacz:[/COLOR][/B]

[COLOR=black]Bardzo dziękuje za wyniki i zdjęcia boksiów :multi:[/COLOR]
ale czy nikt nie ma zdjęć i wyników Dog de Bordeaux :roll:

[SIZE=1]ja niestety nie mogłam być na wystawie :angryy:[/SIZE][/quote]


Ja mam tylko jednego:oops: takiego słodkiego spioszka, a wynikami to sie zabardzo nie interesowałam dlamnie wszystkie sa piekne:loveu:

[URL]http://img88.imageshack.us/img88/3640/p2090080vbx7.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wydawało mi się ,ze i ja juz zdazyłam sie pochwalic sukcesami naszej kropkowej rodzinki, ale nie:roll:

BAFI wróciła z CACIB i NSwR.
Wystawiane były dwa maluchy z naszego pierwszego miotu i dostarczyły mnóstwo radości.Zdobyły swoje pierwsze oceny doskonałe i wnioski do młodzieżowego championa.ARMIN rywalizowal z championem o tytuł Zw. RAsy.Gdyby był lepiej wystawiony............. A ma dopiero 9 miesięcy:)

To wielka satysfakcja dla hodowcy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Po pierwsze - w poniedziałek urodziły się Opusa szczenięta (5 suk, 3 psy)

Po drugie - [B]OPUS Kłusująca Sfora[/B] (gończy polski) [B][COLOR=red]CWC [/COLOR][/B](2 konkurentów), [COLOR=red][B]NDPwR, BoB, 4 Rasy polskie, 2 BoG gr.6[/B][/COLOR]

[COLOR=red][COLOR=black]i pucharki[/COLOR][/COLOR]

[URL]http://img142.imageshack.us/img142/9199/pict0007xob9.jpg[/URL][/quote]

Gratuluję pięknemu OPUSOWI.

musia jak wyniki BOG VI - podaj jak możesz.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
A ja sie pochwale :loveu::multi::multi::multi::multi:
Nusiaczek EX,1 CWC CACIB NDPwR :loveu::multi::multi::multi:Chłopak miał cudowny humor na wystawie:cool3:
Aragonek ex.2/3 :loveu:

Nusik :loveu:

[IMG]http://i30.tinypic.com/vox7hh.jpg[/IMG]

Kika my się chyba widziałyśmy :-) Ja byłam z 2 upiorami w niedziele .. przy waszym ringu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Wydawało mi się ,ze i ja juz zdazyłam sie pochwalic sukcesami naszej kropkowej rodzinki, ale nie:roll:

BAFI wróciła z CACIB i NSwR.
Wystawiane były dwa maluchy z naszego pierwszego miotu i dostarczyły mnóstwo radości.Zdobyły swoje pierwsze oceny doskonałe i wnioski do młodzieżowego championa.ARMIN rywalizowal z championem o tytuł Zw. RAsy.Gdyby był lepiej wystawiony............. A ma dopiero 9 miesięcy:)

To wielka satysfakcja dla hodowcy:)[/quote]
BRAWO!!! Prawda, że maluchy dają baaaardzoduzo satysfkacji?:lol:

[quote name='Nugatowa']
A ja sie pochwale
Nusiaczek EX,1 CWC CACIB NDPwR :loveu::multi::multi::multi:Chłopak miał cudowny humor na wystawie:cool3:
Aragonek ex.2/3 :loveu:

Nusik :loveu:
[/quote]
Nugatowa - brawo dla Dzielnego Nusika!:loveu:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...